قیمت بیت کوین
1,157,248,020تومان
49,139.00دلار
3.32
قیمت اتریوم
92,986,258تومان
3,926.37دلار
0.31
قیمت بایننس کوین
13,865,393تومان
585.47دلار
2.89
قیمت کاردانو
50,917تومان
2.15دلار
14.48
قیمت دوج کوین
12,423تومان
0.52دلار
0.18
خانه  »  مفاهیم مقدماتی  »  آشنایی با آلتکوین  »  توکن کوینکس CoinEx یا (CET) چیست؟و چگونه می‌توان آن را دریافت کرد

توکن کوینکس CoinEx یا (CET) چیست؟و چگونه می‌توان آن را دریافت کرد

آشنایی با آلتکوین
سعید درویشی
1399/05/21
۱
توکن CoinEx یا (CET) چیست؟و چگونه می توان آن را دریافت کرد

توکن کوینکس CoinEx یا (CET) برنامه ی رسمی‌خدمات و ارزش افزوده با تمهیدات جهت بهره مندی از مزایاییست که بر بستر صرافی CoinEx ساخته شده است. توکن در پروتکل ERC 20 صادر شده و در حال حاضر روی زنجیره CoinEx تکامل یافته و به عنوان گاز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

توکن کوینکس CoinEx یا (CET) چیست؟و چگونه می‌توان آن را دریافت کرد

1. پاداش معرفی: دوستان خود را برای ثبت نام و معامله در صرافی کوینکس تشویق کنید و در ازایش CET پاداش بگیرید.

2. خرید توکن کوینکس CoinEx یا (CET):  به صفحه معاملات بروید و CET را با BCH / BTC / USDT و غیره بخرید.

3. تبلیغ برای فروش توکن کوینکس CoinEx یا (CET:   (CET تبلیغاتی برگزار می‌کند و هر از گاهی CET توزیع می‌کند، شما می‌توانید در اطلاعیه‌‌‌های رسمی‌از این توزیع‌ها مطلع شوید.

امتیازات توکن کوینکس CoinEx یا (CET)

استفاده از توکن کوینکس CoinEx یا (CET) به عنوان کارمزد: کاربران CoinEx می‌توانند هنگام فعال کردن [استفاده از CET به عنوان کارمزد] در حساب خود، کارمزدهای معاملاتی را کاهش دهند.

سرویس VIP سفارشی: با خرید مقدار مشخصی از CET، می‌توانید عضویت خود را به VIP ارتقا دهید. مشتری VIP می‌تواند از امتیازاتی از جمله تخفیف کارمزد معاملات، برداشت سریع، خدمات مشتری رو در رو و مواردی دیگر برخوردار شود.

مزایای تبلیغ برای فروش: دارندگان توکن کوینکس (CET) در ازای تبلیغات مزایایی کسب می‌کنند بعبارت دیگر از ایردراپ توکنهای پروژه‌‌‌های با کیفیت و غیره بهره مند می‌شوند.

CoinEx Chain توکن داخلی: CET به عنوان “هزینه گاز” کاربرد دارد، می‌تواند برای سرمایه گذاری استفاده یا به دیگر دارایی‌‌‌های دیجیتال تبدیل شود.

علاوه بر گردش در اکوسیستم CoinEx، CoinEx قصد دارد تا استفاده از این توکن را در برنامه‌‌‌های کاربردی برای کارهایی مانند پرداخت و غیره گسترش دهد.

توکن کوینکس CoinEx یا (CET) چیست؟و چگونه می‌توان آن را دریافت کرد

توکن کوینکس CoinEx یا (CET) چیست؟و چگونه می‌توان آن را دریافت کرد

بازپرداخت و سوختن CET

CET از طریق مشوق‌‌‌های airdrop، تخفیف در کارمزد معاملات، تبلیغات، باز کردن تیم و غیره صادر و منتشر می‌شود. با توجه به ارزش تعیین شده توسط CoinEx CET، CET را از طریق بازار ثانویه به طور روزانه با 50٪ درآمد روزانه خود از کارمزد معاملات خریداری می‌کند و در پایان هر کوآرتر آنها را می‌سوزاند.

در همین حال، هنگامی‌که عرضه در گردش توکن CoinEx یا (CET) به 3 میلیارد کاهش می‌یابد، CoinEx برنامه خرید و سوختن CET را به حالت تعلیق در می‌آورد.

قوانین بازخرید

درباره توکن کوینکس CoinEx یا (CET)

سیستم اکولوژی CET

معاملات آماده: بر اساس موتور تطبیق سریع CoinEx، از سکه‌‌‌های با کیفیت بالاتری پشتیبانی می‌کند و تجربه کاربر را در کنار نقد کردن سریع دارایی‌ها بهبود می‌بخشد، معاملات مارجین را معرفی کرده و خدمات خود را در سراسر جهان ارائه می‌دهد.

پلتفرم معاملاتی مشتقات: پلتفرم معاملاتی مشتقات CoinEx، اهرمهای با ضریب بالایی را برای معاملات در اختیار کاربران قرار میدهد و همچنین محافظهایی جهت محافظت از کاربران حرفه ای اعم از اوراق قرضه ی بدون سررسید، تأمین اعتبار و غیره فراهم می‌کند. در آینده ای که هنوز نیامده است، ما اوراق قرضه ی بدون سررسید رقابتی ای را به بازار عرضه خواهیم کرد.

پلت فرم معاملاتی غیر متمرکز: CoinEx زنجیرهCoinEx – عمومی‌را برای معاملات غیر متمرکز منتشر کرده است و با معرفی CoinEx DEX که یک پلتفرم تجاری غیرمتمرکز ساخته شده بر اساس زنجیره CoinEx است، راه حلی یک مرحله ای برای انتشار توکن، پس انداز و تجارت پدید آورده است.

سخن آخر درباره توکن کوینکس CET

با توجه به پیشرفت‌‌‌های زیادی که در چند وقت اخیر از صرافی کوینکس شاهد بوده ایم و به اعتقاد برخی از کارشناسان حوزه کریپتوکارنسی، کوینکس می‌تواند رقیبی جدی برای صرافی بایننس در آینده باشد، انتظار داریم که توکن CET در آینده رشد قابل توجهی را تجربه کند همانطور که شاهد رشد قیمتی زیادی در بایننس کوین بودیم.

بنابراین در سبد سرمایه گذاری خودتان نیم نگاهی نیز به این توکن داشته باشید که در حال حاضر قیمت آن بسیار اندک است و پتانسیل رشد زیادی در آن وجود دارد.

البته هرگونه سرمایه گذاری در حوزه کریپتوکارنسی همواره با ریسک زیادی همراه است و ممکن است باعث از بین رفتن کل دارایی‌‌‌های شما شود، بنابراین بیت پارس هیچگونه مسئولیتی درباره سود یا زیان ناشی از مشاوره‌‌‌های سرمایه گذاری در کریپتوکارنسی به عهده نمی‌گیرد و معتقد است که خود شما می‌توانید با درک عمیقی که از این بازار خطرناک دارید، بهترین تصمیم را بگیرید.

مطالب مرتبط
ارز دیجیتال بیت تورنت BitTorrent چیست؟ همه چیز درباره این اکوسیستم اشتراک فایل غیرمتمرکز
هایو و استیم (Steem and Hive) دو بلاک چین برای محتوای غیرمتمرکز
Crypto.com
فرستادن دیدگاه
  • فرامرز آهنی
    2 ماه پیش پاسخ

    برای اضافه کردن یک عضو چند کوین میدین

  • ما را دنبال کنید