قیمت بیت کوین
۱,۲۸۷,۶۴۹,۴۶۴تومان
49,052دلار
4.70
قیمت اتریوم
۴۰,۶۵۳,۹۵۹تومان
1,558.08دلار
7.84
قیمت کاردانو
۳۱,۸۸۵تومان
1.22دلار
4.85
قیمت بایننس کوین
۶,۵۳۵,۷۰۷تومان
249.03دلار
11.11
خانه  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار بیت کوین  »  قیمت 500 هزار دلاری بیت کوین بر اسای پیش بینی برادران وینکلوس

قیمت 500 هزار دلاری بیت کوین بر اسای پیش بینی برادران وینکلوس

قیمت 500 هزار دلاری بیت کوین بر اسای پیش بینی برادران وینکلوس

پیش بینی بنیانگذاران صرافی جمینی (Gemini) قیمت 500 هزار دلاری بیت کوین است. به طور خلاصه بنیانگذاران جمینی می گویند پیشرفت های فناوری در اکتشافات فضایی باعث کاهش خاصیت ضد تورمی طلا در برابر ارزهای فیات خواهد شد و این امر باعث افزایش ارزش بیت کوین می شود.

قیمت 500 هزار دلاری  بیت کوین بر اسای پیش بینی برادران وینکلوس

آنها گفتند که طلا به دلیل از دست دادن خاصیت کمیابیش بعد از اکتشافات فضایی جذابیت خود را به عنوان یک محافظ ضد تورمی از دست خواهد داد.

آنها افزودند، بیت کوین که به جابجایی ذخایر فارکس کمک می کند می تواند قیمت هدف خود را بیشتر کند.

"<yoastmark

دیروز تایلر و کامرون وینکلوس بنیانگذاران صرافی ارزهای دیجیتال در یک پست وبلاگ گفتند که قیمت 500 هزار دلاری بیت کوین در میان تورم ارزهای فیات و منافع تجاری استخراج طلا از سیاره های دیگر می تواند دست یافتنی باشد.

این دوقلوها اذعان كردند كه طلا از لحاظ تاریخی به عنوان یك دارایی قابل اطمینان و ارزشمند عمل كرده است و سرمایه گذارانی که به دنبال یك سپر ایمنی در برابر تورم هستند از آن، جهت بیمه کردن دارایی های خود بهره می برند و همین استفاده باعث شده است قیمت آن فراتر از تقاضای مصرف واقعیش باشد. این رویه سالهاست که در جریان است و به خوبی هم کار می کند.

با این حال، فلز زرد مشکلی بزرگ پیش رو خواهد داشت. دو قلوهای وینکلوس گفتند که، از آنجا که ذخیره طلای موجود در جهان در دسترس نبود، این دارایی فقط در سیاره زمین کمیاب است.

آیا می دانید؟

” یورش به طلای فضایی “آغاز شده است. دولت ایالات متحده قبلاً قانونی وضع کرده است که به شرکتها اجازه می دهد هر آنچه را که از سیارکها استخراج می کنند یا در فضا به دست بیاورند، تحت تملک خود قرار دهند. “

______________________________________________________________________________________

✅ شاید این مطلب نیز برای شما مفید باشد 🔻🔻🔻🔻🔻🔻

______________________________________________________________________________________

آنها افزودند که ایلان ماسک، بنیانگذار شرکت اکتشافات فضایی SpaceX ، قبلاً برنامه هایی را برای استخراج طلا روی سیارک ها که “در طولانی مدت بصورت اجتناب ناپذیری باعث کاهش قیمت طلا می شود” ایجاد کرده بود، لغو کرده است. دوقلوها خاطرنشان كردند كه یکی دیگر از معایب طلا عدم حمل آسان آن است و هیچ فردی نمي تواند مقادير زيادي از آن را به تنهایی و هر جایی که می رود حمل كند.

از نظر وینکلوس، این عوامل کمک می کند تا زمینه برایقیمت 500 هزار دلاری بیت کوین در برابر دلار آمریکا بیش از حد تورم و افزایش قیمت طلا را فراهم می آورد.

وینکلوس گفت: “همانطور که مشخص شد، بیت کوین در انجام وظیفه ی طلا خیلی بهتر از خود طلا عمل کرده است نه به صورت تدریجی بلکه بسیار سریع جای خود را در بازار سرمایه گذاری باز کرده است.”

نظر برادران وینکلوس در مورد قیمت 500 هزار دلاری بیت کوین

آنها حتی به تعداد عظیم کاربران بیت کوین اشاره کردند: قابلیت دسترسی و جابجایی آن و همچنین مزیت اولیه اش که توانایی حمل راحت و بدون دردسر است می تواند بیانگر این باشد که چرا این دارایی “اولین دارایی با ذخیره محدود و با مختصات بسیار شبیه به ارزش طلا است”.

“ما معتقدیم که بیت کوین به گرفتن سهم طلا در بازار ادامه می دهد و این داستان طی دهه آینده به طرز چشمگیری منتشر خواهد شد. میزان پذیرش فناوری به صورت تصاعدی در حال رشد است. نرم افزارها دنیا را تصرف می کنند و طلا در در صدر فهرستشان است. “

دوقلوها در مورد ارزش گذاری شش رقمی عظیم مورد انتظارشان، استدلال کردند که سناریوی قیمت 500 هزار دلاری بیت کوین این است هنگامی که حجم سرمایه ی بازار این دارایی به ارزش فعلی بازار طلا که 9 تریلیون دلار است برسد، ارزشش با مضربی از 45 افزایش خواهد یافت.

آنها گفتند: “به عبارت دیگر قیمت بیت کوین می تواند 45 برابر امروز شود، این بدان معنی است که ما می توانیم قیمت 500 هزار دلاری بیت کوین را ببینیم.”

در همین حال، نتیجه گیری دوقلوها، ارزیابی طولانی مدت بیت کوین تنها در صورتی رخ خواهد داد که این دارایی برای جابجایی بخشی از ذخایر ارزی 11.7 تریلیون دلاری که توسط دولت ها انجام می گیرد، استفاده شود. آنها گفتند ، “اگر بانک های مرکزی شروع به تنوع بخشیدن به دارایی های خارجی خود حتی به طور جزئی توسط بیت کوین کنند، بگویید 10٪ ، سپس این پیش بینی 45 برابری شاید به 55 برابر یا 600،000 $ USD به ازای هر بیتکوین برسد.”

از آنجا که دوقلوهای وینکلوس بیش از یک درصد کل بیت کوین های روی کره زمین را در اختیار دارند، اگر این اتفاق بیفتد، آنها سود زیادی به دست خواهند آورد.

سلب مسئولیت

مشاهدات و نظریات ابراز شده توسط مولف فقط برای اهداف اطلاعاتی و خبری است و مشاوره سرمایه گذاری نیست.

مطالب مرتبط
یی ارن فایننس Yearn.finance آیا می تواند به قیمتی بالاتر از 38800 دلار برسد؟
گاوها در بازار ارزهای دیجیتال: اتریوم به 1550 دلار و بیت کوین به 36 هزار و 800 دلار رسید
بایننس‌کوین (BNB) با 9 درصد رشد هفتگی به جمع 5 ارز برتر بازگشت
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
ویدیوی آموزشی بیت کوین چیست
ترید و سرمایه گذاری
دیفای و بیت کوین: در حال حاضر شرایط برای استفاده از این دو در کنار هم فراهم نیست.
امنیت کیف پول صرافی: آیا نگهداری ارزهای دیجیتال در کیف پول صرافی کار عاقلانه‌ای است؟
یلد فارمینگ یونی سواپ: راهنمای کسب درآمد از تامین نقدینگی صرافی غیرمتمرکز
راهنمای بایننس اسمارت چین: چگونه می توان از (BSC)، بلاک چین جدید بایننس استفاده کرد؟
توکن های صرافی غیرمتمرکز: 6 توکن دکسی (DEX) که در سال 2021 رشد شدیدی را تجربه کردند