قیمت بیت کوین
1,314,874,085تومان
57,770.00دلار
3.33
قیمت اتریوم
80,409,660تومان
3,532.86دلار
2.80
قیمت بایننس کوین
14,285,400تومان
627.64دلار
0.86
قیمت دوج کوین
16,284تومان
0.72دلار
23.22
قیمت ریپل
35,962تومان
1.58دلار
0.14
خانه  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار آلتکوین ها  »  تحولات بزرگ آلتکوین‌‌‌های AAVE، THETA، Chiliz، MANA و Enjin در روزهای آتی

تحولات بزرگ آلتکوین‌‌‌های AAVE، THETA، Chiliz، MANA و Enjin در روزهای آتی

رشد قیمت 6 آلتکوین: چه ارزهایی آماده حرکت افزایشی بعد از بیت کوین هستند؟

تحولات بزرگ آلتکوین‌ها در هفته‌‌‌های پیشرو می‌تواند دید مناسبی به سرمایه گذاران دهد. برخی توکن‌‌‌های NFT شاهد رشد خوبی بوده اند. از سوی دیگر با برنامه استخراج نقدینگی که قرار است از روز دوشنبه آغاز شود، پروتکل اَوه می‌تواند در آستانه تبدیل شدن به پروتکل برجسته امور مالی غیرمتمرکز (دیفای) باشد.

اوایل امروز، پشنهاد توسعه (AIP) 16 به حد نصاب رسید. به این معنی که از روز دوشنبه، 4/26 ارائه دهندگان نقدینگی و وام گیرندگان در استخرهای USDC، DAI، USDT، GUSD، ETH و WBTC اَوه علاوه بر سود استاندارد خود، جوایز STAAVE نیز کسب خواهند کرد.

با توجه به AIP 16، ارائه دهندگان و وام گیرندگان در این استخرها، روزانه 2200 توکن STAAVE را از 2.9 میلیون توکن فعلی در ذخایر توکن اَوه که در حال حاضر نزدیک به 1 میلیارد دلار است، را دریافت می‌کنند.

این پیشنهاد توسط انجان وینود (Anjan Vinod) یکی از سرمایه گذاران اَوه نوشته شده است. وی خاطرنشان می‌کند که هدف این برنامه “ایجاد فعالیت اعطا و دریافت وام در سراسر بازارها” است. وی همچنین افزایش تمرکززدایی برای اداره پروتکل با توزیع توکن‌‌‌های حاکمیتی بین کاربران را از اهداف خود ذکر کرد.آیا توزیع توکن حاکمیتی می‌تواند به اوه (Aave) در پیشی گرفتن از کامپوند کمک کند؟

این حرکت برای اَوه به نوعی تازگی دارد. بستر وام به رغم نداشتن برنامه استخراج نقدینگی مانند بسیاری از رقبای خود، به طور مداوم در میان بزرگترین پروتکل‌های دیفای قرار داشته است. از نظر برنامه‌های مربوطه، کامپوند در حال حاضر بالاترین پروتکل وام با بیش از 15.4 میلیارد دلار ارزش کل قفل شده (TVL) در بازار است. این در حالی است که اَوه 6.8 میلیارد دلار در بازارهای توکن پولی گان (Polygon)، اتریوم ورژن 1 (Ethereum v1)، اتریوم ورژن 2 (Ethereum v2) و استخراهای بازارساز خودکار (AMM LP) دارد.

بنیانگذار اَوه، استانی کولچف به کوین تلگراف گفت که انتظار دارد مشوق‌های اضافه شده TVL پروتکل را به طور قابل توجهی تقویت کند.

وی گفت: “این پیشنهاد بیشتر پاداش‌ها را به استیبل کوین‌ها اختصاص می‌دهد. به این معنی که در TVL افزایش چشمگیری خواهیم دید.”

همانطور که در پیشنهاد حاکمیت اشاره شده است، فقدان برنامه استخراج نقدینگی از نظر تاریخی اَوه را در نقطه ضعف رقابتی قرار داده است. به عنوان مثال، در زمان نوشتن این مقاله بازار پروتکل کامپوند عملکرد 3.31٪ را در استیبل کوین USDC همراه با 2٪ در توکن‌‌‌های حاکمیت COMP با عملکرد کل 5.51٪ ارائه می‌دهد. در همین حال، بازار اَوه نیز در حال حاضر عملکرد 5.51 درصدی سود خالص یکسان را ارائه می‌دهد.

اَوه می‌تواند با توزیع ارز حاکمیتی بازده محصولاتش را افزایش دهد

توئیتی اخیراً از امیلیو فرانجلو (Emilio Frangella)، توسعه دهنده اَوه منتشر شد. وی توضیح می‌دهد که برنامه جدید با توجه به سفارشات، بازده را تقویت می‌کند. این بازده به ویژه به وام گیرندگان یلد فارمینگ داده می‌شود. بازدهی که با نرخ‌های فعلی، از سود وام گیرندگان APR پیشی می‌گیرد.

در حالی که برنامه فعلی قرار است در تاریخ 15/07/2021 خاتمه یابد، درها بر روی نوعی استخراج نقدینگی برای پروتکل در آینده نزدیک باز می‌شود. به گفته وینود، “این برنامه به عنوان یک بتا برای بررسی بیشتر چگونگی سود بردن از مزایای استخراج نقدینگی برای اکوسیستم اَوه ارائه می‌شود”. با نرخ توزیع 2200 توکن در روز، این برنامه در سال، فقط 5٪ از ذخایر توکن اکوسیستم را تخلیه می‌کند.

هنگامی‌که برای اولین بار این پیشنهاد در مجامع حاکمیت ارائه شد، استخراج نقدینگی فقط 60٪ از حمایت جامعه را به دست آورد. کولچف معتقد است که این چرخش تا حدی به دلیل این است که جامعه شاهد اجرای موفقیت آمیز سایر برنامه‌های استخراج نقدینگی است.

“جامعه اَوه قبلاً مخالف دیدگاه‌های مربوط به این موضوع بوده است. این مخالفت عمدتاً به این دلیل بود که پروتکل اوه در رشد خود موفق بوده است. با این حال، از آنجا که اثرات شبکه استخراج نقدینگی به اثبات رسیده است، فرصتی برای آزمایش آن در اوه فراهم خواهد شد. این ممکن است زمینه‌ای برای تغییر این پروتکل باشد.آنچه شما باید این هفته در مورد تحولات بزرگ آلتکوین‌‌‌های THETA، Chiliz، MANA و Enjin بدانید

در زمان نوشتن این مقاله، بازار آلتکوین‌ها تا حدی در حال بهبودی از حمام خون روزهای گذشته است. افت شدید دو روز پیش در صرافی‌ها آغاز شد. در حالی که بازیابی شروع شده است، به خصوص، توکن‌‌‌های برتر بازار NFT نیز به بازی بازگشته‌اند. در واقع، افت فوق الذکر برای تجمع خریداران تازه نفس ایده آل بود. بازیابی اکثر آلتکوین‌ها مانند THETA، CHZ، MANA و ENJ تقریباً در زمان نشر این مقاله کامل شده است.

تتا و چیلیز به بازار بازگشتند

قیمت THETA در عرض 24 ساعت بیش از 12 درصد افزایش یافته است. این ارز پس از یک ماه صعود به سطح 8 دلار رسید. با حجم سرمایه 9.7 میلیارد دلاری در بازار، افزایش فعالیت در بازار NFT ممکن است عامل اصلی افزایش قیمت آن باشد.

میزان نوسانات THETA حدود 0.08 درصد بود. رابطه بین حجم معاملات و نوسانات نشان می‌دهد که افزایش حجم معاملات با نوسانات بالا مطابقت دارد. با این حال، بر اساس نمودارها، کاهش حجم معاملات نیز با افزایش قیمت مطابقت دارد.

بر داده‌‌‌های تریدینگ ویو، از 23 آوریل این حجم به طور مداوم کاهش یافته است. انتظار می‌رود که بهبود حجم معاملات در این هفته افزایش یابد.

به همین ترتیب، یکی دیگر از توکن‌‌‌های برتر بازار NFT‌ها Chiliz اخیراً اعلام کرده است که به روزرسانی‌ها قیمت را بالاتر می‌برد. اعلام همکاری با راکوتن (Rakuten) و اوه با توجه به سرمایه بازار بازگشت روند صعودی CHZ را تسهیل کرده است.

تحولات بزرگ آلتکوین‌‌‌های دیسنترالند و انجین آنها را مورد علاقه شرکت‌ها قرار داده است

بازگشت دیسنترالند کندتر صورت گرفته است. با این حال افزایش حجم معاملات نشانه این است که بازگشت کامل در هفته بعد انجام می‌پذیرد. گری اسکیل دیسنترالند تراست دارای ارزش 19.9 میلیارد دلار AUM است. دارایی‌های هر سهم این صندوق در زمان انتشار 11.36 دلار قیمت گذاری شده است.

تغییرات روزانه 15٪ منفی بود و احتمالاً با افزایش ورودی‌های نهادی این رقم تغییر خواهد کرد. املاک و مستغلات مجازی دارای MANA مربوط به معامله گران برتر در صرافی‌ها هستند. می‌توان نتیجه گرفت به دنبال فروش 50 میلیون دلار توکن‌‌‌های MANA، تجمع ممکن است تازه آغاز شده باشد.

در مورد ENJ، قیمت در 24 ساعت گذشته بیش از 10 درصد رشد کرده است. هولدرهای بزرگ در ساعات آغازین بیشتر خرید را می‌کردند. افزایش معاملات بزرگ و نگه داری احتمالاً قیمت را بالاتر خواهد برد. بیش از 50 پروژه در حال حاضر بر روی ادغام خود برای تولید و توزیع NFT بدون هزینه‌های مربوط به گس با پروتکل انجین در حال کار هستند.

معامله گران بیشتری در حال خرید ENJ هستند. این تقاضا را در بورس‌های محلی افزایش می‌دهد. در زمان انتشار قیمت این ارز در سطح 2.15 دلار است. ENJ در میان 3 آلت کوین برتر بازار قرار دارد که احتمالاً هفته آینده شاهد تجمع خریداران خواهند بود. این چیزی است که باید آن را تحت نظر داشته باشید.کلام پایانی

با توجه به تحولات بزرگ آلتکوین‌‌‌های ذکر شده در بالا می‌توانیم منتظر رشد قیمت این ارزها در هفته آینده باشیم. برای کسب سود در بازار ارزهای دیجیتال بهتر است در ارزهایی سرمایه گذاری کنید که دارای پشتوانه تکنولوژی و کاربردی هستند. در روزهای اخیر خبر رشدهای چند هزار درصدی بعضی از شت کوین‌ها فضای ارزهای دیجیتال را مسموم کرده است. این فضا یادآور دوران کلاهبرداری‌‌‌های ICO در سال 2017 است.

مطالب مرتبط
زد کا رولاپس ZK-Rollups توسط تتر پشتیبانی می شود تا از فشار بر اتریوم کاسته شود.
لیبرا و بیت کوین در راه دریافت اجازه های قانونی، دنیا آماده پذیرش ارزهای دیجیتال می شود
پرونده تتر در نیویورک حل و فصل شد، تبرئه شدن یکی از مهمترین ارزهای دیجیتال جهان
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ترید و سرمایه گذاری
ربات تریدر فیوچر: چگونه از ربات های معامله گر در بازار معاملات آتی استفاده کنیم
افزایش قیمت 1INCH
قراردادهای آتی دائمی (Perpetual Futures Contracts)
یونی سواپ v3 و smartBCH به دنبال ساده سازی دیفای و صرفه جویی در مصرف بنزین هستند
معاملات قراردادهای فیوچرز بایننس: راهنمای انجام معاملات آتی سه ماهه در صرافی بایننس