قیمت بیت کوین
۱,۲۸۲,۷۹۲,۳۸۷تومان
47,579دلار
0.68
قیمت اتریوم
۴۰,۳۸۴,۷۰۵تومان
1,497.82دلار
1.30
قیمت کاردانو
۳۶,۹۶۲تومان
1.37دلار
28.64
قیمت بایننس کوین
۶,۲۶۴,۸۳۸تومان
232.35دلار
1.10
خانه  »  اخبار  »  اخبار صنعت ارزهای دیجیتال  »  اخبار آلتکوین ها  »  صنعت رمزنگاری و ارزهای دیجیتال در دولت آینده آمریکا چه وضعیتی خواهد داشت؟

صنعت رمزنگاری و ارزهای دیجیتال در دولت آینده آمریکا چه وضعیتی خواهد داشت؟

اخبار آلتکوین ها
رضا باغانی
20 آبان 99
۰
صنعت رمزنگاری و ارزهای دیجیتال در دولت آینده آمریکا چه وضعیتی خواهد داشت

پیروزی بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در برخی رسانه‌ها اعلام شد. او احتمالاً افراد حامی صنعت رمزنگاری و ارزهای دیجیتال را در دولت آینده خود داشته باشد. اگرچه دولت جدید نیز ممکن است مقررات بیشتری برای ارزهای دیجیتال وضع کند.

صنعت رمزنگاری و ارزهای دیجیتال در دولت آینده آمریکا چه وضعیتی خواهد داشت

صنعت رمزنگاری و ارزهای دیجیتال در دولت آینده آمریکا چه وضعیتی خواهد داشت

صنعت رمزنگاری و ارزهای دیجیتال در دولت آینده آمریکا چه وضعیتی خواهد داشت

به طور خلاصه

رئیس جمهور منتخب جو بایدن موضع مشخصی در مورد بیت کوین ندارد و مدعی هیچ ارز دیجیتالی نگه نمی‌دارد.

برخی از گزینه‌های احتمالی کابینه بایدن اطلاعاتی در مورد ارزهای دیجیتال دارند.

ریاست جمهوری بایدن می‌تواند به قانون گذاری بیشتر ارزهای دیجیتال منجر شود.

رابطه جو بایدن رییس جمهور بعدی آمریکا با ارزهای دیجیتال

اگر حساب توییتر جو بایدن نامزد انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در روز 15 ژوئیه، را چک کنید، پیام نسبتاً عجیبی را مشاهده خواهید کرد. در این توییت جو بایدن درمورد بیت کوین صحبت کرده بود. او پیشنهاد می‌کرد هر مبلغی بیت کوین که به حساب مشخص شده در عرض 30 دقیقه ارسال شود دو برابر خواهد کرد.

این پیشنهاد – و این توییت – کار هکرها بود. هکرهایی که به حساب بایدن و همچنین 130 شخصیت برجسته دیگر از جمله سیاستمداران و افراد مشهور وارد شده بودند.

با این حال، این حادثه منجر به انتشار تنها بیانیه عمومی بایدن تا به امروز در مورد بیت کوین منتشر شده است، شد. روز بعد از هک توئیتر، ستاد انتخاباتی بایدن در توئیتر خود نوشت: “من بیت کوین ندارم، و هرگز از شما نمی‌خواهم که برای من بفرستید. اما اگر می‌خواهید برای تبدیل دونالد ترامپ به یک رئیس جمهور تک دوره‌ای وارد عمل شوید، می‌توانید این کار را اینجا انجام دهید.”

در حقیقت، چهل و ششمین رئیس جمهور آمریکا در مورد بیت کوین یا ارزهای دیجیتال موضع مشخصی ندارد. بایدن پیش از هک ژوئیه هرگز در باره بیت کوین توییتی ننوشته است. حتی ایمیلی که به کمپین وی از طرف بنگاه خبری دکریپت در مورد موضع وی در قبال ارزهای دیجیتال بود بی پاسخ گذاشت.

رویکرد ترامپ در مورد ارزهای دیجتال

رئیس جمهور فعلی دونالد ترامپ در توئیتر خود نوشته بود که “طرفدار بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال نیست”. با این وجود میزانی دارایی دیجیتال در اختیار دارد. آژانس‌های تحت مالکیت وی تأثیر و نفوذ ارزهای دیجیتال را بر رشته‌های مربوطه درک کرده‌اند و وارد بازار شده‌اند.رابطه کابینه احتمالی بایدن با ارزهای دیجیتال

با این وجود، صنعت رمزنگاری و ارزهای دیجیتال در ایالات متحده و کل جهان رشد می‌کند. دوره ریاست جمهوری بایدن می‌تواند تأثیر قابل توجهی در این صنعت دیچیتال داشته باشد. در اینجا نگاهی به رویکری که اعضای بالقوه کابینه بایدن در مورد ارزهای دیجیتال دارند، خواهیم انداخت. همچنین چشم انداز رهبران صنعت کریپتو در مورد نشستن بایدن بر مسند قدرت را بررسی خواهیم کرد.

معاون رئیس جمهور کاملا هریس

معاون منتخب بایدن، کاملا هریس، سناتور فعلی آمریکا و دادستان کل سابق کالیفرنیا است. هریس نظر خود درباره بیت کوین و ارزهای دیجیتال را تا کنون به اشتراک نگذاشته است. با این حال، اعضای دفتر او شامل رایان مونتویا، مدیر فنی سابق تیم ساکرامنتو است. این تیم بسکتبال به عنوان تیم پیشرفته و رمزنگاری‌ترین تیم NBA شناخته می‌شود. او مدیر برنامه ریزی و پیشبرد هریس است و معاون اول رییس جمهور از او حرف شنوی دارد.

فراتر از این، هریس موفق کسب تحسین حداقل یکی از اشخاص مطرح صنعت رمزنگاری یعنی تیم درپر شده است. تیم درپر، سرمایه گذار در ماه آگوست به کوین تلگراف (CoinTelegraph) گفت که هریس را در صحنه سیاست کالیفرنیا دیده است. درپر اذعان کرده است که فکر می‌کند در نهایت هریس می‌تواند پتانسیل صنعت رمزنگاری را درک کند. درپر در مورد هریس گفت: “من فکر می‌کنم او توانایی یادگیری و درک رمزنگاری را دارد.” “اگر هریس تا حالا برای خود کیف پول بیت کوین ایجاد نکرده باشد، باید یک کیف پول برای او تهیه کنیم.”

اندرو یانگ رئیس سابق حزب دموکرات

اندرو یانگ رئیس سابق حزب دموکرات بدون شک علاقه مند ترین فرد به بیت کوین در بین اعضای تیم مبارزات انتخاباتی بایدن است. یانگ، بر روی سیستم عامل درآمد پایه جهانی برای آمریکایی‌ها کار می‌کرد. او کارآفرینی با ایده‌های آینده نگر در مورد فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال است. به عنوان مثال، وی به عنوان یک کاندیدا پیشنهاد اجرای یک سیستم رأی گیری مبتنی بر بلاکچین را داده است. پس از کنار کشیدن از رقابت‌های ریاست جمهوری، وی یک سازمان غیرانتفاعی، هیومنیتی فوروارد (Humanity Forward)، را برای ترویج ایده‌های رمزنگاری مانند UBI و “سود سهام داده” راه اندازی کرد.

یانگ همچنین در مورد عدم توانایی دولت در قانون گذاری صحیح صنعت رمزنگاری با توجه به پیشرفت سریع این صنعت مقاله‌ای نوشته است. اگر یانگ در دولت بایدن نقش داشته باشد، می‌تواند تأثیر به سزایی در ایجاد مقررات معقول و استاندارد برای دارایی‌های دیجیتال داشته باشد.

وی در نوامبر 2019 نوشت: “صنعت رمزنگاری و دارایی‌های دیجیتال به سرعت رشد کرده و نمایانگر مقدار زیادی از ارزش و فعالیت اقتصادی هستند. دولت از پاسخگویی به نیازهای قانونی این صنعت باز مانده است.”

سناتور الیزبت وارن یکی از گزینه های وزارت خزانه داری

سناتور الیزابت وارن، توسط برخی به عنوان وزیر خزانه داری بالقوه در دولت بایدن شناخته شده است. وارن به دلیل انتقاد شدید نسبت به سود مازاد وال استریت مشهور است. سناتور وارن به ایجاد دفتر حمایت از حقوق مصرف کننده در دولت اوباما نیز کمک کرده است. نظرات عمومی وارن در مورد صنعت رمزنگاری و ارزهای دیجیتال عمدتاً بدبینانه است. او بر این عقیده است که مصرف کنندگان معمولی توسط ICO ها مورد کلاهبرداری قرار می‌گیرند. یا اینکه این افراد به طور کامل نمی‌دانند چه چیزی می‌خرند. وی به یاهو گفت: “من نگران آسیب دیدن مصرف کنندگان هستم.”

وی در جلسه استماع سنا در سال 2018، گفت، “چالش این است که چگونه جنبه‌های تولیدی صنعت رمزنگاری و ارزهای دیجیتال را با حمایت از مصرف کنندگان رشد دهیم.” علاوه بر این، پس از اعلام جلسه دادرسی مجلس سنا در مورد برنامه‌های استیبلکوین لیبرا (Libra) در فیسبوک، وارن در توئیتر خود نوشت: “فیس بوک دارای قدرت زیادی است. این شرکت سابقه وحشتناکی در مورد افشای اطلاعات خصوصی ما دارد. ما باید آنها را نسبت به کارهای گذشته‌شان پاسخگو کنیم. به آنها فرصتی نمی‌دهیم که بتوانند به داده‌های بیشتری از کاربران دسترسی پیدا کنند.”گری جنسلر ناظر عملکرد وال استریت

بر اساس گزارشی از وال استریت ژورنال، گفته می‌شود که بایدن گری جنسلر را برای مشاوره در زمینه نظارت بر وال استریت در نظر گرفته است. گری جنسلر رئیس سابق کمیسیون معاملات آتی کالا بوده و قرار است تحت نظارت اوباما این سمت را برعهده بگیرد.

گنسلر در MIT دوره‌ای در مورد استفاده از بیت کوین و بلاکچین در امور مالی گذرانده است. او درک بهتری از بلاکچین، صنعت رمزنگاری و ارزهای دیجیتال به دولت بایدن می‌آورد. وی در مقاله‌ای که کوین دسک (CoinDesk) در دسامبر گذشته نوشته شد در مورد بیت کوین صحبت کرد. گنسلر بیت کوین را “کاتالیزور تغییر” توصیف کرد. او خاطر نشان کرد که صرافی‌های ارز دیجیتال “هنوز به درستی در چارچوب سیاست‌های عمومی [قرار نگرفته اند]”. این صنعت با کلاهبرداری، هک و دستکاری روبرو هستند. “

تنظیم مقررات صنعت رمزنگاری و ارزهای دیجیتال؟

لیل برینارد، رئیس فعلی فدرال رزرو، نام دیگری است که به عنوان وزیر خزانه داری در دولت بایدن مطرح شده است. درو هینکس، یک وکیل در زمینه بلاکچین در کارلتون فیلدز (Carlton Fields)، به پایگاه خبری دکریپت می‌گوید که انتصاب او می‌تواند برای صنعت رمزنگاری و ارزهای دیجیتال مفید باشد.

وی گفت: “حضور او در دولت، با توجه به آشنایی وی با فناوری بلاکچین و علاقه به ارزهای دیجیتال بانک مرکزی، برای صنعت رمزنگاری مثبت خواهد بود.” “یک دولت جدید ممکن است بسیاری از پست‌های آزاد در سازمان‌های مختلف نظارتی را که برای بیشتر دولت فعلی خالی مانده‌اند، پر کند. این ممکن است یک شمشیر دو لبه باشد. از یک طرف، ممکن است اجرای آن را تسهیل کند. با این حال، ممکن است ایجاد سیاست را نیز تسهیل کند.”

چاندان لودا، بنیانگذار کوین ترکر (CoinTracker) ، خاطرنشان می‌کند که برنامه مالیاتی پیشنهادی بایدن بر دارندگان ارزهای دیجیتال به میزان 400000 دلار یا بیشتر در سال و به ویژه کسانی که 1 میلیون دلار یا بیشتر درآمد دارند، تأثیر می‌گذارد.نظر فعالان صنعت رمزنگاری و ارزهای دیجیتال در مورد رویکرد دولت بایدن در این حوزه

خوان آجا آگویناکو، بنیانگذار شبکه شیفت، به دکریپت می‌گوید که تأثیرگذاری بایدن بر صنعت رمزنگاری و ارزهای دیجیتال به عنوان رئیس جمهور به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این موارد اینکه دموکرات‌ها کنترل مجلس سنا را به دست می‌آورند یا نه. این مساله هنوز مشخص نیست و باید منتظر نتیجه انتخابات دور دوم در جورجیا باشیم. حتی در این صورت، او معتقد است که روی کار آمدن دولت بایدن برای صنعت رمزنگاری ارزهای دیجیتال مثبت باشد.

“اگر بایدن از حمایت اکثریت هر دو مجلس برخوردار شود، احتمالاً می‌تواند موضع سختگیرانه دولت ترامپ را کمی معتدلتر کند. وی ممکن است به دنبال یک رویکرد اکتشافی باشد و توسعه راه حل‌های مبتنی بر بلاکچین را ممکن سازد. “

وی خاطرنشان کرد که از نظر تاریخی، دموکرات‌ها بیشتر تمایل به محافظت از کاربران نهایی دارند. درخواست ماکسین واترز دموکرات از فیس بوک برای وقفه در توسعه و استقرار لیبرا تا زمانی که کنگره بتواند پیامدهای آنها را بهتر درک کنند، ناظر بر این شیوه است. آگویناکو ادامه داد: “دبفای (DeFi) و رشد ناپایدار آن ممکن است به اهداف محافظت یا مقررات کاربر نهایی / سرمایه گذار در آینده تبدیل شود.”

مطالب مرتبط
ارزهای دیجیتال برای دولت آمریکا می توانند مفید باشند
به روزرسانی جدید اتریوم می‌تواند با سوزاندن میلیاردها ETH در هر سال قیمت این ارز را پامپ کند
ردیابی ارزهای دیجیتال توسط دولت ایالات متحده امریکا
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
ویدیوی آموزشی بیت کوین چیست
ترید و سرمایه گذاری
بازی اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) بازی محبوب مبتنی بر بلاک چین اتریوم چیست؟
پنکیک سواپ (PancakeSwap)
دیفای در اسمارت چین بایننس: رشدهای 100 درصدی محصولات دیفای بر روی (BSC)
بانک های ارز دیجیتال نکسو (Nexo)، سلسیوس (Celsius)، بلاک فای(BlockFi)
ترون هکتون دیفای خود را با 10 میلیون دلار صندوق توسعه راه اندازی کرد