قیمت بیت کوین
۱,۲۲۸,۷۰۴,۰۰۶تومان
47,488دلار
4.04
قیمت اتریوم
۳۸,۲۷۰,۲۵۳تومان
1,479.17دلار
5.99
قیمت تتر
۲۵,۸۷۶تومان
1دلار
0.02
قیمت کاردانو
۲۹,۴۹۶تومان
1.14دلار
0.58
خانه  »  ترید و سرمایه گذاری  »  آموزش ترید در صرافی ها  »  6 ارز برتر دیجیتال برای معاملات روزانه در بازار کریپتو کارنسی به همراه نکات کلیدی ترید

6 ارز برتر دیجیتال برای معاملات روزانه در بازار کریپتو کارنسی به همراه نکات کلیدی ترید

6 ارز برتر دیجیتال برای معاملات روزانه در بازار کریپتو کارنسی به همراه نکات کلیدی ترید

بیایید در مورد استراتژی‌های معاملات روزانه، تفاوت آن با سایر رویکردها و روش‌های سودآوری بیشتر بحث کنیم. همچنین، لیستی از 6 ارز برتر دیجیتال برای معاملات روزانه در بازار کریپتو کارنسی سال 2020  آماده کرده‌ایم.

6 ارز برتر دیجیتال برای معاملات روزانه در بازار کریپتو کارنسی به همراه نکات کلیدی ترید

6 ارز برتر دیجیتال برای معاملات روزانه در بازار کریپتو کارنسی به همراه نکات کلیدی ترید

6 ارز برتر دیجیتال برای معاملات روزانه در بازار کریپتو کارنسی به همراه نکات کلیدی ترید

وقتی نوبت به معاملات روزانه می‌رسد، مبتدیان کمتر از معامله گران باتجربه موفق می‌شوند: این کار ساده‌ای نیست. می‌خواهید به صف معامله گران روزانه بپیوندید؟ بیایید در مورد استراتژی‌های معاملات روزانه، تفاوت آن با سایر رویکردها و روش‌های سودآوری بیشتر بحث کنیم. همچنین، لیستی از 6 ارز برتر دیجیتال برای معاملات روزانه در بازار کریپتو کارنسی سال 2020 آماده کرده‌ایم.معامله روزانه ارزهای دیجیتال چیست؟

معاملات روزانه نوعی معامله است که در طی روز معاملات متعدد یا زیادی انجام شود (بسته به استراتژی انتخاب شده). برای به دست آوردن حداکثر سود، شما باید دائماً اخبار مربوط به بازار ارزهای دیجیتال را رصد نمایید. از ابزارهای مختلف معاملاتی و انواع مختلف سفارشها استفاده کنید. کوچک‌ترین تغییرات نرخ توکن ها و کوین‌ها را زیر نظر داشته باشید تا بتوانید به موقع به تغییرات روند پاسخ دهید.

تعداد بسیار زیادی از شاخص‌های مختلف وجود دارد که توسعه وضعیت فعلی در بازار ارزهای دیجیتال را با احتمال خاصی نشان می‌دهد. با این حال، در نظر گرفتن همه آنها حتی با استراتژی‌های مناسب معامله روزانه غیرممکن است. علاوه بر این، آن‌ها ممکن است سیگنالهای کاملاً متفاوتی ارائه دهند: برخی از آنها رشد بازار را نشان می‌دهند در حالی که برخی دیگر ممکن است نشان دهنده بازار کاهشی باشند.

هنر ترید موفق به معنی انتخاب شاخص‌ترین جفت ارزهای معاملاتی و تجزیه و تحلیل صحیح آنها برای پیش بینی روند حرکت است.

هر تریدر باتجربه‌ای مجموعه شاخص‌های خاص خود را ترجیح می‌دهد: در مجموع، آن‌ها امکان انتخاب استراتژی مناسب معامله در بازار کریپتو کارنسی را فراهم می‌کنند. اگر درصد معاملات موفق کاهش یابد، پس از تجزیه و تحلیل روند جفت ارزها، باید برخی از تنظیمات استراتژی معاملات خود را انجام دهند.

آیا ترید در بازار کریپتو کارنسی سودآور است؟

تجارت استراتژیک در طول دوره توسعه آرام در بازار، جنبه‌های مثبت خود را دارد. به این ترتیب، یک تریدر می‌تواند الگوهای خاصی را در بازار مشاهده کند و حداکثر سود را بدست آورد. پس از شناسایی این الگوها و عمل به آنها، استراتژی معامله گر می‌تواند برای مدتی مؤثر باشد.

برای تعیین صحیح الگوها، معامله گر باید بازار را درک کند، تجربه معاملات تجاری خود را بالا ببرد. روش‌های تجزیه و تحلیل تکنیکال یا فنی را بداند و اطلاعات به روز را از منابع معتبر دریافت کند. اما مهمتر از همه، بازار باید ثبات نسبی داشته باشد.

استراتژی‌های معاملاتی روزانه برای ارزهای دیجیتال مختلف از آنجا که بازار کریپتو کارنسی با یکنواختی مشخص می‌شود، مشابه است. همه دارایی‌ها ممکن است توسط همان شاخص‌ها در نوسان باشد. با این حال، ممکن است تریدرهای باتجربه از تفاوت بین ارزها آگاه باشند: آن‌ها می‌دانند کدام سکه‌ها به خوبی معامله می‌شوند. به عنوان بخشی از استراتژی، معامله گر نقاط ورود و خروج، دوره بین نقاط ورود و خروج و دوره ورود بعدی را تعیین می‌کند. واکنش‌های استاندارد نسبت به تغییرات قیمت طی یک دوره خاص رمز موفقیت معاملات بازار کریپتو کارنسی است..

بهترین ارزهای دیجیتال برای معامله روزانه

کدام یک از دارایی‌ها بیشترین سود را برای ترید کوتاه مدت دارند؟ ما در این جا لیستی از 6 ارز برتر دیجیتال برای معاملات روزانه را گرد آوردیم. البته به دلیل شناخت اکثر معامله گران نسبت به بیت کوین این ارز در این لیست قرار نگرفته است.بایننس کوین (BNB)

ارز اول لیست 6 ارز برتر دیجیتال توکن شناخته شده‌ای است که توسط صرافی بایننس معرفی شده است. در ابتدا، این ارز بر بستر بلاکچین اتریوم ایجاد شد. با این حال، اخیراً، BNB سکه اصلی خود را به بلاکچین این صرافی منتقل کرد. مشتریان از توکن های BNB برای پرداخت کارمزدهای صرافی و بهره مندی از برخی خدمات و ابزارها استفاده می‌کنند. این خدمات به طور عمده شامل هزینه‌های معامله، و هزینه‌های لیست شدن توکن در این صرافی می‌شود. اخیراً با افزایش علاقه ژائو مدیرعامل بایننس به امور مالی غیرمتمرکز (دیفای)، از این توکن برای خدمات دیفای صرافی بایننس هم استفاده می‌شود که قیمت آن را افزایش داده است. بسیاری از سرمایه گذاران روزانه BNB را انتخاب می‌کنند زیرا بازار پر رونقی دارد و محصول بایننس است. همه صرافی‌های اصلی و شرکت‌های کیف پول از آن پشتیبانی می‌کنند، بنابراین قطعاً باید این ارز دیجیتال را در استراتژی‌های معاملات روزانه خود در نظر بگیرید.

آیوتا (IOTA)

یک ارز دیجیتال است که برای اینترنت اشیا ایجاد شده است. گجت های متصل به اینترنت اشیا از این ارز برای تبادل اطلاعات بین خود استفاده می‌کنند. این یک دارایی دیجیتال منبع باز است که در پرداخت های امن و صرافی‌های متمرکز استفاده می‌شوند.

جدا از اینکه در صرافی‌های برتر بازار کریپتوکارنسی لیست شده است، با توجه به اینکه این ارز دیجیتال آینده روشنی در پیش رو دارد، IOTA گزینه مناسبی برای تریدر های مبتدی در این بازار است. تعداد دستگاههای دارای اینترنت مبتنی براینترنت اشیا در حال افزایش است. این صنعت با حضور بلاکچین ها در حال شکوفایی است. کارشناسان محاسبه می‌کنند که گردش مالی B2B برای نوآوری‌ها و دستگاه‌های اینترنت اشیا در سال 2020 به 267 میلیارد دلار می‌رسد. بنابراین، IOTA ممکن است مزایای زیادی در آینده‌ای نزدیک داشته باشد. علی رغم این واقعیت که حجم سرمایه IOTA در بازار کریپتو کارنسی چندان زیاد نیست، اما جذابیت آن به عنوان ارز دیجیتال مناسب برای معامله روزانه کم نمی‌شود.اتریوم (ETH)

اتریوم دومین ارز دیجیتال بزرگ کره زمین است که دارای بی ثباتی قیمت بسیار بالا است. به دلیل کاربرد قرارداد هوشمند و تمرکززدایی، موارد استفاده از آن روز به روز گسترش می‌یابد. برای معامله گران روزانه، نوسانات آن فرصت بسیار خوبی برای بهره مندی در یک بازه زمانی کوتاه فراهم می‌کند. از همه بهتر، هر زمان که هزینه ETH کم یا زیاد شود می‌توانید سود کسب کنید. علاوه بر این، در اکثر قریب به اتفاق صرافی‌ها قابل دسترسی است. این ارز با نزدیک شدن به عرضه اتریوم 2.0 آمادهٔ رشد است و برای کسانی که از رشد اخیر بیت کوین جا مانده‌اند گزینهٔ بسیار مناسبی به شمار می‌رود. این ارز یکی از مهمترین 6 ارز برتر دیجیتال است که در این مقاله معرفی کرده ایم.

EOS

EOS رشد چشمگیری داشته است: توسعه دهندگان موفق شده‌اند میلیاردها دلار سرمایه جمع کنند. ارزش آن چندین بار افزایش یافت و به صورت فوق العاده ای غیرقابل پیش بینی است. یک تریدر روزنه باتجربه می‌تواند این غیرقابل پیش بینی بودن را به سودهای جدی تبدیل کند. EOS یکی از برترین ارزهای دیجیتال است که با پشتیبانی گروهی و در اکثر مراکز صرافی در سراسر دنیا در دسترس است. خرید EOS را می‌توان به عنوان یک معامله روزانه قلمداد کرد.

ترون (TRX)

ترون (Tron) دارای یک بلاکچین فوق العاده پویا با توسعه دهنده اصلی خود Justin Sun است. سان مغز متفکر بازاریابی در رسانه‌های بازار کریپتوکارنسی و شبکه‌های اجتماعی می‌درخشد. در واقع، ترون بیشتر به خاطر اخبار مثبت و پیشرفت‌هایش معروف است. همه این عوامل همراه با نوسانات بالا، این ارز را به عنوان یکی از 6 ارز برتر دیجیتال مناسب برای معاملات روزانه نشان می‌دهند. معامله گران معروف بازار کریپتوکارنسی از ترون پشتیبانی می‌کنند و شما باید نظرات آنها را نیز در نظر بگیرید.

تلور (TRB)

در پایان لیست 6 ارز برتر دیجیتال نامی کمتر آشنا ولی بسیار محبوب بین تریدرها وجود دارد. تلور (Tellor) یک اوراکل کاملاً غیرمتمرکز در فضای دیفای است. این توکن با عرضه بسیار محدودش همیشه گزینهٔ عالی‌ای برای تریدرها محسوب می‌شود. با نگاهی به شاخص‌های این ارز می‌بینید در بعضی روزها حجم معاملات این ارز از سرمایه‌اش پیشی می‌گیرد. این یعنی تریدرها واقعاً به این توکن علاقه مندند. نواسانات روزانه بالا و پویایی تیم پروژه باعث شده قیمت در سال گذشته بیش از 1000 برابر رشد کند. اگر به دنیال یک توکن خاص با عرضه 1.6 میلیون دلاری برای معامله هستید تلور را از دست ندهید.توصیه های مهم برای معامله در بازار کریپتو کارنسی

پیشکسوتان و مبتدیان معاملات روزانه بازار کریپتوکارنسی می‌توانند از اطلاعات بیت پارس برای به حداکثر رساندن سود خود استفاده کنند. بیایید بررسی خود را با چند نکته ساده به پایان برسانیم که می‌تواند به شما کمک کند از رایج‌ترین اشتباهات در ترید جلوگیری کنید:

شما نباید فقط روی یک دارایی دیجیتال سرمایه گذاری کنید. با قرار دادن چندین ارز دیجیتال مختلف در سبد سرمایه گاذاری خود، آن را متنوع کنید. این کار به شما کمک می‌کند که در برخی از جفت‌ها، در مواردی که نقاط ورود یا خروج مشخصی را ارائه نمی‌دهند، به طور فعال معامله کنید.

سعی کنید هرگز دارایی را کمتر از آنچه خریداری کرده‌اید نفروشید. همانطور که تاریخ این ارزها نشان می‌دهد، دیر یا زود، قیمت به سطح قبلی خود برمی گردد.

از خرید ارز دیجیتال در هنگام افزایش قیمت و فروش آن در هنگام سقوط خودداری کنید.

رویکرد مناسبی را برای ارزش پرتفوی سرمایه گذاری خود در بازار کریپتو کارنسی تشکیل دهید: سود خود را به بیت کوین محاسبه کنید نه ارزهای فیات.

از وحشت به خصوص با افت شدید ارزش خودداری کنید زیرا همیشه بازار کریپتو کارنسی همراه با اصلاحات است. بعد از کمی انتظار می‌توانید با قیمت بیشتر آن بفروشید.

به عنوان یک قاعده، با رشد بیت کوین، آلت کوین‌ها از قیمت می افتند. در نتیجه، وقتی قیمت بیت کوین یکنواخت یا رو به کاهش است، آلت‌ها فعالانه رشد می‌کنند.

با اطلاعات مربوط به سکه‌هایی که برای سرمایه گذاری انتخاب کرده‌اید به روز باشید. اطلاعات پرتاب شده در زمان مناسب می‌تواند تأثیر بسزایی در روند داشته باشد.

هرگز بیش از توان مالی خود معامله نکنید.

موفق باشید!

مطالب مرتبط
معاملات مارجین ارزهای رمزنگاری چیست و چگونه می‌توان از این راه سود کسب کرد؟
استراتژی معاملاتی QFL یا کوییک فینگر لوک (Quickfinger Luc) چیست و چه کاربردی در کریپتوکارنسی دارد
صرافی بایننس
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
ترید و سرمایه گذاری
ارز دیجیتال بت (BAT) یا توکن توجه پایه‌ای چیست و چه کاربردی در بروزر بریو دارد؟
صرافی غیرمتمرکز  0x چیست؟ ارز دیجیتال (ZRX) توکن بومی این صرافی چه وظیفه ای دارد؟
دیفای و بیت کوین: در حال حاضر شرایط برای استفاده از این دو در کنار هم فراهم نیست.
امنیت کیف پول صرافی: آیا نگهداری ارزهای دیجیتال در کیف پول صرافی کار عاقلانه‌ای است؟
یلد فارمینگ یونی سواپ: راهنمای کسب درآمد از تامین نقدینگی صرافی غیرمتمرکز