قیمت بیت کوین
1,444,872,844تومان
55,451.00دلار
0.71
قیمت اتریوم
60,185,723تومان
2,311.08دلار
8.75
قیمت بایننس کوین
15,346,563تومان
588.82دلار
17.93
قیمت ریپل
36,745تومان
1.41دلار
10.40
قیمت تتر
26,054تومان
1.00دلار
0.02
خانه  »  ویدیوهای آموزشی  »  صرافی ارزهای دیجیتال  »  فیلم آموزش بایننس از صفر تا صد را مشاهده کنید

فیلم آموزش بایننس از صفر تا صد را مشاهده کنید

صرافی ارزهای دیجیتال
سعید درویشی
1400/01/03
۰
فیلم آموزش بایننس

فیلم آموزش بایننس از صفر تا صد را مشاهده کنید: صرافی بایننس Binance یکی از بهترین صرافی‌‌‌های ارز دیجیتال در جهان محسوب می‌شود که طرفداران زیادی هم دارد. از جمله ایرانی‌ها خیلی علاقه به ترید کردن در این صرافی دارند ولی چند وقتی است که بدلیل تحریم‌‌‌های آمریکا بر علیه ایران، این صرافی با اتباع ایرانی مشکل دارد و کار نمی‌کند. ولی بازهم ایرانی‌ها با روش‌‌‌های مختلف از خدمات عالی این صرافی استفاده می‌کنند و این ریسک را انجام می‌دهند.

فیلم آموزش بایننس از صفر تا صد

با توجه به روز دوم فروردین ماه 1400 که اولین سالروز شروع به کار وب سایت بیت پارس محسوب می‌شود و با توجه به قولی که به شما عزیزان درباره شگفتانه نوروزی بیت پارس داده بودیم، این فیلم آموزش بایننس را بشما تقدیم می‌کنیم.

این فیلم آموزشی در حدود 45 دقیقه می‌باشد و از صفر تا صد صرافی بایننس Binance Exchange را آموزش می‌دهد.

تهیه این فیلم آموزشی برای بیت پارس هزینه هایی داشته است ولی با خشنودی بسیار اعلام می‌کنیم که تمامی‌این هزینه‌‌‌های انجام شده فدای یک دقیقه وقت گذاشتن برای یادگیری شما. لطفا سطح اطلاعات خودتان درباره کریپتوکارنسی را بالا ببرید که آینده از آن همین کریپتوکارنسی هاست.

صرافی بایننس به عنوان یک صرافی بین المللی ارز دیجیتال، محصولات متنوعی را برای کاربران خود فراهم نموده است تا بتوانند برای شرکت در معاملات مختلف ارز دیجیتال از آنها استفاده کنند. تریدرها با به کار گرفتن امکاناتی چون معاملات مارجین، وام دهی بایننس، معاملات آتی و استک بایننس، خواهند توانست سرمایه خود در این صرافی را افزایش دهند.

اگر به دنبال راه هایی هستید که در پس زمینه زندگیتان بتوانید برای افزایش سرمایه خود آنها را به کار برید، می‌توانید دارایی‌‌‌های خود را با استفاده از امکاناتی که بایننس Binance، به شما می‌دهد، افزایش دهید. اگر با پروژه‌‌‌های مختلف بایننس آشنا نیستید مقالات قبلی ما در این زمینه را مطالعه کنید که در لینک بالا در همین مقاله آورده شده است.

فیلم کامل آموزش بایننس از صفر تا صد تقدیم به شما عزیزان:

مطالب مرتبط
ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید