قیمت بیت کوین
۱,۲۲۸,۷۰۴,۰۰۶تومان
47,488دلار
4.04
قیمت اتریوم
۳۸,۲۷۰,۲۵۳تومان
1,479.17دلار
5.99
قیمت تتر
۲۵,۸۷۶تومان
1دلار
0.02
قیمت کاردانو
۲۹,۴۹۶تومان
1.14دلار
0.58
خانه  »  آموزش  »  دانشنامه ارزهای دیجیتال  »  کانسن سیس ConsenSys سرمایه‌گذاری بلاک چین جهت پشتیبانی از پروژه های اتریوم

کانسن سیس ConsenSys سرمایه‌گذاری بلاک چین جهت پشتیبانی از پروژه های اتریوم

دانشنامه ارزهای دیجیتال
سعید درویشی
12 سپتامبر 20
۰
کانسن سیس ConsenSys سرمایه‌گذاری بلاک چین جهت پشتیبانی از پروژه های اتریوم

کانسن سیس ConsenSys استودیوی سرمایه‌گذاری بلاک چین است که از پروژه‌های موجود در اکوسیستم اتریوم پشتیبانی می‌کند. ازجمله این موارد می‌توان به یوپورت uPort، متاماسک Metamask، سیویل (Civil)، ترافل (Truffle) و جی نوسیس Gnosis اشاره کرد. آن‌ها همچنین به‌عنوان مشاور با شرکت‌هایی ازجمله مایکروسافت و شل جهت ورود به بلاک چین همکاری می‌کنند.

کانسن سیس ConsenSys سرمایه‌گذاری بلاک چین جهت پشتیبانی از پروژه های اتریوم

درحالی‌که نزدیک به یک دهه است که بلاک چین وجود دارد، بسیاری از فعالان می‌خواهند بدانند که اولین غول‌های فناوری این صنعت چه زمانی ظهور می‌کنند. درحالی‌که شرکت‌هایی مانند EOS مبالغ هنگفتی را از طریق ICO جمع‌آوری کرده‌اند، هنوز در دنیای فناوری تازه‌کار هستند. آیا شرکت‌هایی مانند کانسن سیس ConsenSys می‌توانند در پاسخگویی به وب غیرمتمرکز از گوگل پیشی بگیرند؟

کانسن سیس ConsenSys سرمایه‌گذاری بلاک چین جهت پشتیبانی از پروژه های اتریوم

کانسن سیس ConsenSys سرمایه‌گذاری بلاک چین جهت پشتیبانی از پروژه های اتریوم

کانسن سیس ConsenSys چیست؟

کانسن سیس ConsenSys توسط بنیان‌گذار اتریوم، جوزف لوبین تأسیس شد.

این شرکت یک مجموعه جهانی از کارآفرینان و فن‌آوران است که سعی در ایجاد جهانی غیرمتمرکز دارند. این شرکت با استفاده از اتریوم به‌عنوان زیربنای خود، از روش‌های مختلفی برای کمک به دستیابی به این هدف استفاده می‌کند:

⚗️ راه‌حل‌ها – مشاوری برای شرکت‌های بزرگی مانند مایکروسافت، اسمارت دبی و شل که می‌خواهند راه‌حل‌های بلاک چین خود را ایجاد کنند.

🔬 آزمایشگاه‌ها – یک استودیو کمک به پروژه‌های نوظهور و سرمایه‌گذاری برای کمک به رشد شرکت‌ها در اکوسیستم کانسن سیس ConsenSys . این موارد شامل استارتاپ هایی مانند متاماسک، یوپورت، ترافل و سیویل است.

💰 سرمایه – این شرکت بودجه و مشاوره‌ای را در مورد نحوه ساخت و راه‌اندازی ICO ارائه می‌دهد.

🏫 آکادمی – یک منبع یادگیری برای کمک به آموزش نسل بعدی توسعه‌دهندگان برای ساختن دنیایی بر بستر اتریوم.

شکل‌گیری ترکیبی این افراد، پروژه‌ها و مؤلفه‌ها مش (The Mesh) نامیده می‌شود!

جوزف لوبین گفت: «اگر فکر می‌کنید اینترنت بر زندگی شما تأثیر گذاشته است، اتریوم همان تأثیر گسترده را در ارتباطات و کل زیرساخت اطلاعاتی ما خواهد داشت. این امر بر همه جنبه‌های وجود ما تأثیر می‌گذارد.»


شاید این مقاله نیز برای شما مفید باشد : ….. 🔻🔻🔻🔻🔻🔻


 

کانسن سیس ConsenSys با چه کسی کار می‌کند؟

کانسن سیس ConsenSys با بسیاری از شرکت‌های مختلف در حال ساخت پروژه‌های مختلف است. بخش راه‌حل‌های آن در حال ساخت کمگو سا ((komgo SA است، یک پلت فرم مالی کالاهای مبتنی بر بلاک چین که توسط شرکت‌های بزرگی ازجمله آی ان جی ((ING، شل ((Shell و سیتی گروپ (Citigroup) هدایت می‌شود.

کانسن سیس ConsenSys در سال 2015، با مایکروسافت برای ایجاد یک سرویس سازمانی در اتریوم همکاری کرد. هدف استفاده از یوپورت یوپورت (یکی از شرکت‌های مش) برای بهبود شناسایی افراد فاقد اسناد قانونی و کمک به جلوگیری از نقض حقوق بشر بود.

«مایکروسافت از زمان تأسیس خود استانداردهای طلایی برای تحویل محصول و پیاده‌سازی شرکت‌ها دارد. این یک فرصت فوق‌العاده برای کانسن سیس ConsenSys بود تا از مایکروسافت بیاموزد که چگونه در چنین سطحی محصولات و شرکت‌های وابسته خود را ایجاد کند »، جوزف لوبین.

در زیر نگاهی دقیق‌تر به آزمایشگاه‌ها و بخش سرمایه‌گذاری روی استارت آپها ی کانسن سیس و همچنین برخی از پروژه‌های درحال‌توسعه می‌اندازیم.

آزمایشگاه‌های کانسن سیس ConsenSys

آزمایشگاه کانسن سیس ConsenSys یکی از اجزای استودیوی سرمایه‌گذاری کانسن سیس است که منحصراً روی وب 3.0 متمرکز شده است. آزمایشگاه‌های این شرکت منابع، بودجه و استعدادی را در اختیار شرکت‌های وابسته‌ی خود قرار می‌دهد که معمولاً با عنوان «سخنگو» شناخته می‌شوند.

«آزمایشگاه کانسن سیس استودیوی سرمایه‌گذاری ما را اداره می‌کند که منابع، ابزارها و استعدادهای کلاس جهانی را برای کارآفرینان و توسعه‌دهندگان در سراسر جهان فراهم می‌کند. آزمایشگاه‌های کانسن سیس با داشتن یک برنامه راه‌اندازی دقیق و یک شبکه بی‌نظیر از متخصصان، پشتیبانی حیاتی لازم برای تبدیل‌شدن به یک شرکت موفق را فراهم می‌کند. » – وب‌سایت آزمایشگاه‌های کانسن سیس

در زیر نگاهی می‌اندازیم به برخی از شرکت‌های فعال در داخل «مش».

یوپورت از زنجیره بلاکی برای ایجاد هویت‌های دیجیتالی امن استفاده می‌کند.

سرقت هویت امری عادی است. بیش از 16 میلیارد دلار در سال 2016 به دلیل کلاه‌برداری و سرقت هویت از دست رفت. مسئله دشوار این است که اثبات کردن هویت خود با اطلاعاتی فراتر از واقعیت‌های کلیدی که افراد دیگر اغلب می‌توانند کشف کنند، دشوار است. یوپورت با کمک کانسن سیس ConsenSys راه‌حل این مشکل است.

«سیستم هویت باز یوپورت در کانسن سیس ConsenSys به کاربران امکان می‌دهد تا هویت خود را در اتریوم ثبت کنند، مدارک را ارسال و درخواست کنند، معاملات را امضا کنند و کلیدها و داده‌ها را به‌طور ایمن مدیریت کنند.»

با استفاده از قراردادهای هوشمند مبتنی بر شبکه اتریوم، قادر است سوابق دقیق هویت شما را حفظ کند و از آن هویت برای انجام معاملات در شبکه‌های عمومی استفاده کند. امید است شرکتی مانند یوپورت بتواند شفافیت را برای ثبت جهانی حفظ کند.

آیا می‌دانید؟

یوپورت برای قرار دادن خدمات دولتی در زنجیره بلاکی که مردم از طریق ایده یوپورت به آن دسترسی دارند، با شهر Zug سوئیس همکاری کرده است.

متاماسک، پلی برای وب توزیع‌شده در یک مرورگر اینترنت

استفاده از ارزهای رمزپایه سخت است، درست است؟ دیگر نه.

متاماسک با کمک کانسن سیس ConsenSys  ارسال ارزهای رمزپایه را به‌سادگی ارسال ایمیل آسان کرده است. این از طریق یک افزونه قابل‌نصب بر روی مرورگرهای اینترنت است که با دپ های اتریوم کار می‌کند. این بدان معنی است که کاربران می‌توانند تنها با چند کلیک ماوس، Ether یا رمزهای مبتنی بر اتریوم را در صرافی‌های غیرمتمرکز، بازی‌ها و موارد دیگر خرج کنند.

این افزونه می‌تواند به‌عنوان در Chrome، Firefox، Opera و Brave Browser نصب شود.

آیا می‌دانید؟

متاماسک پشتیبانی از دستگاه‌های TREZOR را در ماه اوت راه‌اندازی کرده است. معاملات روی خود دستگاه امضا می‌شوند بنابراین کلیدهای خصوصی هرگز در معرض دید قرار نمی‌گیرند.

تعریف مجدد روزنامه‌نگاری با سیویل

اخبار جعلی دیگر نه.

سیویل با کمک کانسن سیس ConsenSys  می‌خواهد کنترل اخبار را از دست صنعت رسانه خارج کند و آن را به خواننده بدهد. با پاسخگو کردن روزنامه‌نگار، تلاش می‌کند تا از وجود اقدامات نادرست کاسته و آن را به‌دقت و صداقت تشویق کند.

راهی که امیدوار است بتواند به آن دست یابد، اجازه دادن به خوانندگان برای تأمین بودجه مستقیم روزنامه‌نگاران، از بین بردن نیاز به منافع شخص ثالث و تبلیغات است.

این بدان معناست كه مشاغل کوچک‌تر و روزنامه‌نگاران می‌توانند بدون نیاز به سرخم كردن در برابر منافع تجاری صاحبان رسانه ها، از عهده زندگی خود برآیند.

مت کولیج گفت: “CVL یک ارز رمزنگاری‌شده منحصربه‌فرد است که حکمرانی یک بستر کنترل‌شده توسط جامعه را برای روزنامه‌نگاری اخلاقی پیش می‌برد.»

استفاده از قراردادهای هوشمند با استفاده از ترافل آسان‌تر و قدرتمندتر می‌شود.

قراردادهای هوشمند چیزهای کوچک چالش‌برانگیزی هستند. آن‌ها اغلب به زبان برنامه‌نویسی‌ای نوشته می‌شوند که برای بسیاری جدید است و خواندن آن برای افراد ناآشنا به کدنویسی دشوار است. اینجاست که ترافل وارد می‌شود.

ترافل با استفاده از کانسن سیس ConsenSys چارچوبی برای توسعه‌دهندگان اتریوم است که ساده‌سازی کدگذاری قراردادهای هوشمند را انجام می‌دهد. به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد تا به زبان جاوا اسکریپت و همچنین زبان مادری اتریوم، سالیدیتی بنویسند. این راه را برای توسعه‌دهندگانی که بیشتر با استفاده از جاوا اسکریپت آشنا هستند باز می‌کند.

«ترافل یک محیط توسعه، چارچوب آزمایش و کانال ارتباط دارایی برای اتریوم است. هدف اصلی آن تسهیل زندگی به‌عنوان یک توسعه‌دهنده اتریوم است. »

جی نوسیس یک بستر پیش‌بینی مبتنی بر بلاک چین است

مشورت، ادراک و هشیاری می‌دهد / عاقلان مر عقل را یاری می‌کند (مولوی).

جی نوسیس با کمک کانسن سیس ConsenSys  یک بازار پیش‌بینی است که در آن کاربران رویدادهای آینده را تخمین می‌زنند، به‌عنوان‌مثال هزینه یک نقاشی در یک حراجی. این تخمین‌ها برای کمک به ایجاد پیش‌بینی دقیق تقریباً در هر مورد به‌هم‌پیوسته است.

مطالعات نشان داده است که اپیدمی‌ بازارهای پیش‌بینی در مقایسه با سامانه‌های موجود سریع‌تر رشد می‌کنند. همین مفهوم است که جی نوسیس بر اساس آن ساخته شده است. اعتقاد بر این است که با استفاده از خرد جمعی، پیش‌بینی‌های مربوط به همه‌چیز، از مراقبت‌های بهداشتی تا تدارکات، بهبود ‌یابد.

«اعدادی که ما به آن‌ها اهمیت می‌دهیم استفاده از برنامه‌های غیرمتمرکز است؛ و به‌عنوان گام بعدی، تعداد موردتوجه دپها است که به‌طور یکپارچه با یکدیگر تعامل دارند و از بودن در یک سیستم‌عامل سود می‌برند.» مارتین کوپلمن، مدیرعامل شرکت جی نوسیس.

جی نوسیس همچنین بستری برای ایجاد برنامه‌های پیش‌بینی سفارشی، ازجمله انواع جدید دارایی‌های رمزنگاری است.

آیا می‌دانید؟

جی نوسیس در صف مقدم هکاتون رمزنگاری ETHBerlin بود که فقط به استفاده از دپها متکی بود. جی نوسیس همچنین میزبان اجلاس جهانی غیرانتفاعی توسعه‌دهندگان دپ کوین است.

آینده

کانسن سیس ConsenSys معتقد است اگر بتواند به دیگران کمک کند تا مزایای وب غیرمتمرکز را ببینند و ابزارها، خدمات و آموزشی را ارائه دهند، زمانی که دنیا برای پذیرش بلاک چین لازم دارد به طرز چشمگیری کاهش خواهد یافت. جای تعجب نیست که کانسن سیس تنها شرکتی با این اعتقاد نیست، تعدادی استودیوی جسور مانند Intrepid و Fintricity نیز سعی دارند کاری مشابه انجام دهند؛ اما هیچ‌یک به‌اندازه کانسن سیس ConsenSys بزرگ نیستند، بنابراین قابل‌مقایسه نیستند.

آیا کانسن سیس در آینده مهم‌ترین سازنده سلیقه و روندهای تجاری خواهد بود؟ زمان نشان خواهد داد؛ اما وقتی شرکت‌هایی که به دنبال غنی‌سازی اکوسیستم هستند ظهور می‌کنند، این یک نشانه مثبت است که فناوری بلاک چین و وب 3.0 جای پای خود را محکم کرده‌اند.

مطالب مرتبط
دپ های مطرح پولکادات: پروژه های غیرمتمرکزی که در آینده این اکوسیستم نقش مهمی ایفا می کنند
ارزهای دیجیتال قابل استخراج
نقدینگی در بازار رمزارزها
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
ترید و سرمایه گذاری
دیفای و بیت کوین: در حال حاضر شرایط برای استفاده از این دو در کنار هم فراهم نیست.
امنیت کیف پول صرافی: آیا نگهداری ارزهای دیجیتال در کیف پول صرافی کار عاقلانه‌ای است؟
یلد فارمینگ یونی سواپ: راهنمای کسب درآمد از تامین نقدینگی صرافی غیرمتمرکز
راهنمای بایننس اسمارت چین: چگونه می توان از (BSC)، بلاک چین جدید بایننس استفاده کرد؟
توکن های صرافی غیرمتمرکز: 6 توکن دکسی (DEX) که در سال 2021 رشد شدیدی را تجربه کردند