قیمت بیت کوین
۱,۲۲۶,۲۱۳,۳۷۲تومان
54,636دلار
2.57
قیمت اتریوم
۷۳,۵۴۱,۷۹۴تومان
3,276.28دلار
3.60
قیمت بایننس کوین
۱۴,۱۳۲,۱۷۷تومان
629.62دلار
3.84
قیمت دوج کوین
۱۵,۵۵۲تومان
0.692891دلار
58.42
قیمت ریپل
۳۲,۰۶۷تومان
1.42دلار
4.04
خانه  »  ویدیوهای آموزشی  »  آلتکوین  »  ویدیوی آموزشی پولکادات چیست و کاربردهای آن

ویدیوی آموزشی پولکادات چیست و کاربردهای آن

آلتکوین
سعید درویشی
1400/01/20
۰
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست

ویدیوی آموزشی پولکادات چیست و کاربردهای آن در شبکه بلاک چین: ارز دیجیتال پولکادات (Polkadot) با نماد DOT چند وقتی است که سروصدای زیادی را در جامعه کریپتوکارنسی به پا کرده است. همچنین در سه ماه اخیر همواره جزو پنج ارز برتر بازار کریپتوکارنسی از نظر حجم مارکت بوده است. در این ویدیوی آموزشی با کلیات شبکه بلاک چین پولکادات و کاربردهای آن آشنا می‌شوید و پس از آن متوجه خواهید شد که این سروصدا بی پایه و اساس نیست.

ویدیوی آموزشی پولکادات چیست و کاربردهای آن

قبل از نمایش ” ویدیوی آموزشی پولکادات چیست ” مختصری درباره آن می‌نویسیم. هر چند در یک مقاله قبلی به صورت مفصل در ارتباط با پولکادات و کاربردهای آن توضیحاتی را ارائه داده بودیم.

پولکادات خود را به عنوان یک پروتکل بلاک چین نسل بعدی توصیف می‌کند. این بلاک چین می‌خواهد چندین بلاک چین تخصصی را به یک سیستم / شبکه واحد متصل ‌کند. هدف اصلی پولکادات بازگشت کنترل به مردم به جای مجامع غول پیکر است. ویژگی‌های این بلاک چین به شرح زیر است:

نوآوری: چارچوب بستر پولکادات شما را قادر می‌سازد تا به راحتی یک بلاک چین سفارشی ایجاد کنید. این سهولت توسعه باید توسعه دهندگان بیشتری را به مشارکت در سیستم ترغیب کند.

مقیاس پذیری: یک مجموعه استاندارد اعتبار سنج می‌تواند چندین بلاک چین متصل شده از طریق پولکادات را کار کند. این کمک می‌کند تا مقیاس پذیری به طور تصاعدی افزایش یابد.

از بین بردن فورک‌ها:

فورک‌ها می‌توانند باعث خرابی و تجزیه جوامع شوند. پولکادات می‌تواند بدون نیاز به فورک، ویژگی‌های جدید را ادغام کند، اشکالات را برطرف کرده و آنها را ارتقا دهد. در ویدیوی آموزشی پولکادات چیست به تمامی‌این موارد با زبانی ساده اشاره می‌کنیم.

قابلیت همکاری را ارتقا می‌بخشد: با اتصال همه این بلاک چین‌‌‌‌‌‌های مختلف، پولکادات قابلیت همکاری بی سابقه‌ای بین این اکوسیستم‌های متنوع را ارتقا می‌دهد.

امنیت بهتر: سکه پولکادات به زنجیره‌ها اجازه می‌دهد تا به طور معناداری با یکدیگر تعامل داشته باشند. این در حالی است که هر بلاک چین به اندازه کافی مستقل است و می‌تواند مدل‌های منحصر به فرد خود را اداره کند.

با توجه به اینکه ویدیوها می‌توانند درک بهتری از موضوع را برای ما رقم بزنند توجه شما عزیزان را به “ویدیوی آموزشی پولکادات چیست ” که در حدود 5 دقیقه می‌باشد، جلب می‌کنیم. دیدگاه‌‌‌های خودتان را با ما در میان بگذارید.

مطالب مرتبط
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
ویدیوی آموزشی تتر Tether
آینده ارز دیجیتال کاردانو
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید