اصلاح بازار ، قیمت سکه های برتر دی فای اتریوم را 25 درصد و یا بیشتر کاهش داده است

چند روز گذشته برای بازار رمزنگاری بد بود، بیت کوین، اتریوم و سایر سکه ها به طور همزمان به شدت سقوط کردند. با اصلاح بازار بیت کوین حدود 20٪ از بالاترین سطح محلی خود افت کرده است در حالی که اتریوم بیش از 35٪ از ارزش خود را از دست داده است. آلتکوین ها، به ویژه آنهایی که طی ماه های اخیر عملکرد خوبی داشته اند، حتی از این هم بیشتر کاهش قیمت را تجربه کرده اند.

اصلاح بازار، قیمت سکه های برتر دی فای اتریوم را 25 درصد و یا بیشتر کاهش داده است

بیشتر سکه های سیستم مالی غیرمتمرکز (دی فای) مبتنی بر اتریوم سقوطی بیش از 20٪ در 24 ساعت گذشته و حتی بیشتر از این را طی چند روز گذشته تجربه کرده اند.

تحلیلگران فکر می کنند که این ممکن است یک محصول جانبی از چرخه های ساده اصلاح بازار باشد، همراه با سایر عوامل بازار که باعث پایین آمدن تب دی فای می شود.

اصلاح بازار، قیمت سکه های برتر دی فای اتریوم را 25 درصد و یا بیشتر کاهش داده است
اصلاح بازار، قیمت سکه های برتر دی فای اتریوم را 25 درصد و یا بیشتر کاهش داده است

ریزش سکه های اتریوم در میان اصلاح بازار

سکه های سیستم مالی غیرمتمرکز مبتنی بر اتریوم به خصوص از این اصلاح بازار رمزنگاری، به سختی ضربه خورده اند.

طبق داده های CoinGecko ، ارزهای رمزپایه برتر مربوط به بخش دی فای طی 24 ساعت گذشته بسیار کاهش یافته اند: UMA 38.9٪ کاهش یافته، 34.5٪ BAND از ارزشش را از دست داده، LEND 24.9٪ سقوط کرده، 23٪از ارزش NexusMutual کاسته شده است و دیگر تاجداران دیفای هم به همین ترتیب از افت قیمت بالغ بر 25 درصد رنج می برند.


✅ بیشتر بخوانید…….. 🔻🔻🔻🔻🔻🔻


 

آری پاول، بنیانگذار بلاک تاور کپیتال، اخیراً استدلال کرد که فضای دی فای در حال حاضر با اصلاح بازار در حال فروپاشی است.

“یک قانون اساسی تجارت این است که وقتی پیشرفت سهموی (واقعی سهموی) از بین می رود، به دنبال خرید نیستید تا حرکت سهموی بیشتر برعکس شود. در بالاترین سطح رمزارزها انتظار بیش از 75 درصد افت قیمت برای بیت کوین می رود. و این اصلاح قیمت در آلتکوین ها حتی چیزی بیشتر از 85 درصد خواهد بود. در سال 2017 بیت کوین یک حرکت سهمی آشکار داشت. در سال 2019 دی فای فقط یک انفجار قیمت داشت. ”

همچنین کیائو وانگ از معامله گران بزرگ آلتکوین ها خاطرنشان کرده است که خروج SushiSwap به دلیل خروج سرمایه از فضا، احتمالاً “مینی زمستان دی فای” را ایجاد خواهد کرد.

فضا برای رشد

فضای دی فای بدون شک جای رشد دارد، که نشان می دهد این عقب گرد ممکن است فقط یک حرکت موقتی اصلاح بازار قبل از شروع نهایی روند افزایشی قیمت ها باشد.

اندرو کانگ، تحلیلگر و سرمایه گذار رمزنگاری، در ماه ژوئیه اظهار داشت که نحوه قرارگیری دی فای نشان می دهد این بخش فضای زیادی برای رشد در آینده دارد:

“** توسعه دی فای **  در حال عبور از یک نقطه عطف است. کسانی که فضا را دنبال کرده اند می دانند که همگام بودن با پروژه های جدید حتی هنگام تحقیق به صورت تمام وقت دشوار است. ”

اگرچه آنچه که رشد اکوسیستم اتریوم را در بلند مدت تهدید می کند، کارمزدهای بالای آن مخصوصا پس از رونق بازار دی فای است.

جیکوب فرنک، یکی از بنیانگذاران شرکت رمزگذاری داده ها و تجزیه و تحلیل Coin Metrics ، اخیراً خاطر نشان کرده است که هزینه های بسیار بالای معاملات که کاربران اتریوم متحمل شده اند، اگر منجر به اصلاح بازار نشود می تواند منجر به محدودیت طبیعی در برابر بازار افزایشی شود:

وی افزود: “قیمت گاز (کارمزدهای اتریوم) برای حرکت بازار افزایشی دی فای حجم سرمایه ی زیادی را به خود اختصاص داده است. اتفاق مورد انتظار و احتمالاً خوبی که پس از اصلاح بازار قیمت رخ خواهد داد گاز زیاد احتمالاً عادی خواهد شد. ”

اگر راه حل هایی مانند پیشنهادهای توسعه دهندگان اتریوم وجود داشته باشد، این مورد ممکن است نگرانی طولانی مدتی برای دی فای ایجاد نکند. اما در حال حاضر، این یک نگرانی بزرگ است، به خصوص که توسعه دهندگان این بلاکچین سعی در جذب مشتریان خرد بیشتری را از طریق برنامه های جدید دارند.

5/5 (3 نظر)

درباره ی محمد شفیعی

مقاله نویس ، محقق و علاقمند به حوزه ارزهای دیجیتال

مطلب پیشنهادی

قیمت اتر با نزدیک شدن به ایجاد بلاک پیدایش بیکن چین افزایش خواهد یافت

قیمت اتر با نزدیک شدن به ایجاد بلاک پیدایش بیکن چین افزایش خواهد یافت

قیمت اتر ارز دیجیتال شبکه اتریوم در سال 2020 به دلیل افزایش تقاضا در برنامه‌های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *