منو
بیت پارس  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار بیت کوین  »  اتفاقی که در آخرین بار وقوعش قیمت بیت کوین از 3150 به 14000 دلار رسید
اتفاقی که در آخرین بار وقوعش قیمت بیت کوین از 3150 به 14000 دلار رسید

اتفاقی که در آخرین بار وقوعش قیمت بیت کوین از 3150 به 14000 دلار رسید

ندا رحیمی
1399/03/09
۰

اتفاقی که در آخرین بار وقوعش قیمت بیت کوین از 3150 دلار به 14،000 دلار رسید : در سال 2019 ، هنگامی که جریان ورود بیت کوین به صرافی ها کاهش یافت شاهد جهش قیمت بیت کوین از 3150 دلار به 14000 دلار بودیم، حال این اتفاق دوباره در شرف وقوع است.

اتفاقی که در آخرین بار وقوعش قیمت بیت کوین از 3150 به 14000 دلار رسید

اتفاقی که در آخرین بار وقوعش قیمت بیت کوین از 3150 دلار به 14،000 دلار رسید : طبق آمارها، صرافی های برتر فقط حدود 1.36 میلیون واحد بیت کوین در گردش دارند که ارزش آن را 12،880،000،000 دلار می توان در نظر گرفت.

آخرین باری که در این صرافی های بزرگ ذخایر بیتکوین دارای چنین کاهشی بود، قیمت این رمزارز برتر از 3150 دلار به 14000 دلار رسید.


✅ شاید این مقاله نیز برای شما جالب باشد 🔻🔻🔻🔻🔻🔻

ارز دیجیتال لیبرا به فیس بوک اجازه می دهد تا قیمت تبلیغات خود را افزایش دهد


داده های بازار نشان می دهد که تعداد فزاینده ای از سرمایه گذاران در حال خارج کردن دارایی های بیت کوین خود از صرافی ها هستند که این نشان دهنده ی این است که معامله گران قصد فروش دارایی های بیت کوین را با قیمت فعلی 9،500 دلار ندارند.

اتفاقی که در آخرین بار وقوعش قیمت بیت کوین از 3150 به 14000 دلار رسید

اتفاقی که در آخرین بار وقوعش قیمت بیت کوین از 3150 به 14000 دلار رسید

چرا سرمایه گذاران بیت کوین وجوه خود را از صرافی ها خارج می کنند؟

در سه ماهه اول سال گذشته، قیمت بیت کوین حدود چهار ماه بین 3150 دلار تا 4500 دلار متغیر بود.

هنگامی که جریان ورود بیتکوین از صرافی ها رو به کاهش رفت، این رمزارز شروع به تجدید قوا کرد و طی سه ماه از 4000 دلار به 14،000 دلار افزایش قیمت یافت و رشد 250 درصدی قیمت را ثبت کرد.

حالا با قیمت 9 هزار و 500 دلار، بیت کوین همان حجم ورودی خود به صرافی ها که در اوایل سال 2019 مشاهده می شد را تجربه میکند که یعنی معامله گران کمتری در حال سپردن بیت کوین به پلتفرم های معاملاتی هستند و این نشان می دهد سرمایه گذاران هیچ علاقه ای برای به خطر انداختن سرمایه بیتکوین خود برای فروش در بازه 9.500 تا 10،000 دلار ندارند.

ورود کم 12 ماهه بیتکوین به صرافی های ارز دیجیتال برتر همزمان با دیگر شاخص های بلند مدت نشان دهنده آغاز روند صعودی جدیدی است.

شاخص های کلان مانند صلیب طلایی (افزایش قیمت چشمگیر) و نمایش چندگانه شاخص های افزایش قیمت، بیت کوین را در آستانه یک جهش قدرتمند مانند چیزی که در ابتدای سال 2019 مشاهده شد نشان می دهد.

Puell Multiple معیاری است که با در نظر گرفتن درآمد ماینرها، میزان گردش بیتکوین را اندازه گیری می کند تا محدوده ی اوج خرید یا فروش بیتکوین را بدست آورد.

در حال حاضر معیارهای چندگانه ی Puell بیتکوین با 0.4 واحد در حال افزایش است. در اواسط ماه دسامبر سال 2019، زمانی که بیت کوین 3250 دلار بود این معیار به پایینتر از 0.3 واحد رسیده بود.

اتفاقی که در آخرین بار وقوعش قیمت بیت کوین را بشدت افزایش داد در حال رخ دادن است

شاخص عرضه متمرکز بیت کوین نشان می دهد که در کوتاه مدت امکان دارد کاهش قیمت کمی اتفاق بیفتد، اما انتظار می رود که در میان مدت بیت کوین شاهد یک افزایش قیمت قابل توجه باشد.

Puell Multiple نشان می دهد که بیت کوین در حال نزدیک شدن به سطح فروش بیش از اندازه است.

بیت کوین همچنین اخیراً هفتمین صلیب طلایی خود در تاریخ را به ثبت رسانده است. سه مورد از شش صلیب طلایی گذشته منجر به افزایش قیمت طولانی مدت شدیدی شده اند.

صلیب طلایی هنگامی رخ می دهد که دو خط میانگین متحرک بلند مدت (EMA) از یکدیگر عبور کنند. این به طور معمول هنگامی اتفاق می افتد که بیتکوین در حال اصلاح سریع کاهش قیمتش از بالا رفتن میزان فروش است.

موسیت سوروت ، سرمایه گذار Bitazu Capital گفت :

اخیراً شاهد هفتمین صلیب طلایی از بیت کوین بودیم. 3 مورد از 6 مورد قبلی منجر به افزایش قیمت سهمگینی شده اند. اما مطمئناً باید از هر ابزاری بدون نرخ سود 100 ٪ سریعاً دست کشید و از آن دور شد.

بیت کوین هفتمین صلیب طلایی خود در تاریخ را می بیند.

این بار دو متغیر با افزایش قیمت سال های 2018 و 2019 تفاوت دارند.

این بار افزایش قیمت بیت کوین از نظر بنیادی و ساختاری با افزایش قیمت های قبلی که در دو سال گذشته مشاهده شد متفاوت است.

این بار، تعداد قابل توجهی از سرمایه گذاران خرد و مؤسسات، منجر به صعود قیمت بیت کوین شدند به جای سرمایه گذارانی که با قراردادهای مدت دار و با اهرم فشار و اعمال نفوذ معامله می کردند.

با توجه به اینکه احتمالا فشار عمده بلند مدتی را بر بازار شاهد نخواهیم بود. شاخص های کلان بلند مدت در ماه های آینده به روند صعودی عظیم قیمت اشاره دارند و این به خودی خود یک عامل مثبت برای ادامه روند افزایشی قیمت بیت کوین در میان مدت خواهد بود.

منبع : ترجمه از خبرگزاری کوین تلگراف

سلب مسئولیت

بیت پارس هیچ گونه مسئولیتی در برابر این مقاله منتشر شده ندارد. از ترید یا تجارت ارزهای دیجیتال بر اساس اینگونه مقالات بپرهیزید زیرا اینها صرفا دیدگاه های نویسنده را منتشر می کنند و ممکن است تا واقعیت فاصله داشته باشند.

مقاله مذکور صرفا ترجمه ای از وب سایت کوین تلگراف می باشد که جهت بالارفتن اطلاعات شما عزیزان منتشر شده است. بیت پارس هیچگونه مسئولیتی در مقابل سود یا زیان ناشی از معامله بر اساس مقالات این وب سایت ندارد. با تشکر از دقت و همراهی شما عزیزان.

مطالب مرتبط
ماسک و سیلور در سه ماهه دوم سال 2021 چقدر بر روی قیمت بیت کوین تأثیر گذاشتند؟
جایگزین BTC در تسلا: ایلان ماسک کدام ارز سازگار با محیط زیست را انتخاب خواهد کرد
وارن بافت و بیت کوین. آیا این سرمایه گذار برجسته نظرخود را در باره رمزارزها تغییر می دهد
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
رشد 356 درصدی پولکادات
سرمایه گذاری استیو کوهن
تکلیلگر کاون
امضای دیجیتال چیست؟
سرمایه گذاری مایکرواستراتژی
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether