جک دورسی ، مدیر عامل توییتر (Twitter) و اسکوئر (Square):  بیت کوین کلید امنیت است

جک دورسی فکر می‌کند، کل روح بیت کوین ایجاد یک سیستم قابل اعتماد در یک محیط بی اعتماد مانند اینترنت است. مجمع آزادی اسلو، یک نهاد مبتنی بر رویدادها و تحت حمایت بنیاد حقوق بشر، یا HRF، به طور دیجیتال میزبان مدیر عامل شرکت اسکوئر، جک دورسی برای یک مصاحبه کوتاه در یوتویوب YouTube بود.

جک دورسی، مدیر عامل توییتر (Twitter) و اسکوئر (Square):  بیت کوین کلید امنیت است

جک دورسی، مدیر عامل توییتر (Twitter) و اسکوئر (Square) معتقد است که بیت کوین کلید امنیت است.
جک دورسی، مدیر عامل توییتر (Twitter) و اسکوئر (Square) معتقد است که بیت کوین کلید امنیت است.

در طول مصاحبه، مدیرعامل در مورد بزرگترین دارایی رمزنگاری، بیت کوین، نکات مثبتی را بیان کرد. جک دورسی در مصاحبه‌ای با ثور هالورسن Thor Halvorssen میزبان و رئیس HRF گفت که روحیه کل بیت کوین این است که یک سیستم قابل اعتماد را در یک محیط بی اعتماد، یعنی اینترنت فراهم کند.

✅ بیشتر بخوانید ……… 🔻🔻🔻🔻🔻🔻

“فناوری به عنوان نمونه‌ای از نوآوری‌های تازه فن آوری.”

اظهارات جک دورسی در میانه بحث درباره روشهای امنیتی و حفاظتی در برابر طرف‌های مخرب (هکرها، اسکمرها و…) مطرح شد. وی گفت: “من اساساً معتقدم که امنیت چیزی نیست که بتوان هرگز آن را کامل ایجاد کرد.” “این یک مزیت مهم و سخت است که ده قدم جلوتر از مهاجمان باشید.” در مورد توییتر، پلتفرمی که دورسی هدایت آن را برعهده دارد، وی چندین راه مفید را برای حفظ ابتکارعمل نسبت به مهاجمان نام. وی همچنین در مورد انتخاب چارچوب‌های مناسب شرکت اظهار داشت: “اطمینان حاصل خواهیم کرد که در حال ساخت سیستم‌های ایمن مناسب در سیستم عامل خود هستیم تا بتوانیم به یک محیط غیرقابل اعتماد، اعتماد کنیم”.

جک دورسی از مدافعان اصلی بیت کوین بوده است.

جک دورسی، مدیر عامل توییتر، مدت‌ها مدافع بیت کوین بود. دورسی از این دارایی و فناوری آن به عنوان نمونه‌ای از نوآوری‌های تازه فن آوری که زمینه را برای امنیت بیشتر هموار می‌کند، یاد کرد و اعتماد را به عنوان یک مؤلفه کمتر دیده شده در مورد این ارز دانست. دورسی همچنین به مفهوم و اهمیت افراد که توانایی دسترسی و کلیدهای دسترسی خود را دارند، اشاره کرد، همانطور که در بیت کوین دیده می‌شود.

بعداً در مصاحبه، مدیر عامل توییتر بلاکچین و عدم تمرکز را به عنوان تغییر چشم اندازهای محتوای آنلاین توصیف کرد که به جای نهادهای متمرکز توسط کاربرانشان اداره می‌شوند.

5/5 (2 نظر)

درباره ی محمد شفیعی

مقاله نویس ، محقق و علاقمند به حوزه ارزهای دیجیتال

مطلب پیشنهادی

قیمت بیت‌کوین سطح 13950 دلار را تصاحب کرد، موشک بیتکوین توقف ناپذیر به نظر می‌رسد

قیمت بیت‌کوین سطح 13950 دلار را تصاحب کرد، موشک بیتکوین توقف ناپذیر به نظر می‌رسد

به دنبال یک صعود دیگر، قیمت بیت‌کوین توانسته است به سطوحی برسد که از ژانویه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *