توکن کوینکس CoinEx یا (CET) چیست؟و چگونه می توان آن را دریافت کرد

توکن کوینکس CoinEx یا (CET) برنامه ی رسمی خدمات و ارزش افزوده با تمهیدات جهت بهره مندی از مزایاییست که بر بستر صرافی CoinEx ساخته شده است. توکن در پروتکل ERC 20 صادر شده و در حال حاضر روی زنجیره CoinEx تکامل یافته و به عنوان گاز مورد استفاده قرار می گیرد.

توکن کوینکس CoinEx یا (CET) چیست؟و چگونه می توان آن را دریافت کرد

1. پاداش معرفی: دوستان خود را برای ثبت نام و معامله در صرافی کوینکس تشویق کنید و در ازایش CET پاداش بگیرید.

2. خرید توکن کوینکس CoinEx یا (CET):  به صفحه معاملات بروید و CET را با BCH / BTC / USDT و غیره بخرید.

3. تبلیغ برای فروش توکن کوینکس CoinEx یا (CET :  (CET تبلیغاتی برگزار می کند و هر از گاهی CET توزیع می کند، شما می توانید در اطلاعیه های رسمی از این توزیع ها مطلع شوید.

امتیازات توکن کوینکس CoinEx یا (CET)

استفاده از توکن کوینکس CoinEx یا (CET) به عنوان کارمزد: کاربران CoinEx می توانند هنگام فعال کردن [استفاده از CET به عنوان کارمزد] در حساب خود، کارمزدهای معاملاتی را کاهش دهند.

سرویس VIP سفارشی: با خرید مقدار مشخصی از CET ، می توانید عضویت خود را به VIP ارتقا دهید. مشتری VIP می تواند از امتیازاتی از جمله تخفیف کارمزد معاملات، برداشت سریع، خدمات مشتری رو در رو و مواردی دیگر برخوردار شود.

مزایای تبلیغ برای فروش: دارندگان توکن کوینکس (CET) در ازای تبلیغات مزایایی کسب می کنند بعبارت دیگر از ایردراپ توکنهای پروژه های با کیفیت و غیره بهره مند می شوند.

CoinEx Chain توکن داخلی: CET به عنوان “هزینه گاز” کاربرد دارد، می تواند برای سرمایه گذاری استفاده یا به دیگر دارایی های دیجیتال تبدیل شود.

علاوه بر گردش در اکوسیستم CoinEx ، CoinEx قصد دارد تا استفاده از این توکن را در برنامه های کاربردی برای کارهایی مانند پرداخت و غیره گسترش دهد.

توکن کوینکس CoinEx یا (CET) چیست؟و چگونه می توان آن را دریافت کرد
توکن کوینکس CoinEx یا (CET) چیست؟و چگونه می توان آن را دریافت کرد

بازپرداخت و سوختن CET

CET از طریق مشوق های airdrop، تخفیف در کارمزد معاملات، تبلیغات، باز کردن تیم و غیره صادر و منتشر می شود. با توجه به ارزش تعیین شده توسط CoinEx CET ، CET را از طریق بازار ثانویه به طور روزانه با 50٪ درآمد روزانه خود از کارمزد معاملات خریداری می کند و در پایان هر کوآرتر آنها را می سوزاند.

در همین حال، هنگامی که عرضه در گردش توکن CoinEx یا (CET) به 3 میلیارد کاهش می یابد، CoinEx برنامه خرید و سوختن CET را به حالت تعلیق در می آورد.

قوانین بازخرید

درباره توکن کوینکس CoinEx یا (CET)

سیستم اکولوژی CET

معاملات آماده : بر اساس موتور تطبیق سریع CoinEx ، از سکه های با کیفیت بالاتری پشتیبانی می کند و تجربه کاربر را در کنار نقد کردن سریع داراییها بهبود می بخشد، معاملات مارجین را معرفی کرده و خدمات خود را در سراسر جهان ارائه می دهد.

پلتفرم معاملاتی مشتقات: پلتفرم معاملاتی مشتقات CoinEx ، اهرمهای با ضریب بالایی را برای معاملات در اختیار کاربران قرار میدهد و همچنین محافظهایی جهت محافظت از کاربران حرفه ای اعم از اوراق قرضه ی بدون سررسید، تأمین اعتبار و غیره فراهم می کند. در آینده ای که هنوز نیامده است، ما اوراق قرضه ی بدون سررسید رقابتی ای را به بازار عرضه خواهیم کرد.

پلت فرم معاملاتی غیر متمرکز: CoinEx زنجیرهCoinEx – عمومی را برای معملات غیر متمرکز منتشر کرده است و با معرفی CoinEx DEX که یک پلتفرم تجاری غیرمتمرکز ساخته شده بر اساس زنجیره CoinEx است، راه حلی یک مرحله ای برای انتشار توکن، پس انداز و تجارت پدید آورده است.

سخن آخر درباره توکن کوینکس CET

با توجه به پیشرفت های زیادی که در چند وقت اخیر از صرافی کوینکس شاهد بوده ایم و به اعتقاد برخی از کارشناسان حوزه کریپتوکارنسی ، کوینکس می تواند رقیبی جدی برای صرافی بایننس در آینده باشد ، انتظار داریم که توکن CET در آینده رشد قابل توجهی را تجربه کند همانطور که شاهد رشد قیمتی زیادی در بایننس کوین بودیم.

بنابراین در سبد سرمایه گذاری خودتان نیم نگاهی نیز به این توکن داشته باشید که در حال حاضر قیمت آن بسیار اندک است و پتانسیل رشد زیادی در آن وجود دارد.

البته هرگونه سرمایه گذاری در حوزه کریپتوکارنسی همواره با ریسک زیادی همراه است و ممکن است باعث از بین رفتن کل دارایی های شما شود، بنابراین بیت پارس هیچگونه مسئولیتی درباره سود یا زیان ناشی از مشاوره های سرمایه گذاری در کریپتوکارنسی به عهده نمی گیرد و معتقد است که خود شما می توانید با درک عمیقی که از این بازار خطرناک دارید ، بهترین تصمیم را بگیرید.

5/5 (2 نظر)

درباره ی محمد شفیعی

مقاله نویس ، محقق و علاقمند به حوزه ارزهای دیجیتال

مطلب پیشنهادی

پکسوس Paxos و توکن بومی آن(PAX) استیبل کوینی که با دلار آمریکا تراز شده است

پکسوس Paxos و توکن بومی آن(PAX) استیبل کوینی که با دلار آمریکا تراز شده است

پکسوس Paxos و توکن استاندارد بومی آن (PAX) یک استیبل کوین است که توسط شرکت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *