منو
بیت پارس  »  اخبار  »  اخبار صنعت ارزهای دیجیتال  »  اخبار بلاک چین  »  ترون هکتون دیفای خود را با 10 میلیون دلار صندوق توسعه راه اندازی خواهد کرد
ترون هکتون دیفای خود را با 10 میلیون دلار صندوق توسعه راه اندازی کرد

ترون هکتون دیفای خود را با 10 میلیون دلار صندوق توسعه راه اندازی خواهد کرد

ترون یکی از بلاک چین های اصلی قراردادهای هوشمند، هکتونی برای توسعه دهندگان دیفای با صندوق سرمایه 10 میلیون دلاری راه اندازی کرد. این می‌تواند تأثیر بزرگی در پیشرفت دیفای در این بلاک چین داشته باشد.

ترون هکتون دیفای خود را با 10 میلیون دلار صندوق توسعه راه اندازی خواهد کرد

شبکه قرارداد هوشمند ترون (TRON) با ایجاد یک هکتون توسعه دهنده جهانی، اعتبار اولیه خود را تقویت کرده است. در این رویداد که “Great Voyage: TRON 2021 Global DeFi Hackathon” نامیده می‌شود، 10 میلیون دلار بودجه به عنوان جایزه در نظر گرفته می‌شود. تیم‌های توسعه دهنده‌ای که تلاش خوبی در ایجاد محصولات مالی غیرمتمرکز در شبکه ترون داشته باشند و باعث پذیرش گسترده‌تر این بلاک چین شوند، سهمی از این پاداش را به خانه خواهند برد.

این هکتون، همزمان با پنجمین سالگرد ایجاد شبکه ترون انجام خواهد شد. هکتون ترون بخشی از برنامه پشتیبانی اتحاد کارآفرینی ترون دیفای (TRON DeFi) را تشکیل می‌دهد. این برنامه به طور کلی دارای 120 میلیون دلار سرمایه برای پرداخت به تیم‌های توسعه دهنده است. اخیراً تلاش ترون برای ایجاد دیفای دو چندان شده است. این شبکه در تلاش‌های خود برای راه اندازی دیفای، در سال 2020 سیستم عامل جاست سواپ (JustSwap) به عنوان بازار بازارساز خودکار (AMM) و پلت فرم وام جاست (Just) که عملکرد مشابه میکر دائو (MakerDAO) دارد را راه اندازی کرد. در سال 2021، ترون مصمم است سهمی از بازار رو به رشد دیفای را که از اتریوم ضربه خورده است، تصرف کند. دیفای چندین بار از هزینه‌ها و ترافیک شبکه اتریوم ضربه خورده و اکنون در فکر کوچ به زنجیره‌های قراردادهای هوشمند مقیاس پذیرتر است.درخواست از همه توسعه دهندگان و طراحان دیفای

ترون قابلیت‌های بلاک چین خود را به توسعه دهندگان معرفی کرده است. آن‌ها در این شبکه با ایده و مهارت فنی لازم برای ساخت برنامه‌ها ابزارهایی دارند که باعث تسریع پذیرش جریان اصلی و تقویت وضعیت ترون به عنوان بستر اصلی میزبانی امور مالی غیرمتمرکز می‌شود. علاوه بر پروژه‌های دیفای ای که قبلاً بر بستر ترون ساخته شده‌اند در این هکتون به تیم‌هایی که روی بلاک چین های دیگر فعال هستند کمک می‌کنند. با این کار دروازه ترون برای پروژه‌هایی که مایل به انتقال محصولات خود به اکوسیستم در حال گسترش ترون هستند، باز شده است. از شرکت کنندگان دعوت می‌شود ایده‌هایی را ارائه دهند که می‌تواند در دسته‌های زیر دسته بندی شود.

 وام، دکس (DEX)، پرداخت، رابط‌های پروتکل، زیرساخت، تجزیه و تحلیل و تجسم، استیبل کوین ها، بیمه، NFT ها، محاسبات مبتنی بر قدرت استخراج و BTFS.

 مورد بعدی، سیستم اشتراک فایل بیت تورنت (BitTorrent) است. این سیستم توسعه دهندگان دپ را قادر می‌سازد تا با استفاده از بزرگترین شبکه اشتراک فایل توزیع شده در جهان، به حافظه غیرمتمرکز دسترسی پیدا کنند.

ثبت نام برای هکتون، از 5 فوریه آغاز شده است. موعد ثبت نام قبل از انجام پیش نمایش از 1 تا 7 مارس، در 21 فوریه بسته می‌شود. در این دوره، کمیته سازماندهی موارد ارسالی را مورد بررسی قرار می‌دهد. آن‌ها امیدوار کننده ترین ایده‌ها و پروژه‌ها را برمی گزینند. این پروژه ها سپس بین 8 مارس و 1 مه ساخته اجرا خواهند شد. سرانجام، مفاهیم تکمیل شده بین 2 تا 8 مه قبل از اعلام برندگان توسط کمیته بررسی می‌شوند.

جامعه ترون نتیجه را شکل می‌دهد

کمیته هکتون دیفای ترون تنها مرجعی نخواهد بود که نتیجه رویداد را تعیین می‌کند. از جامعه ترون نیز برای رأی دادن دعوت شده است. بازرسان عمومی برای رأی دادن به بهترین مطالب لازم است از TRX و SUN خود استفاده کنند. حداکثر امتیازاتی که هر تیم می‌تواند کسب کند 100 است. پروژه‌هایی که به 80 یا بیشتر می‌رسند واجد شرایط جایزه تشویقی 50000 دلاری هستند. این جوایز توسط خود جاستین سان معرفی و تأمین مالی شده‌اند.هنگام ثبت نام، حداکثر 100 دلار پاداش دریافت می‌کنید

به توسعه دهندگانی که در این رویداد شرکت می‌کنند توصیه می‌شود محصولی تولید کنند که از خدماتی مانند جاست سواپ (JustSwap)، جاست لینک (JustLink) و ترون گرید (TronGrid) استفاده می‌کند. کد منبع برای تسهیل داوری باید در Github بارگذاری شود. متقاضیان برای به حداکثر رساندن چشم انداز موفقیت خود، توسط گروهی متشکل از یک تیم چند رشته‌ای با تخصص طراحی حمایت می‌شوند. با این کار اطمینان حاصل می شود که محصول نهایی از نظر فرم و عملکرد پایدار و مطلوب است.

500000 دلار به شرکت کننده‌ای که جایزه ویژه ترون را دریافت می‌کند، تعلق خواهد گرفت. 1 میلیون دلار بین 5 برنده جایزه اول و 1 میلیون دلار دیگر بین 10 برنده جایزه دوم تقسیم می‌شود. برای شرکت در بزرگترین هکتون دیفای ترون، تیم‌ها باید به انجمن دیسکورد (Discord) بپیوندند. توسعه دهندگان دیفای قبل از پایان مهلت ثبت نام در 21 فوریه، باید فرم درخواست را تکمیل کنند.

مطالب مرتبط
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
بانک‌های مرکزی جهان گرد هم می‌آیند تا در زمینه‌ی CBDC ها همکاری داشته باشند.
ارتباطات بین بلاکچین کازماس راه اندازی می‌شود تا دیفای بین زنجیره‌ای را فعال کند
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
بازگشت نهنگ‌های بیت کوین با خرید 1.6 میلیارد دلاری باعث افزایش قیمت شده است
متاورس (Metavers) یا برنامه‌های چند جهانی چیست و چه جایگاهی در صنعت بلاک چین دارد؟
بهبود احساسات بازار: بیت کوین با رشد قیمت توانست تسلطش را بر بازار افزایش دهد
فراتر از بیت کوین: آینده دارایی‌های دیجیتال بسیار بزرگتر از اولین ارز دیجیتال است
ترید مسئولانه ارز دیجیتال: نکات مهمی برای کاهش ریسک در معاملات ارز دیجیتال
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether