قیمت بیت کوین
1,684,196,802تومان
64,404.00دلار
4.80
قیمت اتریوم
62,327,886تومان
2,383.43دلار
9.80
قیمت بایننس کوین
15,128,326تومان
578.51دلار
2.70
قیمت ریپل
50,470تومان
1.93دلار
24.39
قیمت کاردانو
39,487تومان
1.51دلار
15.78
خانه  »  تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال  »  تحلیل فاندامنتال  »  تحلیل فاندامنتال بیت کوین  »  بیت کوین در سال 2021: بزرگان دنیای مالی از پیش بینی قیمت این ارز در پایان سال آینده می‌گویند

بیت کوین در سال 2021: بزرگان دنیای مالی از پیش بینی قیمت این ارز در پایان سال آینده می‌گویند

تحلیل فاندامنتال بیت کوین
رضا باغانی
1399/10/07
۰
بیت کوین در سال 2021: بزرگان دنیای مالی از پیش بینی قیمت این ارز در پایان سال آینده می گویند

طبق بیشتر پیش بینی‌ها قیمت بیت کوین تا پایان سال 2021 به 100 تا 200 هزار دلار می‌رسد. بسیاری از تحلیلگران حتی این قیمت‌ها را “محافظه کارانه” می‌دانند.

بیت کوین در سال 2021: بزرگان دنیای مالی از پیش بینی قیمت این ارز در پایان سال آینده می‌گویند

محبوب‌ترین و مورد بحث‌ترین بحث، خصوصاً در بین افکار عمومی، همچنان قیمت بیت کوین (BTC) است. خیلی از بزرگان دنیای مالی حدس و گمان هایی در مورد ارزش این ارز در پایان سال 2021 دارند.

در حال حاضر، بیت کوین در یک چرخه بازار افزایشی یا گاوی است. این ارز بیش از 200% نسبت یه سال گذشته افزایش یافته است. به جز چند دارایی از جمله سهام تسلا، از هر کلاس دارایی دیگری بهتر عمل کرده است. اما به نظر می‌رسد این تجمع خریداران نسبت به بازار اواخر سال 2017 متفاوت باشد. اولاً، بالاترین قیمت تاریخی بیت کوین به طور قطع شکسته شده است. دوم، موسسات در حال ورود به بازار این ارز هستند. در حالی که مردم هنوز عمدتاً در حاشیه نشسته‌اند.“ما در سیل پول و اعتبار هستیم”

پیش بینی‌های شش رقمی‌قیمت در ازای هر بیتکوین با سرعت یافتن انتشار پول توسط بانکهای مرکزی به عنوان عامل اصلی، به طور فزاینده‌ای بر این چرخه بولیش تاثیرگذار بوده است.

در واقع، سرمایه گذاران میلیاردر مانند ری دالیو شروع به گرم کردن ایده بیت کوین در کنار طلا به عنوان راهی برای ایجاد تنوع در برابر آنچه او “ارزش استهلاکی پول” می‌نامد، می‌کنند. او در جلسه ردیت (Reddit) تاریخ 8 دسامبر هشدار داد.

“ما در سیل پول و اعتبار هستیم که بیشتر قیمت دارایی‌ها را بالا می‌کشد. ما ثروت را به گونه‌ای توزیع می‌کنیم که سیستمی‌که به اعتقاد ما عادی است قادر به این کار نیست. این ارزش پول و اعتبار ما را تهدید می‌کند.، “

“به احتمال زیاد آن سیل کاهش نخواهد یافت، بنابراین این دارایی‌ها با اندازه گیری ارزش استهلاک پول کاهش نمی‌یابند. متنوع سازی از نظر ارز و کشورها و همچنین کلاس‌های دارایی بسیار مهم است. “

آیا بیت کوین به محدود 100 یا 200 هزار دلار در سال 2021 خواهد رسید؟

به گزارش پایگاه خبری کوین تلگراف، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری مورگان کریک (Morgan Creek) مارک یوسکو گفت در سال 2021 قیمت BTC ممکن است بیش از 100000 دلار باشد. قیمت در حال حاضر بیش از دو برابر شده است، اما هنوز هم باید در 12 ماه آینده تقریباً 300 درصد دیگر به دست آورد تا به شش رقم برسد.

وی برآورد پیش بینی مدل محبوب سهام در جریان (S2F) مثال می‌زند. سازنده این، پلن بی planB، می‌گوید بیت کوین همچنان در مسیر درست قرار دارد. ماه گذشته، planB بار دیگر بر افزایش قیمت بیت کوین تأکید کرد. به عقیده وی اکنون بدون شک BTC به دلیل “کاهش عرضه شدید” تا دسامبر 2021 به 100000 دلار خواهد رسید. او ماه گذشته در این باره نوشت.

“مردم می‌پرسند آیا من هنوز به مدل خود اعتقاد دارم؟ روشن است: من هیچ شکی ندارم که بیت کوین S2FX صحیح است. بیت کوین قبل از دسامبر 2021 به 100000-288،000 دلار ضربه خواهد زد.” همانطور که گزارش شد، بیت کوین در یک ماه گذشته خط میانگین روند مدل S2F را بدست آورده است.احتمال رسیدن به قیمت 200 تا 300 هزار برای بیت کوین چقدر است؟

به گفته تحلیلگران دیگر پیش بینی قیمت 200000 دلاری حتی نسبتاً محافظه کارانع محسوب می‌شود. ویل وو، تحلیلگر مشهور زنجیره‌ای می‌گوید که این بار شاهد سرمایه گذاران بیشتری در زمنینه “هودلینگ” و نگهداری بیت کوین هستیم. همچنین این نگهداری منجر به کاهش عرضه BTC در صرافی‌ها شده است که به وضوح قابل درک است.

بیت کوین در سال 2021: بزرگان دنیای مالی از پیش بینی قیمت این ارز در پایان سال آینده می‌گویند

حجم-بیت-کوین-صرافی-ها

به گفته وو، این یک مشکل بزرگ برای خرس‌ها خواهد بود. “مدل برتر من که پیشنهاد 200 هزار دلار برای هر BTC تا پایان سال 2021 است، محافظه کارانه به نظر می‌رسد. با این وجود 300 هزار دلار نیز دور از ذهن نیست.”

وی در پست دیگری ادامه داد: “من هرگز برای سال 2021 اینقدر سرسخت نبوده‌ام.” این مرحله تجمع مجدد همزمان با تخلیه موجودی بازار در حدود 2 برابر طولانی‌تر و عمیق‌تر از چرخه گذشته است. این صعود بیت کوین در سال 2021 را حتمی‌می‌کند. “

400000 دلار و بالاتر برای “طلای دیجیتال”؟

پیش بینی قیمت حتی بالاتر از این استدلال ناشی می‌شود که بیت کوین می‌تواند چالشی برای جایگزینی طلا باشد. یا در حال حاضر به چالش کشیدن طلا را آغاز کرده باشد. بیت کوین ممکن است بتواند در نهایت جایگزین طلا به عنوان ذخیره ارزش واقعی شود. جالب توجه است که برخی از صعودی‌ترین پیش بینی‌ها از طرف فعالان مالی قدیمی‌آغاز شده است. به وضوح بیت کوین در اوایل دسامبر به بالاترین سطح جدید خود رسید و از طلا در سال 2020 بسیار بهتر عمل کرد.

به عنوان مثال، در ماه نوامبر، یک تحلیلگر از سیتی بنک (Citibank) در یادداشتی به مشتریان گفت که بیت کوین می‌تواند در سال 2021 به 318،000 دلار برسد. مدیر عامل سیتی بنک، تام فیتزپاتریک، “تجمعات غیر قابل تصور تاریخی بیت کوین را به دنبال اصلاحات دردناک” ذکر کرد.

در حال حاضر، مدیر سیتی بانک معتقد است که BTC در میانه بازار افزایشی خود است. به گفته وی به نظر می‌رسد بیت کوین در “کانالی که کاملاً مشخص شده است” وجود دارد. این کانال قیمت این ارز را برای هدف 318،000 دلار در دسامبر 2021 تنظیم می‌کند.جی پی مورگان از افزایش علاقه سرمایه گذاران نهادی و سنتی می‌گوید

در همین حال جی پی مورگان (JPMorgan) همچنین در حال اشاره به افزایش محبوبیت بیت کوین در میان سرمایه گذاران سنتی است. در واقع، غول بانک سرمایه گذاری پتانسیل صعودی بسیار بیشتری از بیت کوین به عنوان “طلای دیجیتال” در مقایسه با پذیرش طلا “بسیار پیشرفته” می‌بیند.

استراتژیست‌‌‌های جی پی مورگان در یادداشتی به مشتریان، گفتند:

“پذیرش بیت کوین توسط سرمایه گذاران نهادی فقط آغاز شده است. این در حالی اسن که برای طلا، پذیرش آن توسط سرمایه گذاران نهادی بسیار پیشرفته است. اگر این پیش بینی میان مدت و بلند مدت درست ثابت شود، قیمت طلا طی سال‌های آینده از یک کاهش ساختاری رنج خواهد برد. “

امروزه حجم بازار بیت کوین کمتر از 4٪ بازار طلا است. این پتانسیل صعودی عظیم همچنین سایر سرمایه گذاران مشهور را بر آن داشته است تا پیش بینی‌های خود را که شامل به چالش کشیدن بیت کوین و حتی پیشی گرفتن از طلا است با محدودیت بازار 9 تریلیون دلاری خود، به اشتراک بگذارند.

مطالب مرتبط
قدم بعدی بیت کوین پس از ورود به کانال 60 هزار دلار چیست؟ تحلیل گران پاسخ می‌دهند
بیتکوین برنده واقعی انتخابات آمریکا، افزایش تسلط بیتکوین به بالاترین سطح 4 ماه گذشته 
جهش قیمت بیت کوین، BTC با 2700 دلار افزایش رکورد دیگری ثبت کرد
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ترید و سرمایه گذاری
راهنمای استیکینگ پولکادات (Polkadat) و کسب پاداش با توکن DOT
ریپل و دوج کوین توانستند اوج‌های تاریخی جدید ثبت کنند؛ آیا اکنون زمان برداشت سود است؟
توکن (BETH) چیست و چگونه می‌توان از آن استفاده کرد؟
نحوه‌‌ی بازیابی ارزهای دیجیتالی که در صرافی بایننس به شبکه‌ی اشتباه منتقل شده‌اند
راهنمای شروع به کار در صرافی بایننس (Binance Exchange) با توجه به تغییرات سال 2021