قیمت بیت کوین
1,444,872,844تومان
55,451.00دلار
0.71
قیمت اتریوم
60,185,723تومان
2,311.08دلار
8.75
قیمت بایننس کوین
15,346,563تومان
588.82دلار
17.93
قیمت ریپل
36,745تومان
1.41دلار
10.40
قیمت تتر
26,054تومان
1.00دلار
0.02
خانه  »  تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال  »  تحلیل تکنیکال  »  تحلیل تکنیکال بیت کوین  »  ارزهای دیجیتال برتر آوریل: در ماه آینده حرکت چه ارزهایی را باید دنبال کنید؟

ارزهای دیجیتال برتر آوریل: در ماه آینده حرکت چه ارزهایی را باید دنبال کنید؟

ارزهای دیجیتال برتر آوریل: در ماه آینده حرکت چه ارزهایی را باید دنبال کنید؟

هفته گذشته برای بازار ارزهای دیجیتال پرفرازونشیب بود. در حالی که چند روز از ماه مارس باقی مانده است، ما نگاهی خواهیم داشت به ارزهای دیجیتال برتر برای دنبال کردن در ماه آوریل.

ارزهای دیجیتال برتر آوریل: در ماه آینده حرکت چه ارزهایی را باید دنبال کنید؟

هفت روز گذشته بازار ارزهای دیجیتال در یک حرکت جانبی به سر می‌برد. تریدرها شاهد نوسانات بالایی بودند که خوشبختانه پایان نسبتاً خوبی هم داشت.

با وجود از دست دادن تقریباً 100 میلیارد دلار در روز پنجشنبه هنگامی‌که قیمت بیت کوین به 50 هزار دلار رسید، کل سرمایه بازار در حال حاضر کم و بیش در همان سطح یک هفته پیش قرار دارد.

با این اوصاف، ما نگاهی به ارزهای دیجیتال برتر می‌اندازیم تا در آوریل از نزدیک مراقب آن باشیم.پادشاه ارزهای دیجیتال بیت کوین (BTC)

ناگفته نماند که در اکثر موارد، هر جا که بیت کوین برود، بازار حرکت آن را دنبال می‌کند. گرچه ممکن است نرخ و مدل حرکت برابر نباشد، با این حال BTC جهت بیشتر روند فعلی صعودی بازار را تعیین کرده است.

ارزهای دیجیتال برتر آوریل: در ماه آینده حرکت چه ارزهایی را باید دنبال کنید؟

نمودار روزانه بیت کوین

هفته گذشته، ما شاهد اعلامیه رسمیه تسلا بودیم. غول سازنده وسایل نقلیه الکتریکی اعلام کرد که کاربران اکنون می‌توانند هزینه محصولات تسلا را با استفاده از BTC پرداخت کنند. ایلان ماسک این خبر را در توئیتر منتشر کرد و در نتیجه، بازار اوج گرفت.

متأسفانه، تجمع ناپایدار بود و اندکی بعد، BTC سقوط کرد و تقریباً به حدود 50،000 دلار کاهش یافت. این جایی است که پشتیبانی خوبی پیدا کرد و شروع به افزایش کرد. پادشاه ارزهای دیجیتال در حال حاضر در حدود 56،200 دلار معامله می‌شود.

BTC در حال حاضر بالاتر از اولین مقاومت جدی 55000 دلار است. به نظر می‌رسد پس از این سطح، مقاومت 57700 دلار در برابر گاوها قرار دارد. اگر عبور از این مقاومت موفقیت آمیز باشد، می‌توانیم انتظار داشته باشیم پس از آن مارک رویایی 60 هزار دلار و پس از آن ATH (بالاترین قیمت تاریخی) را در حدود 62 هزار دلار آزمایش کند.

توکن (ADA) و به روزرسانی‌‌‌های کاردانو

ارز بعدی در لیست تماشای ما توکن بومی‌شبکه کاردانو، ADA است. این ارز دیجیتال در دو ماه گذشته بهترین عملکرد را داشته است. اکنون، بسیاری ادعا می‌کنند که افزایش ADA کاملاً سوداگرانه است زیرا کاردانو هنوز واقعاً از قابلیت‌های قرارداد هوشمند برخوردار نیست.

ارزهای دیجیتال برتر آوریل: در ماه آینده حرکت چه ارزهایی را باید دنبال کنید؟

نمودار روزانه کاردانو

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، با بیان شرح مشارکت‌های بیشماری که قبلاً ایجاد شده است و همچنین پایه‌های محکم و قابل بررسی پروتکل، این ادعا را که خود کاردانو فاقد خبرهای مثبت و فاندامنتال قوی است رد کرده است. وی همچنین یک جدول زمانی برای شبکه آزمایشی در نظر گرفت. این شبکه آزمایشی به کاربران امکان ساخت و استقرار قراردادهای هوشمند را در کاردانو می‌دهد.

با در نظر گرفتن تمام موارد ذکر شده، قیمت دقیقاً همان جایی است که یک هفته پیش بود. با این حال، تا 1.06 دلار کاهش یافت و سریع و قاطع بهبود یافت. طی چند روز گذشته، ADA به نوعی در حال تحکیم بوده و دیدن جهت حرکت بعدی جالب است.خون رگهای اسمارت چین، بایننس کوین (BNB)

 بایننس کوین (Binance Coin) در این سال یک عنوان اصلی بوده است. این ارز طی سه هفته از حدود 60 دلار با موفقیت تا حدود 350 دلار رشد کرده است.

طی چند هفته گذشته، ارز رمزنگاری شده در بازه‌ای بین 290 تا 240 دلار معامله شده است. با یک استثنا که این پنجشنبه اتفاق افتاد، این دوره رکود شدید BNB تا کنون بوده است.

ارزهای دیجیتال برتر آوریل: در ماه آینده حرکت چه ارزهایی را باید دنبال کنید؟

نمودار روزانه بایننس کوین

طبق تجربه تاریخی بازار، ارزهای دیجیتال واقعاً دوست ندارند در یک بازه زمانی طولانی مدت در یک محدوده قیمتی معامله شوند. به عبارت دیگر، یک حرکت شدید به زودی اتفاق می‌افتد.

همچنین، اولین توکن سوزی سه ماهه سال 2021 در حال نزدیک شدن است. این توکن سوزی نیز ممکن است همانطور که قبلاً شاهد بودیم به عنوان یک کاتالیزور عمل کند. چند ماه گذشته به ویژه بی ثبات بوده و احتمال دارد که بایننس رشد عظیمی‌داشته باشد. این بدان معنی است که احتمال افزایش پس از توکن سوزی قابل توجه است. کاهش عرضه سومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر سرمایه بازار به نظر می‌رسد چیزی که باید در، آخرین روزهای مارس و ابتدای آوریل به آن توجه ویژه‌ای کنید.

همچنین، بایننس اسمارت چین هیچ نشانه‌ای از کاهش سرعت را نشان نمی‌دهد. با توجه به اینکه BNB توکن بومی‌این شبکه است و کاربران با آن معامله می‌کنند، این امر تقاضای بیشتری برای BNB ایجاد می‌کند.

توکن صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ (UNI)

یونی سواپ در حال حاضر پیشرو در بازار صرافی‌های غیرمتمرکز و بازارسازهای خودکار است. این پروتکل دیفای بیشترین ارزش را در خود قفل کرده است.

توکن حاکمیتی آن، که سال گذشته بین افرادی که از صرافی استفاده می‌کردند، تقسیم شد، هم اکنون 28 دلار معامله می‌شود. به این معنی که 400 توکن UNI که بیشتر افراد دریافت کردند، در حال حاضر تقریباً 12000 دلار ارزش دارد.

نمودار روزانه یونی سواپ

طی هفت روز گذشته، UNI مقداری از ارزش خود را از دست داده و از حدود 32 دلار تا 28 دلار کاهش داشته است. با این حال، دیروز، اولین نگاه اجمالی به مشخصات نسخه سه یونی سواپ (Uniswap v3) که جامعه مدت‌ها در انتظار آن بود، انجام دادیم. این یک به روزرسانی اصلی است که هدف آن تبدیل این دکس به انعطاف پذیرترین و کم مصرف‌ترین بازارساز خودکار است.

هدف این به روزرسانی قرار دادن راه حل لایه دو بر روی شبکه اصلی اتریوم در تاریخ 5 مه است. استقرار راه حل لایه دو در اوپتیمیسم (Optimism) مدت کوتاهی پس از آن تعیین شده است. این قطعاً یک نقطه عطف بزرگ برای پروژه است و اگر شروع به بازتاب در ارزش آن کند، شاید خیلی تعجب آور نباشد.

بلاک چین سریع و کم هزینه سولانا (SOL)

سولانا یک زیرساخت بلاک چین قابل توسعه را ارائه می‌دهد. این بلاک چین توانایی انجام تعداد بسیار زیادی تراکنش در ثانیه با هزینه‌های معامله بسیار کم را داراست.

در مقایسه با هزینه‌های بسیار زیاد اتریوم و پردازش کند معاملات، بسیاری از افراد به دنبال گزینه‌هایی هستند که اغلب در سولانا آن را می‌یابند. شاید همین دلیل باعث رشد یکی از پرطرفدارترین پروژه‌ها در سال 2021 باشد.

نمودار قیمت سولانا

از نظر قیمت، توکن اصلی آن، SOL، یکی از بهترین عملکردها در سال 2021 داشته است.

در تاریخ 1 ژانویه، این ارز دیجیتال در حدود 0.55 دلار معامله شد. قیمت فعلی آن حدود 18.6 دلار است. این تقریباً 3200 درصد بازده کل را نشان می‌دهد.

رشد این ارز هیچ علائمی‌از کند شدن نشان نمی‌دهد. با هایپ کنونی در اطراف دیفای و NFT ها، قطعاً ارزش دارد نگاهی به این پروژه بیندازید.سلب مسئولیت

این مقاله صرفاً جهت استفاده‌های خبری و اطلاعاتی است. تیم بیت پارس هیچ گونه توصیه‌ای مبنی بر سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال برتر برای دنبال کردن در ماه آوریل ارائه نمی‌دهد. قبل از هر اقدام مالی ابتدا تحقیقات خود را انجام دهید. به خاطر داشته باشید هیچ گاه بیش از آن چه توان از دست دادنش را دارید سرمایه گذاری نکنید.

مطالب مرتبط
سرمایه بازار کریپتو در یک روز 12 میلیارد دلار از دست داد، آلتکوین ها به شدت آسیب دیدند
ارزهای دیجیتال آخر سال: 5 ارزی که در کنار بیت کوین باید در هفته آخر سال زیرنظر داشت
مدیرعامل بایننس و فعالان کریپتو از انتظاراتشان در مورد ارزهای دیجیتال در سال 2021 می گویند
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ترید و سرمایه گذاری
صرافی رمزنگاری کوین بیس (Coinbase) + راهنمای کامل ایجاد حساب کاربری
ارز دیجیتال کاوا (Kava) چیست؟ پلت فرم اعطای وام ارزهای دیجیتال
راهنمای استیکینگ پولکادات (Polkadat) و کسب پاداش با توکن DOT
ریپل و دوج کوین توانستند اوج‌های تاریخی جدید ثبت کنند؛ آیا اکنون زمان برداشت سود است؟
توکن (BETH) چیست و چگونه می‌توان از آن استفاده کرد؟