قیمت بیت کوین
۱,۲۲۸,۷۰۴,۰۰۶تومان
47,488دلار
4.04
قیمت اتریوم
۳۸,۲۷۰,۲۵۳تومان
1,479.17دلار
5.99
قیمت تتر
۲۵,۸۷۶تومان
1دلار
0.02
قیمت کاردانو
۲۹,۴۹۶تومان
1.14دلار
0.58
خانه  »  مفاهیم مقدماتی  »  آشنایی با آلتکوین  »  توکن سرویس اینترنت IOST شبکه بلاک چینی که قصد دارد فوق العاده سریع باشد

توکن سرویس اینترنت IOST شبکه بلاک چینی که قصد دارد فوق العاده سریع باشد

آشنایی با آلتکوین
سعید درویشی
15 آگوست 20
۰
توکن سرویس اینترنت IOST شبکه بلاک چینی که قصد دارد فوق العاده سریع باشد

اگر یک گروه از 4 سیستم عامل برتر قراردادهای هوشمند وجود داشته باشد، توکن سرویس اینترنت IOST می تواند ادعا کند که در بالای لیست کنار بزرگان قرار دارد. در اینجا سعی داریم توضیح دهیم که چرا IOST قصد دارد مقصد اصلی دنیای آینده داپ ها باشد.
اگر بلاکچین ها بخواهند توانایی میزبانی برنامه های اصلی را که صدها میلیون نفر به طور مرتب از آنها استفاده می کنند، به دست بیاورند، باید بتوانند به سرعت و ایمن میلیون ها تراکنش را انجام دهند. این جایی است که بلاکچین Internet of Services Token یا توکن سرویس اینترنت IOST  وارد می شود. این تیم در حال ایجاد بلاکچینی است که بتواند میزان مصرف و حجم واقعی را کنترل کند. به همین دلیل IOST قصد دارد مقصد اصلی دنیای آینده داپ ها باشد.

توکن سرویس اینترنت IOST شبکه بلاک چینی که قصد دارد فوق العاده سریع باشد

IOST شبکه و اکوسیستم کاملاً گسترده ای است که دارای گره ها، کیف پول ها و پروتکل اجماع خاص خود است. سرعت دغدغه ی اصلی IOST است، یک بلاکچین که سعی دارد از طریق ترکیب فن آوری های منحصر به فرد مانند اثبات باورپذیری(POB) و Efficient Distribution Shading (EDS) – “فوق العاده سریع” باشد.

چه کسی توکن سرویس اینترنت IOST اختراع کرده است؟

توکن سرویس اینترنت IOSTتوسط جیمی ژونگ، ترنس وانگ، جاستین لی، ری شیائو، سا وانگ و کوین تان که فارغ التحصیل از معتبرترین دانشگاه ها هستند و همچنین سابقه ی کار در شرکت های بزرگ جهان را دارند، تأسیس شد.
آیا می دانید؟

اکوسیستم توکن سرویس اینترنت IOST یک صندوق تسهیلات شروع کار و شتاب دهنده 50 میلیون دلاری به نام Bluehill دارد. Bluehill به منظور پشتیبانی از زیرساخت های مهم و پروژه هایی که به رشد اکوسیستم IOST کمک خواهند کرد، شبیه به ConsenSys اتریوم ایجاد شده است است.

یک تاریخچه مختصر

اوایل سال 2017 – توسعه IOST آغاز شده است

ژانویه 2018 – فروش توکن IOST بیش از 31 میلیون دلار سرمایه به وجود می آورد

فوریه 2019 – شبکه اصلی IOST با نام Olympus v1.0 شروع به کار می کند

ماه مه 2019 – IOST OnBlock یک بستر مبتنی بر وب را منتشر می کند که به شما امکان می دهد فقط با استفاده از یک آدرس ایمیل و یا شماره تلفن همراه برای ورود به سیستم، با برنامه های غیر متمرکز در شبکه IOST ارتباط برقرار کنید.

توکن سرویس اینترنت IOST شبکه بلاک چینی که قصد دارد فوق العاده سریع باشد

توکن سرویس اینترنت IOST شبکه بلاک چینی که قصد دارد فوق العاده سریع باشد

چه چیز خاصی در مورد توکن سرویس اینترنت IOST  وجود دارد؟

درک توکن سرویس اینترنت IOST به معنای مقایسه آن با نزدیکترین رقبای خود است. اتریوم، محبوب ترین پلت فرم قرارداد هوشمند برای توسعه دهندگان است و از سویی دیگر EOS و TRON ، سیستم عامل های قرارداد هوشمند بسیار مقیاس پذیر با کاربرد بالا هستند. بزرگترین برتری تفکیک کننده این است که IOST ادعا می کند 100،000 تراکنش در هر ثانیه پردازش می کند که این عدد در مقایسه با اتریوم با 20 تراکنش، ترون با 2،000 تراکنش و EOS با 4000 تراکنش پیشرفت عظیمی محسوب می شود.

برای دستیابی به این سرعت تراکنش که فراتر از رقابت می رود، تیم IOST یک معماری جدید بلاکچین را ایجاد کرده است که چندین نوآوری از جمله توزیع پروتکل تصادفی، خرد کردن کارآمد توزیع شده، TransEpoch ، Atomix ، اثبات باورپذیری و Micro State Blocks را معرفی و ترکیب می کند.

آیا می دانید؟

همانند استاندارد ERC20 در اتریوم ، پلتفرم توکن سرویس اینترنت IOST دارای استاندارد توکن های خاص برای اجرای توکن ها در بلاکچین IOST به نام IRC20 است.

چه چیز دیگری متفاوت است؟

گره های Servi یا Partner برای بلاکچین IOST بلوک ایجاد می کنند و این گره ها از طریق آراء انجمن IOST انتخاب می شوند. هم رای دهندگان و هم کسانی که به عنوان گره انتخاب می شوند با توکن هایی پاداش می گیرند. درخواست سازمان ها یا افراد علاقمند به ایجاد گره باید حداقل 2،100،000 رأی دریافت کند.

IOST چگونه تولید می شود؟

مجموعاً 21 میلیارد توکن در بلاکچین IOST وجود دارد و سیستم سالانه بیشتر از 2 ٪ از توکنها را برای پاداش گره های رسمی، گره های شریک و رای دهنده ها صادر می کند. 1٪ اضافی از توکن ها برای پاداش کسانی که به رشد و توسعه اکوسیستم IOST کمک می کنند، تعیین شده است.

_________________________________________________________

✅ شاید این مطلب نیز برای شما مفید باشد 🔻🔻🔻🔻🔻🔻

_________________________________________________________

چگونه می توانید توکن سرویس اینترنت IOST را به دست بیاورید؟

در ابتدا توکن IOST یک رمزارز با استاندارد ERC20 بود که در طی ICO فروخته شد، اما از زمان راه اندازی شبکه اصلی IOST ، دارندگان قادر به تغییر توکنهای ERC20 قدیمی خود به توکن های اصلی شبکه مادر IOST بودند. توکنهای IOST را می توان در صرافی های بزرگ مانند Huobi و Binance خریداری کرد، که از تعویض خودکار توکن های قدیمی به توکن های جدید پشتیبانی می کنند.

با IOST چه کاری می توانید انجام دهید؟

توکن IOST می تواند برای پرداخت های بین کاربران و خدمات، هزینه های معامله در سیستم و به عنوان بخشی از “امتیازات باورپذیری” که منحصر به سیستم عامل IOST است، استفاده شود.

آینده

IOST دارای تعداد زیادی dapp و کاربرانشان است که با توجه به اینکه هنوز یک بلاکچین نسبتاً جدید در مقایسه با سایرین درگروه 4 سیستم عامل برتر است، بسیار چشمگیر است. در حال حاضر دپهای قمار، بازی ها و صرافی ها محبوب ترین داپ های IOST هستند. این تیم آرزوهای بزرگی برای جذب بیش از 100 میلیون کاربر در سال 2019 داشت و برای انجام این کار آنها باید به افزایش استفاده از dapp و همچنین افزایش مشارکت خود با سازمانهای مختلف ادامه دهند. آنها به همکاری خود با صرافیهای بیشتری ادامه خواهند داد و توسعه دهندگان و گره های بیشتری را وارد اکوسیستم خود می کنند تا نخستین پروژه مقیاس پذیر و غیرمتمرکز جهان را ایجاد کنند.

مطالب مرتبط
شبکه IOTA دفتر کل تراکنشهای منبع باز، طراحی شده برای نسل بعدی انقلاب دیجیتالی
NEO چیست و چه اهمیت و مزایایی در بازار رمز ارزها و اقتصاد هوشمند دارد
ارز دیجیتال دکرد Decred چیست؟ اولین نمونه موفق حاکمیت بلاکچین را به دست جامعه
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
ترید و سرمایه گذاری
ارز دیجیتال بت (BAT) یا توکن توجه پایه‌ای چیست و چه کاربردی در بروزر بریو دارد؟
صرافی غیرمتمرکز  0x چیست؟ ارز دیجیتال (ZRX) توکن بومی این صرافی چه وظیفه ای دارد؟
دیفای و بیت کوین: در حال حاضر شرایط برای استفاده از این دو در کنار هم فراهم نیست.
امنیت کیف پول صرافی: آیا نگهداری ارزهای دیجیتال در کیف پول صرافی کار عاقلانه‌ای است؟
یلد فارمینگ یونی سواپ: راهنمای کسب درآمد از تامین نقدینگی صرافی غیرمتمرکز