منو
بیت پارس  »  تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال  »  تحلیل تکنیکال  »  تحلیل تکنیکال آلتکوین ها  »  توکن های برتر ماه سپتامبر: 5 توکن دیفای و 3 توکن NFT که آماده افزایش قیمت هستند
توکن های برتر ماه سپتامبر: 5 توکن دیفای و 3 توکن NFT که آماده افزایش قیمت هستند

توکن های برتر ماه سپتامبر: 5 توکن دیفای و 3 توکن NFT که آماده افزایش قیمت هستند

به نظر می‌رسد ترکیب دیفای و NFT ها ترند جدید بازار ارزهای دیجیتال را شکل داده است. در این مقاله به توکن های برتر جهت سرمایه گذاری در ماه سپتامبر می‌پردازیم. این 8 توکن از دو دسته NFT و دیفای هستند.

همانطور که می دانید ما اکنون شاهد شکوفایی بیش از پیش دو جریان NFT و دیفای هستیم که اکنون با یکدیگر ترکیب شده‌اند. این بخش‌ها تک تک و حالا در ترکیبشان گیم فای توانسته‌اند علاقه مندان زیادی را به خود جلب کنند. در این مقاله نگاهی خواهیم کرد به توکن های برتر دیفای و NFT که در ماه سپتامبر می‌توانند اجرای خوبی داشته باشند.

توکن های برتر دیفای ماه سپتامبر

نگاهی به توکن های برتر از بخش امور مالی غیر متمرکز (دیفای) که دارای پیشرفت‌های جالبی در ماه سپتامبر هستند.

پروتکل وام دهی کاوا

 • قیمت فعلی: 8.27 دلار
 • ارزش بازار: 748 میلیون دلار
 • رتبه بازار: #130

کاوا (Kava) یک پلت فرم وام دهی امور مالی غیرمتمرکز (دیفای) است. برخلاف دیگر پلتفرم‌های این چنینی، کاوا از دارایی‌های چند زنجیره پشتیبانی می‌کند. این پلتفرم به کاربران اجازه می‌دهد تا استیبل کوین‌ها را وام بگیرند و سپس از آنها برای کسب بازدهی استفاده کنند.

این پلت فرم از توکن بومی KAVA استفاده می‌کند. این توکن به عنوان ارز ذخیره و همچنین برای حق رأی در این پروتکل استفاده می‌شود.

کاوا سواپ (KAVASwap) از 1 سپتامبر راه اندازی شده است. این ویژگی جدید به عنوان پلی بین دیفای، بلاک چین و خدمات مالی عمل می‌کند. علاوه بر این، شبکه اصلی در ماه سپتامبر راه اندازی خواهد شد.

توکن های برتر ماه سپتامبر: 5 توکن دیفای و 3 توکن NFT که آماده افزایش قیمت هستند

نمودار قیمت کاوا

KAVA در 24 ژوئیه از خط نزولی مقاومت خارج شد و در 24 آگوست به بالاترین سطح تاریخ خود رسید.

پس از آن، این ارز تا 7.30 دلار کاهش یافت و حرکت صعودی دیگری را آغاز کرد. در نتیجه، در 30 آگوست به بالاترین سطح تاریخ خود یعنی 9.21 دلار رسید.

هیچ ضعفی در شاخص‌های تکنیکال وجود ندارد. مقاومت بعدی 10.90 دلار است.

مانترا دائو (OM)

قیمت فعلی: 0.22 دلار

ارزش بازار: 79 میلیون دلار

رتبه بازار: #463

مانترا دائو (MANTRA DAO) یک پلت فرم مالی غیر متمرکز تحت مدیریت جامعه است. این پلتفرم بر مدیریت، استیکینگ و وام دهی تمرکز دارد.

توکن بومی مورد استفاده این پلتفرم OM است که دارندگان آن از طریق حق رأی خود بر اکوسیستم مانترا دائو حکومت می‌کنند. کاربرانی که به اکوسیستم کمک می‌کنند، با مکانیسم “کارما” پاداش می‌گیرند.

استخر اسکای ریم (Skyrim) در 1 سپتامبر، قبل از راه اندازی اسکای ریم فایننس (Skyrim Finance)، افتتاح شد. اسکای ریم فایننس یک اکوسیستم از محصولات دیفای است. این پلتفرم محصولاتی با نرخ ثابت و همچنین با بهره وری بالا ارائه می‌دهد. این سیستم ابتدا بر روی اتریوم و بایننس اسمارت چین ساخته می‌شود و بعداً با بلاک چین پولکادات نیز سازگار خواهد شد.

توکن های برتر ماه سپتامبر: 5 توکن دیفای و 3 توکن NFT که آماده افزایش قیمت هستند

نمودار قیمت مانترا دائو

OM در 5 آگوست از یک کانال موازی صعودی خارج شد و دو روز بعد آن را به عنوان پشتیبانی تأیید کرد (نماد سبز).

در حالی که از آن زمان در حال افزایش است، هنوز نتوانسته به مرز بالای افقی 0.25 دلار برسد. انجام این کار می‌تواند منجر به حرکت رو به بالا قابل توجهی شود.

ترا

 • قیمت فعلی: 31.99 دلار
 • ارزش بازار: 12.98 میلیارد دلار
 • رتبه بازار: #132

ترا (Terra) یک بلاک چین با عرضه توکن دوگانه و استیبل کوین مخصوص خود است. این پروژه به نوبه خود از استیبل کوینش برای تقویت سیستم‌های پرداخت جهانی استفاده می‌کند. هدف پروژه‌ها ترکیب عدم تمرکز ارزهای دیجیتال با ثبات ارزهای فیات است.

توکن بومی شبکه ترا، LUNA نام دارد. دو مورد اصلی استفاده از آن تثبیت قیمت استیبل کوین و استفاده از آن برای حق رأی در پلتفرم است.

در 9 سپتامبر، ارتقاء شبکه اصلی کلمبوس 5 راه اندازی می‌شود. این ارتقا چندین به روز رسانی را برای سیستم فعلی ارائه می‌دهد. مهم‌ترین این به روزرسانی ها این است که به جای سوزاندن هزینه‌های مبادلات، از آنها به عنوان سود سهام استفاده خواهد شد.

توکن های برتر ماه سپتامبر: 5 توکن دیفای و 3 توکن NFT که آماده افزایش قیمت هستند

نمودار قیمت لونا

LUNA از 1 آگوست، هنگامی که از خط مقاومت نزولی خارج شد، افزایش یافته است. در نتیجه شکست، در 29 آگوست به بالاترین سطح 36.89 دلار رسید. این رقم اوج جدید قیمت ترا محسوب می‌شود.

با این حال، برخی علائم ضعف در شکلگیری واگرایی نزولی در RSI و MACD وجود دارد.

نزدیک‌ترین منطقه مقاومت 33.86 دلار است، درست با قیمت فعلی، در حالی که منطقه بعدی 52.50 دلار محسوب می‌شود. این‌ها سطح مقاومت 1.61 و 2.61 مقاومت فیبوناچی هستند.

شبکه کوتی

قیمت فعلی: 0.346 دلار

ارزش بازار: 301 میلیون دلار

رتبه کلاه بازار: #206

کوتی (COTI) یک بستر بلاک چین است که در زمینه ایجاد سیستم‌های پرداخت تخصص دارد. به طور خاص، این بلاک چین به کاربران امکان می‌دهد سیستم‌های پرداخت شخصی خود را بسازند.

کوتی از یک الگوریتم اجماع جدید به نام تراست چین (Trustchain) استفاده می‌کند که مبتنی بر ماشین یادگیری یا لرنینگ ماشین است. این الگوریتم می‌تواند بیش از 100000 تراکنش در ثانیه را پردازش کند.

این پلتفرم هفت عنصر اصلی را ارائه می‌دهد که برای ساختار پرداخت های قانونی ضروری تلقی می‌شوند:

 • سادگی
 • مقیاس پذیری
 • مقرون به صرفه بودن
 • حمایت خریدار-فروشنده
 • امنیت
 • ثبات قیمت
 • تسویه حساب آنی

در ماه سپتامبر، COTI استقرار قراردادهای هوشمند زنجیره‌ای را آغاز می‌کند. قراردادها به طور کامل در زنجیره اجرا می‌شوند. این ویژگی بین کوتی و سایر پلتفرم‌هایی که قرارداد هوشمند ارائه می‌دهند تمایز ایجاد می‌کند.

توکن های برتر ماه سپتامبر: 5 توکن دیفای و 3 توکن NFT که آماده افزایش قیمت هستند

نمودار قیمت کوتی

در 25 آگوست، COTI موفق شد از یک کانال موازی نزولی بلندمدت خارج شود. قیمت آن در روز 48 درصد افزایش یافت و به بالاترین سطح 0.49 دلار رسید.

با این حال، پس از رد شدن از سطح مقاومت 0.786 فیبوناچی، کاهش یافته است. نزدیک‌ترین منطقه پشتیبانی، خط مقاومت کانال قبلی 0.26 دلار است.

تجمیع کننده دکس زیرو سواپ

قیمت فعلی: 0.380 دلار

ارزش بازار: 19.2 میلیون دلار

رتبه بازار: #845

زیروسواپ (Zeroswap) یک تجمیع کننده صرافی‌های غیرمتمرکز است که قابلیت کار با زنجیره‌های مختلف را دارد. معاملات در این اگریگیتور بدون هزینه گس انجام می‌شوند. هر بار که یک معامله زنجیره‌ای انجام می‌شود، توکن های جدیدی ایجاد می‌شود.

توکن اصلی این پلتفرم ZEE است. تا کنون، این پلت فرم دسترسی به زنجیره‌های قرارداد هوشمند اتریوم، پولکادات و بایننس را ارائه می‌دهد.

زیرو سواپ سه محصول اصلی جدید در سه ماهه سوم 2021 عرضه می‌کند:

 • برنامه موبایل زیرو سواپ
 • ماژول حکمرانی جدید
 • پل جدید برای پولکادات، آوا (AVA) و الروند (Elrond)
توکن های برتر ماه سپتامبر: 5 توکن دیفای و 3 توکن NFT که آماده افزایش قیمت هستند

نمودار قیمت زیروسواپ

ZEE یک حرکت صعودی را در 20 جولای آغاز کرد که منجر به بالاترین سطح 0.45 دلار در 23 آگوست شد. در حالی که این توکن از آن زمان به سمت پایین حرکت می‌کند، هنوز در بالای سطح حمایت 0.618 0.62 فیبوناچی در 0.262 دلار معامله می‌شود.

برای اینکه ساختار صعودی سالم بماند، ZEE باید بالاتر از این سطح باقی بماند.

MACD و RSI هر دو خنثی هستند. اولی در خط 0 و دومی در خط 50 قرار دارد.

توکن های برتر NFT آماده برای رشد قیمت در ما سپتامبر

همه فعالان حوزه ارزهای دیجیتال مطمئناً با ترند جدید و پر سر و صدای بازار آشنا شدند. NFT ها و ترکیبشان با بازی‌های بلاک چین اکنون به موضوع داغ بازار ارزهای دیجیتال تبدیل شده است. این شیدایی که با رشد خیره کننده اکسی اینفینیتی آغاز شد در ماه سپتامبر می‌تواند توکن های برتر این حوزه را حرکت دهد. در این بخش به 3 توکن برتر NFT برای رصد در ماه سپتامبر خواهیم پرداخت.

توکن چیلیز

CHZ از 12 مارس، هنگامی که در 12 مارس به قیمت بالای 0.945 دلار رسیده بود، در داخل یک کانال موازی نزولی کاهش می‌یابد، کانال‌های موازی نزولی معمولاً دارای ساختارهای اصلاحی هستند.

در 22 مه، پس از رسیدن به خط پشتیبانی کانال، جهش کرد. از آن زمان به بعد افزایش یافته است. در حال حاضر، درست در خط مقاومت کانال معامله می‌شود.

شاخص‌های تکنیکال نسبتاً صعودی هستند. در حالی که MACD در حال کاهش است، هنوز از منطقه مثبت خارج نشده است. علاوه بر این، RSI واگرایی صعودی پنهان ایجاد کرده و خط سوپرترند صعودی را شکل داده است.

نمودار قیمت چیلیز

شمارش موج نشان می‌دهد که CHZ یک حرکت صعودی را در مارس 2020 آغاز کرد. اگر این امواج صحیح باشد، حرکت داخل کانال بخشی از موج چهارم بود، در حالی که جهش مداوم پنجمین و آخرین موج است.

دو هدف به احتمال زیاد برای حرکت صعودی 1.11 تا 1.14 دلار و 1.69 دلار است. حالت اول با استفاده از یک اصلاح فیبوناچی خارجی در موج چهار (سیاه) و طرح 1: 1 موج 1-3 (نارنجی) یافت می‌شود، در حالی که دومی با استفاده از طرح 1.61 امواج 1-3 یافت می‌شود.

نکات برجسته

 • CHZ در داخل یک کانال موازی نزولی معامله می‌شود.
 • به طور بالقوه در موج پنجم یک حرکت صعودی قرار دارد.

ENJ انجین

ENJ از 20 ژوئیه در کنار یک کانال موازی صعودی در حال افزایش است. در 23 آگوست، این ارز موفق به خروج از این کانال شد. سه روز بعد کانال را بعنوان پشتیبانی تأیید کرد (نماد سبز).

نمودار قیمت انجین

علیرغم نشان دادن برخی ضعف‌ها، شاخص‌های تکنیکال هنوز صعودی هستند. MACD مثبت است و RSI بالای 50 است. نزدیک‌ترین منطقه مقاومت 2.75 دلار است. این هم ناحیه مقاومت افقی است و هم سطح مقاومت فیبری 0.618.

شمارش موج نشان می‌دهد که ENJ در موج پنجم یک حرکت صعودی است که در مارس 2020 آغاز شد. دو هدف به احتمال زیاد در بالای کل حرکت صعودی 4.70 تا 4.90 دلار و 7.1 دلار است. حالت اول با استفاده از 1.27 فیبوناچی خارجی در موج چهار (سیاه) و طرح 1: 1 موج 1-3 (نارنجی) یافت می‌شود. دومی با پیش بینی 1.1.61 امواج 1-3 یافت می‌شود.

نکات برجسته

 • ENJ از یک کانال موازی صعودی خارج شده است.
 • این موج چهارم عقب نشینی را تکمیل کرده است.

توکن SLP

SLP از 13 ژوئیه، هنگامی که به بالاترین حد 0.41 دلار (نماد قرمز) رسیده بود، در حال کاهش است. در 31 آگوست، به پایین‌ترین سطح 0.11 دلار رسید. پایین در هر دو منطقه پشتیبانی افقی 0.115 دلار و خط حمایت گوه ساخته شد.

نمودار قیمت اسموث لاو پشن

در حالی که گوه نزولی یک الگوی صعودی تلقی می‌شود، شاخص‌های فنی هیچ نشانه معکوس صعودی را ارائه نمی‌دهند. اگر شکست رخ دهد، مقاومت بعدی 0.22 دلار خواهد بود.

نکات برجسته

 • SLP در یک گام نزولی معامله می‌شود.
 • پشتیبانی 0.115 دلار وجود دارد.

سلب مسئولیت

این مقاله صرفا با اهداف خبری و تحلیلی منتشر شده است. تیم بیت پارس هیچ توصیه ای مبنی بر سرمایه گذاری ندارد. هر حرکت سرمایه گذاری شامل ریسک است. بهتر است قبل از ورود به بازار تحقیقات خود را انجام دهید و هیچ گاه بیش از آنچه توان از دست دادنش را دارید سرمایه گذاری نکنید.

مطالب مرتبط
درس‌هایی از دوج کوین: DOGE چه چیزی در مورد آینده سیستم‌های مالی به ما می‌آموزد
رکورد جدید بیت کوین، آلتکوین ها با حرکت بیت کوین به آرامی افت کردند
بیت کوین 60 هزار دلاری در هفته آینده دیده می‌شود؟ 5 نکته‌ای که باید در هفته آینده زیرنظر داشت
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
بازار رمزنگاری و فاد چین: بیت کوین و ارزهای دیجیتال بار دیگر بر اخبار منفی چین غلبه کردند
رشد 356 درصدی پولکادات
سرمایه گذاری استیو کوهن
تکلیلگر کاون
امضای دیجیتال چیست؟
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether