قیمت بیت کوین
۱,۲۲۸,۷۰۴,۰۰۶تومان
47,488دلار
4.04
قیمت اتریوم
۳۸,۲۷۰,۲۵۳تومان
1,479.17دلار
5.99
قیمت تتر
۲۵,۸۷۶تومان
1دلار
0.02
قیمت کاردانو
۲۹,۴۹۶تومان
1.14دلار
0.58
خانه  »  آموزش  »  آموزش فاندامنتال  »  سقوط بازار رمزنگاری “برداشت سود” و “توازن مجدد” است. وحشت نکنید

سقوط بازار رمزنگاری “برداشت سود” و “توازن مجدد” است. وحشت نکنید

آموزش فاندامنتال
سعید درویشی
6 سپتامبر 20
۰
وحشت نکنید: سقوط بازار رمزنگاری "برداشت سود" و "توازن مجدد" است

پس از رسیدن به نقطه ای از حرص و طمع شدید، با سقوط بازار رمزنگاری در یک لحظه این بازار به ترس تبدیل شد. اما سرمایه گذاران نباید وحشت کنند – به گفته تحلیلگران بازار سهام، سقوط اخیر برداشت سود عادی و تعادل مجدد سهام بود.

سقوط بازار رمزنگاری “برداشت سود” و “توازن مجدد” است

آیا این امر می تواند در مورد رمزنگاری نیز وجود داشته باشد و پس از تصحیح طبیعی و سالم، بازار به زودی بهبود یابد؟

آیا اصلاح بازار فعلی سالم است، یا نشانه ای از سقوط بازار رمزنگاری شدیدتر است؟

وحشت نکنید: سقوط بازار رمزنگاری "برداشت سود" و "توازن مجدد" است

وحشت نکنید: سقوط بازار رمزنگاری “برداشت سود” و “توازن مجدد” است

در این هفته هجوم فروش گسترده ای در سراسر بازارهای مالی جهان اتفاق افتاده است. در میان سخت ترین آسیب ها، سقوط بیش از حد ارزش سهام فناوری و سقوط بازار رمزنگاری دیده شد. Dow Jones و S&P 500 نیز دچار سقوط شدند، اما به هیچ وجه وحشت حاکم بر بازار کریپتو را حس نکردند.

احساسات بازار به سرعت از حرص و طمع شدید به ترس تبدیل شده و با خاطره ی وحشتناک پنج شنبه سیاه که هنوز در ذهن سرمایه گذاران تازه است، آنها نگرانند که اوضاع قرار است تا چه اندازه بد شود.

آیا می دانید؟

افکار در این مورد متفاوت است، اما تیمی از تحلیلگران در CNBC گرد هم آمدند تا نظرات خود را به اشتراک بگذارند. در میان تحلیلگران، جیسون اسنیپ از مشاوران سرمایه ادیسه بود که نظریه منطقی تری داشت.

____________________________________________________________________________________

✅ بیشتر بخوانید…….. 🔻🔻🔻🔻🔻🔻

___________________________________________________________________________________

“وقتی من به این تابستان نگاه می کنم، به نظرم در تاریخ سرمایه گذاری بسیار عالی است، به ویژه ماه گذشته که بهترین ماه اوت در دهه های گذشته بود.

من فکر می کنم این کاهش قیمت ها برگشت تعادل به بازار بسیار مثبت تابستان است، و البته فکر می کنم کمی هم برداشت سود در میان باشد. من می دانم که سپتامبر از نظر تاریخی یک ماه کند است، اخبار زیادی منتشر نخواهد شد و همچنین بازارها برای انتخابات آماده می شوند. “

آیا پس از سقوط بازار رمزنگاری این بازار می تواند بهبود یابد.

بازار پس از سقوط بازار رمزنگاری می تواند بهبود یابد، اما خطر انتخابات همچنان باقی است: انتظار می رود که برداشت سود انجام گیرد و توازن مجدد برقرار شود.

همانطور که اسنیپ عنوان کرده است، اگر سقوط فعلی فقط برداشت سود و تعادل مجدد سهام باشد، هرگونه اصلاح در طول مسیر طبیعی و سالم است.

تقریباً همه دارایی های رمزنگاری به لطف افزایش جزر و مدی که همه قایق ها را بالا می برد، از آغاز سال جاری رشد خوبی را تجربه کردند و بورس اوراق بهادار به بالاترین سطح جدید خود رسیده است. سرمایه گذاران ثابت که سال پیش اقدام به خرید کرده اند، اکنون سود قابل ملاحظه ای کرده اند و به راحتی می توانند بخشی از آن را دوباره وارد بازار کنند.

دیگرانی هستند که از یک سرمایه گذاری در یک سهام سود خوبی برده اند و می خواهند سرمایه هایشان در بازار یا سهامی جدید وارد کنند، یا حتی فقط با پیش بینی طوفان آینده مربوط به انتخابات پول خود را فعلا نقد و خارج کنند.

انتخابات آینده

انتخابات آینده نوامبر بزرگترین خطری است که بازارهای مالی جهان را تهدید می کند، حتی بزرگتر از یک همه گیری بی سابقه و جهانی در دنیای مدرن.

گفته می شود که پیروزی بایدن به شدت به بازارها آسیب می رساند، در حالی که ترامپ می تواند باعث رشد فزاینده همه چیز شود. اما این درام طولانی مدت بالقوه است که می تواند بر سر اختلاف نظرها درباره تعداد نظرسنجی ها تاثیرات مخربی بر جای بگذارد.

در حال حاضر با وجود همه گیری ویروس کرونا، سیستم رای گیری برای همه چالش برانگیزتر شده است، زیرا می توان از این وضعیت برای ایجاد اخلال در انتخابات استفاده کرد و ابر بلاتکلیفی و در نتیجه تنش روانی و سقوط بازار رمزنگاری در بازار به وجود آمده است.

اما اتفاق بعدی برای بیت کوین چیست؟

همان معامله گر که قیمت 10000 دلاری برای بیت کوین پیش بینی کرده بود معتقد است که ممکن است بیت کوین در روزهای آینده برای شکستن مقاومت 11000 دلار پس از سقوط بازار رمزنگاری آماده شود. او گفت:

“خوب، در اینجا کامل ترین سناریوی btc $ من برای روزهای آینده وجود دارد. الگوی SFP 61.8٪ ، انتهای کاهش را نشان می دهد، ممکن است چیزی شبیه به حرکت بازار افزایشی 4 ساعته باشد (بنابراین فاصله 4 ساعت پایین تر بین 10130 و 9970 ، RSI پایین تر) و سپس جهش قیمت. ادامه کاهش احتمالا در هفته آینده رخ دهد. بیایید ببینیم چه اتفاقی می افتد؟ “

تعدادی از شاخص ها نشان می دهد که احتمال جهشی که تحلیلگران انتظار دارند زیاد است. ما در این چند روز جهش های کمی را تجربه کرده ایم، اما احتمالاً جهش های بیشتر و بزرگتری رخ خواهد داد. فعلا بهترین کار تعقیب قیمت و حفظ آرامش است.

مطالب مرتبط
انباشت به جریان و بیت کوین: مدل استاک تو فلو (Stock to Flow) چه استفاده‌ای دارد؟
سرمایه بازار ارزهای دیجیتال به چه معنایی است، چرا این شاخص برای سرمایه گذاران مهم است
وال آلرت Whale alert یا هشدار نهنگ‌: پیش بینی بازار با زیرنظر داشتن تراکنشهای بزرگ
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
ترید و سرمایه گذاری
ارز دیجیتال بت (BAT) یا توکن توجه پایه‌ای چیست و چه کاربردی در بروزر بریو دارد؟
صرافی غیرمتمرکز  0x چیست؟ ارز دیجیتال (ZRX) توکن بومی این صرافی چه وظیفه ای دارد؟
دیفای و بیت کوین: در حال حاضر شرایط برای استفاده از این دو در کنار هم فراهم نیست.
امنیت کیف پول صرافی: آیا نگهداری ارزهای دیجیتال در کیف پول صرافی کار عاقلانه‌ای است؟
یلد فارمینگ یونی سواپ: راهنمای کسب درآمد از تامین نقدینگی صرافی غیرمتمرکز