منو
بیت پارس  »  تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال  »  تحلیل تکنیکال  »  تحلیل تکنیکال بیت کوین  »  نوسان در انتظار بیت کوین: BTC به پایین‌ترین سطح هفتگی خود در سپتامبر رسید
نوسان در انتظار بیت کوین: BTC به پایین‌ترین سطح هفتگی خود در سپتامبر رسید

نوسان در انتظار بیت کوین: BTC به پایین‌ترین سطح هفتگی خود در سپتامبر رسید

بیژن وثوقی
1400/06/20
۰

بزرگ‌ترین ارز دیجیتال بازار، بیت کوین، امروزه با فشار فروش در بازار مواجه شده است. امروز قیمت بیت کوین به پایین‌ترین سطح خود در هفته گذشته و به زیر 45000 دلار رسید.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با 3.42 درصد کاهش، در قیمت 45302 دلار معامله می‌شود. حجم بازار این ارز به 850 میلیارد دلار رسیده است. نمودارهای تحلیل تکنیکال بیت کوین نشان می‌دهند که سرمایه‌گذاران باید در انتظار نوسان بازار در ماه سپتامبر باشند.

دو محدوده حمایتی اصلی که می‌توانیم منتظر آنها باشیم میانگین متحرک 50 روزه و میانگین متحرک 200 روزه خواهند بود. اگر خرس‌های بیت کوین موفق شوند که این سطح حمایتی را بشکنند، باید انتظار نوسان بیت کوین تا سطح 40000 دلاری را داشته باشیم.

نوسان در انتظار بیت کوین: BTC به پایین‌ترین سطح هفتگی خود در سپتامبر رسید

نمودار هفتگی بیت کوین

بیت کوین به دنبال حمایت

استراتژیست برتر بازار میلر تاباک (Miller Tabak)، در مصاحبه اخیر با بلومبرگ گفت: ” مانند اتفاقی که روز سه شنبه افتاد، میانگین متحرک 50 روزه برای بیت کوین سطح حمایتی خوبی را رقم زد (که این خبر خوبی است). خبر بد این است که اگر این عدد به سطحی پایین‌تر از این سطح برسد، اوضاع برای تریدرها نگران‌کننده خواهد شد”.

نوسان در انتظار بیت کوین: BTC به پایین‌ترین سطح هفتگی خود در سپتامبر رسید

بیت کوین به دنبال حمایت

در دهه اخیر، ماه سپتامبر چالش برانگیزترین و پرتلاطم‌ترین ماه برای بیت کوین و ارزهای دیجیتال در بازار بوده است. بیتکوین 6 سپتامبر از 10 سپتامبر گذشته را به صورت منفی و زیان ده پایان داده است.

جی پی مورگان، السالوادور را برای پیاده‌سازی BTC مقصر می‌داند

بیت کوین و تمام ارزهای دیجیتال، این هفته دقیقاً هم‌زمان با به رسمیت شناخته شدن بیت کوین در السالوادور به‌عنوان واحد رسمی پول، سقوط عجیبی را تجربه کردند. در السالوادور نیز، در همان ساعت‌های اولیه اجرا شدن این طرح، سیستم کیف پول دیجیتال السالوادور با مشکلاتی روبه‌رو شد و تعدادی از شهروندان از وضع موجود شکایت کردند.

تحلیلگران جی پی مورگان، نوسانات اخیر بازار و سقوط قیمت‌ها در بازار ارزهای دیجیتال را به گردن السالوادور انداختند. استراتژیست‌های جی پی مورگان به سرپرستی نیکولاس پانیگریتزو در مقاله اخیر خود نوشتند:

“آزمایش بدون فکر السالوادور نباید برای آینده بیت کوین و ارزهای دیجیتال تعیین تکلیف کند. بازار ارزهای دیجیتال در این هفته به‌شدت تحت تأثیر این حرکت تاریخی السالوادور قرار گرفت اما دلیل اصلی این سقوط زمینه و بنیاد نامناسب برای این کار بوده است.”

درحالی‌که بیت کوین به‌شدت از طرف فروشندگان تحت‌فشار است، مدیرعامل پلتفرم کریپتو کوانت (CryptoQuant)، کی یانگ جو، معتقد است عرضه بیتکوین در صرافی‌ها می‌تواند به کف جدیدی دست یابد. او معتقد است باید به زودی منتظر یک بحران نقدینگی دیگر باشیم.

مطالب مرتبط
حرکت قیمت بیت کوین در ماه اول 2021 چگونه خواهند کرد؟ انتظار رشد قیمت بیشتر می‌رود؟
بیت کوین ATH جدیدی به جای گذاشت، سرمایه کلی بازار ارزهای دیجیتال نزدیک به 600 میلیارد دلار رسید
روند رشد بیت کوین ادامه دارد، بازار ارزهای دیجیتال در انتظار حرکت این ارز است
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
بازار رمزنگاری و فاد چین: بیت کوین و ارزهای دیجیتال بار دیگر بر اخبار منفی چین غلبه کردند
رشد 356 درصدی پولکادات
سرمایه گذاری استیو کوهن
تکلیلگر کاون
امضای دیجیتال چیست؟
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether