قیمت بیت کوین
۷۶۹,۳۸۳,۷۰۵تومان
32,325دلار
1.59
قیمت اتریوم
۳۱,۴۸۱,۶۱۰تومان
1,323.61دلار
8.24
قیمت تتر
23,853تومان
1دلار
0.09
قیمت پولکادات
۴۲۱,۸۳۵تومان
17.79دلار
1.74
خانه  »  تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال  »  تحلیل تکنیکال  »  تحلیل تکنیکال آلتکوین ها  »  رشد قیمت 6 آلتکوین: چه ارزهایی آماده حرکت افزایشی بعد از بیت کوین هستند؟

رشد قیمت 6 آلتکوین: چه ارزهایی آماده حرکت افزایشی بعد از بیت کوین هستند؟

رشد قیمت 6 آلتکوین: چه ارزهایی آماده حرکت افزایشی بعد از بیت کوین هستند؟

یک معامله گر برجسته ارزهای دیجیتال که توانست سقوط بیت کوین را در سال 2018 پیش بینی کند، از امکان رشد قیمت 6 آلتکوین خبر داده است. به گفته او این دارایی‌های دیجیتال آمادگی لازم جهت افزایش قیمت را دارند.

رشد قیمت 6 آلتکوین: چه ارزهایی آماده حرکت افزایشی بعد از بیت کوین هستند؟

این معامله گر که با نام اسمارت کانترکتر در توییتر فعال است 6 آلتکوین با احتمال رشد قیمت را با 72500 دنبال کننده‌اش به اشتراک گذاشته است.یی ارن فایننس (yearn.finance)

اسمارت کانترکتر در توییت خود می‌گوید که توکن (YFI) در صدر لیست 6 آلتکوین با امکان رشد قیمت او قرار دارد.

این معامله گر انتظار دارد که YFI اصلاحات خود را به پایان برساند و به حدود قیمت 33،000 دلار برسد. این یعنی تقریباً 20٪ نسبت به قیمت فعلی 27512 دلار افزایش خواهد یافت.

رشد قیمت 6 آلتکوین: چه ارزهایی آماده حرکت افزایشی بعد از بیت کوین هستند؟

نمودار قیمت YFI

” بی سر و صدا. YFI در حال حاضر بسیار آماده افزایش قیمت به نظر می‌رسد، بزودی آتش بازی را آغاز خواهد کرد.”

اوه (Aave)

توکن دیگری که در لیست 6 آلتکوین آماده رشد قیمت این معامله گر قرار دارد، توکن پروتکل اوه (AAVE) است. اسمارت کانترکتر می‌گوید که این توکن پس از شکستن دو الگوی صعودی، بالاتر از 94.68 دلار قرار خواهد گرفت.

رشد قیمت 6 آلتکوین: چه ارزهایی آماده حرکت افزایشی بعد از بیت کوین هستند؟

نمودار قیمت AAVE

” اوه در اینجا واقعاً یک شکاف دارد. در 4 ساعت یک IHS (سر و شانه معکوس) خوب تشکیل داد. این توکن شروع به تجمع مجدد کرده است و اکنون سعی در جهش دارد. [من] آخر هفته انتظار رشد قیمت این آلتکوین را دارم. شاید این بار یک خیز واقعی برای اوج‌های بی سابقه باشد. ”یونی سوآپ (Uniswap)

این معامله گر مطرح همچنین به الگوهای شمعدانی توکن (UNI) اشاره می‌کند. UNI که توکن حاکمیتی صرافی غیرمتمرکز یونی سوآپ است سومین آلتکوین در لیست 6 آلتکوین با امکان رشد قیمت است. اسمارت کانترکتر انتظار دارد UNI پس از شکستن الگوی سر و شانه معکوس به بالاترین سطح 30 روزه یعنی، 5.50 دلار را برسد. به نظر وی این امر از سرگیری روند صعودی را نشان می‌دهد.

رشد قیمت 6 آلتکوین: چه ارزهایی آماده حرکت افزایشی بعد از بیت کوین هستند؟

نمودار قیمت UNI

” UNI در آنجا مدتی متوقف می‌شود، سپس حرکت را آغاز می‌کند.”

زفرون فایننس (zafron.finance)

تحلیلگر رمزنگاری همچنین در حال بررسی پلتفرم وثیقه دارایی زفرون فایننس با توکن (SFI) نیز هست. وی با استفاده از اصول امواج الیوت این ارز را تحلیل کرده است. امواج الیوت به تشخیص الگوهای موج تکرار شونده برای پیش بینی رفتار فعالان بازار متکی است. اسمارت کانترکتر پیش بینی می‌کند SFI تا 760 دلار صعود خواهد کرد. این به معنای رشد تقریباً 80 درصدی نسبت به قیمت فعلی 429 دلار را نشان می‌دهد.

نمودار قیمت SFI

“SFI که به نظر واقعاً دوباره در اینجا آماده است. من کیف‌های خود را از این ارز پر کرده‌ام. این توکن به موج پنجم رسیده و ABC را تشکیل داده است. فکر می‌کنم آخر هفته حرکتش را آغاز کند. ”دیف هولد (DefHold)

اسمارت کانترکتر همچنین دف هولد (DEFO) را به عنوان یکی از 6 آلتکوین آماده رشد قیمت در نظر دارد. به گفته وی این توکن در حال نمایش سیگنالهای تکنیکال قوی برای جهش و شروع حرکت افزایشی قوی است.

نمودار قیمت DEFO

“DEFO در اینجا امیدوارکننده به نظر می‌رسد. این توکن می‌تواند این آخر هفته شروع به کار کند. نمودار به نظر خوب است و جامعه فعالی دارد. ”

سندباکس (The Sandbox)

آخرین مورد در لیست 6 آلتکوین آماده برای رشد قیمت این معامله گر توکن SAND است. SAND توکن بهادار پلت فرم بازی بلاکچین سندباکس است. اسمارت کانترکتر محدوده تجارت SAND را برجسته می‌کند که نشان دهنده احتمال شکست و فرار از مقدار فعلی آن از 0.050 تا 0.075 دلار است.

نموار قیمت SAND

“SAND هنوز در حال پیچیدن و آماده شدن برای شکست مقاومت است. این امر نباید بیش از حد طولانی باشد (به نظر من).”

سال خوب بازار ارزهای دیجیتال

به طور کلی، اسمارت کانترکتر معتقد است که 2021 برای صنعت رمزنگاری، به ویژه برای آلتکوین های سیستم مالی غیرمتمرکز، یک سال پر هیاهو خواهد بود.

“2021 سال رمزگذاری بسیار خوشایند بازار خواهد بود. افزایش قیمت‌های بی حد در انتظار ماست. اکنون هیچ مانعی بر سر بازار نیست. و من حتی نمی‌توانم به این فکر کنم که فصل بعدی بول ران (حرکت افزایشی) آللتکوین چقدر دیوانه خواهد بود. اگر سرمایه گذار بلند مدت ارزهای دیجیتال هستید بدانید این یک بازار صعودی طولانی مدت است”.صحبت پایانی

لازم به ذکر است کلیه این تحلیل‌ها توسط کارشناسی خارج از تیم بیت پارس انجام شده است. لذا بیت پارس هیچ گونه توصیه‌ای در مورد سرمایه گذاری یا عدم سرمایه گذاری در این آلتکوین نخواهد داشت. بازارهای مالی مخصوصاً بازار ارزهای دیجیتال بسیار غیر قابل پیش بینی است. توصیه ما مثل همیشه این است تحقیقات خود را انجام دهید و هیچ گاه بیش از توان مالی‌تان در این بازار سرمایه گذاری نکنید.

مطالب مرتبط
اتریوم و بیت کوین: با پایین آمدن قیمت اتر در برابر BTC، چه اتفاقی در آینده برای اتر خواهد افتاد
بایننس کوین و پلکادات به بالاترین قیمت خود رسیدند درحالی که بیت کوین کمی آرام گرفته است
افزایش قیمت اتریوم همزمان با کاهش اندک تسلط بیت کوین؛ بازار به آلت‌ها روی خوش نشان می‌دهد؟
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
ویدیوی آموزشی بیت کوین چیست
فیلم آموزش بلاک چین
آموزش بیت کوین به صورت ساده
ترید و سرمایه گذاری
درآمد منفعل ارزهای دیجیتال: چگونه از اندوخته‌های خود درآمد کسب کنیم؟
سفارشات صرافی بایننس؛ چگونه معامله در صرافی بایننس را شروع کنیم
قانون گذاری دیفای: سال 2020 شکوفایی دیفای رقم خورد آیا 2021 سال قانونمند شدن آن است؟
سقوط بورس چیست و چگونه رخ می‌دهد؟ همه چیز درباره اصطلاح دوشنبه سیاه
استیکینگ ارز دیجیتال (Staking) یا سهام گذاری چیست؟ چگونه می‌توان از این طریق درآمد کسب کرد