قیمت بیت کوین
۱,۲۲۸,۷۰۴,۰۰۶تومان
47,488دلار
4.04
قیمت اتریوم
۳۸,۲۷۰,۲۵۳تومان
1,479.17دلار
5.99
قیمت تتر
۲۵,۸۷۶تومان
1دلار
0.02
قیمت کاردانو
۲۹,۴۹۶تومان
1.14دلار
0.58
خانه  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار ارزهای برتر  »  به روز رسانی شبکه اتریوم و اذعان ویتالیک بوترین بنیان گذار بلاکچین اتریوم به دشواری آن 

به روز رسانی شبکه اتریوم و اذعان ویتالیک بوترین بنیان گذار بلاکچین اتریوم به دشواری آن 

اخبار ارزهای برتر
سعید درویشی
20 آگوست 20
۰
به روز رسانی شبکه اتریوم و اذعان ویتالیک بوترین بنیان گذار بلاکچین اتریوم به دشواری آن 

به روز رسانی شبکه اتریوم ، پلتفرمی که ابتکاراتی مانند عرضه ی اولیه سکهICO) ) و امور مالی غیرمتمرکز ((DeFi را به خود اختصاص داده است، در انتظار یک بروز رسانی بسیار مهم یعنی ETH2.0 است. این بروز رسانی باعث افزایش قابلیت مقیاس پذیری و کارایی کلی شبکه اتریوم خواهد شد و در عین حال به کاربران امکان بهره مندی از پاداش های سهامداری را می دهد.

به روز رسانی شبکه اتریوم و اذعان ویتالیک بوترین بنیان گذار بلاکچین اتریوم به دشواری آن

پس از چندین بار به تاخیر افتادن اجرای به روز رسانی شبکه اتریوم ، سرانجام شبکه اصلی ETH 2.0 در ماه نوامبر راه اندازی خواهد شد. در طی مصاحبه ی اخیر پادکستی، ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم اعتراف کرد که اجرای ETH 2.0 از دیدگاه فنی بسیار دشوارتر از آن چیزی است که در ابتدا تصور می کرد.

به روز رسانی شبکه اتریوم و اذعان ویتالیک بوترین بنیان گذار بلاکچین اتریوم به دشواری آن 

به روز رسانی شبکه اتریوم و اذعان ویتالیک بوترین بنیان گذار بلاکچین اتریوم به دشواری آن

آیا ویتالیک بوترین با به روز رسانی شبکه اتریوم 2.0 لقمه ای بزرگتر از دهانش برداشته است؟

پیتر مک کورماک یکی از ماکسیمالیست های بیت کوین در پادکست خود به نام “آنچه بیت کوین انجام داد”، میزبان سامسون موو و بوترین بود. در این مصاحبه، این سه نفر درباره علت رقابت بین اردوگاه های بیت کوین و اتریوم بحث کردند. آنها همچنین در مورد اینکه آیا اتریوم سرانجام در رسیدن به اهداف بلندپروازانه ی خود موفق خواهد شد یا خیر تبادل نظر کردند.

مک کورماک این سؤال را مطرح کرد:

“آیا هرگز احساس کرده اید که اتریوم به یک پروژه یا ایده بسیار چالش برانگیزتر از آنچه در ابتدا پیش بینی کرده بودید تبدیل شده است، و به عبارت ساده تر، به نظرتان آیا لقمه ای بزرگتر از دهانتان برنداشته اید؟ و آایا امکان دارد این ایده به جایی برسد که راه برگشتی نداشته باشد؟ “

بوترین، در پاسخ گفت:

گفت: “من قطعاً اعتراف می کنم که به روز رسانی شبکه اتریوم  2.0 بسیار سخت تر از آن چیزی است که انتظار داشتیم از دید فنی پیش روی ما باشد. و البته من فکر نمی کنم که ما نقص های اساسی را در آن دیده باشیم این کار( بروز رسانی شبکه اتریوم  2.0) را غیرممکن کند و فکر می کنم به زودی این پروژه به اتمام برسد. مسئله ی مهم ما زمان است و اخیراً این پروژه خیلی سریع پیشرفت می کند. “

وی در ادامه خاطرنشان كرد: از دیدگاه برنامه نویسی، او معتقد است كه استفاده از اتریوم در بخش های مختلف می تواند به طور مستقل زیاد و کم شود. این بدان معنی است که اگر دارایی سعی کند فضای خاصی را مورد اشغال کند و این فضای خاص به نظر بی استفاده بیاید، برنامه هایی که این فضا اشغال کرده اند در حالی که سایر بخش ها به کار خود ادامه می دهند از کار خواهند افتاد.

______________________________________________________________________________________

✅ شاید این مطلب نیز برای شما مفید باشد 🔻🔻🔻🔻🔻🔻

______________________________________________________________________________________

ETH 2.0 در چه مرحله ای از نقشه راهش به سر می برد

علیرغم اینکه بوترین اعتراف کرد که ETH 2.0 می تواند در این راه با سربالایی های زیادی روبرو شود، اما به روز رسانی شبکه اتریوم با کمی تأخیر به پیاده سازی نزدیک شده است. تقریباً دو هفته پیش، توسعه دهندگان اتریوم Medalla را راه اندازی کردند که آخرین آزمایش قبل از راه اندازی شبکه اصلی که برای اواخر امسال برنامه ریزی شده است، بود.

با توجه به اظهارات بوترین، این پیشرفت کاملاً هیجان انگیز خواهد بود و به عنوان مرحله صفر ETH 2.0 معرفی شده است، که قصد دارد الگوریتم اجماع اثبات سهام را در شبکه اتریوم به وجود آورد. با این حال، در این مرحله خبری از توزیع سهام نخواهد بود و این امکان فقط در مرحله یک در دسترس خواهد بود.

خالق اتریوم تخمین می زند که پس از به روز رسانی شبکه اتریوم چند سال طول خواهد کشید تا نقشه راه ETH 2.0 به طور کامل تحقق یابد. اگرچه این مدت زمان بسیار طولانی است، اما او معتقد است که زمان کمتری در مقایسه با مدت زمانی که برای رسیدن به این نقطه صرف کرده است، لازم خواهد بود.

مطالب مرتبط
روند بعدی بیت کوین: معامله گران در مورد بازار بیش از حد داغ و  سال جدید چینی بحث می‌کنند
کاربران بیت کوین سوییس اکنون می توانند بیت کوین و اتر را در ازای طلا و نقره معامله کنند
اتریوم و کاردانو: ETH توانست از 2000 دلار عور کند و ADA به 1.07 دلار رسید
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
ترید و سرمایه گذاری
دیفای و بیت کوین: در حال حاضر شرایط برای استفاده از این دو در کنار هم فراهم نیست.
امنیت کیف پول صرافی: آیا نگهداری ارزهای دیجیتال در کیف پول صرافی کار عاقلانه‌ای است؟
یلد فارمینگ یونی سواپ: راهنمای کسب درآمد از تامین نقدینگی صرافی غیرمتمرکز
راهنمای بایننس اسمارت چین: چگونه می توان از (BSC)، بلاک چین جدید بایننس استفاده کرد؟
توکن های صرافی غیرمتمرکز: 6 توکن دکسی (DEX) که در سال 2021 رشد شدیدی را تجربه کردند