منو
بیت پارس  »  ترید و سرمایه گذاری  »  معرفی بهترین صرافی‌های خارجی  »  محل صرافی بیتفینکس Bitfinex در کجای کره خاکی قرار گرفته است؟
صرافی بیتفینکس Bitfinex

محل صرافی بیتفینکس Bitfinex در کجای کره خاکی قرار گرفته است؟

لیلا جوانمردی
1399/03/10
۰

محل صرافی بیتفینکس Bitfinex در کجای کره خاکی قرار گرفته است؟ وقتی این سؤال از صرافی بیتفینکس Bitfinex شد، این صرافی ارز دیجیتال پاسخی را مخابره كرد كه نشان می داد آنها برای مدتی بیش از یک سال پیش خود را برای مقابله با شرایط کرونا ویروس آماده کرده اند.

محل صرافی بیتفینکس Bitfinex

یك دنبال کننده ی وسواسی Bitfinex، برای پیدا کردن مکان دفتر مرکزی این شرکت به هنگ كنگ سفر كرد.

زمانی که او با زیر و رو کردن هنگ کنگ به هیچ جوابی نرسید سعی کرد از طریق مکاتبه با روابط عمومی صرافی به جواب سوال های خود برسد.

پشتیبانی صرافی بیتفینکس با یک ایمیل گیج کننده پاسخ وی را دادند.

صرافی بیتفینکس Bitfinex کجاست؟

این سوال مدت ها بود که Cas Piancey (تلفظش به CaspianSea شبیه است) را آزار می داد، کسی که بی رحمانه در مورد معاملات رمز ارزها توییت می کند.


شاید این مقاله نیز برای شما مفید باشد : 🔻🔻🔻🔻🔻🔻

آموزش کامل صرافی کوینکس CoinEx از صفر تا صد


او چنان در مورد مدل كسب و كار مبهم اين شركت حساس شده بود كه دو سال پيش به همراه يكی از دوستان فيلمبردارش از لس آنجلس به هنگ كنگ پرواز كردند تا از رمز و راز محل استقرار این صرافی پرده بردارند.

صرافی بیتفینکس Bitfinex

صرافی بیتفینکس Bitfinex

او حدس می زد که صرافی بیتفینکس Bitfinex باید در جایی دفتر داشته باشد.

زمانی که خبرگزاری ” دکریپت Decrypt ” از او پرسید چرا این همه راه سفر کرده است، وی پاسخ داد که :

” چنانچه آنها یک دفتر واقعی داشته باشند که هیچ کس نمی داند آن دفتر مرکزی در کجا واقع شده است، چگونه می توانند با مدیران اجرایی خود ارتباط برقرار کنند یا در صورت بروز مشکلی جدی چگونه می توان آن را برطرف کرد.”

آنها افرادی هستند که در پوشش صرافی ارز دیجیتال، یک استیبل کوین محبوب، تتر Tether را تحت یک شرکت جداگانه عرضه می کردند. دادستان کل نیویورک آنها را به اتهام کلاهبرداری به مبلغ 850 میلیون دلار تحت پیگرد قانونی قرار داده است.

وب سایت Bitfinex اطلاعات کمی را از محل استقرار خود ارائه می دهد. Piancey (نام واقعی او نیست) متقاعد شده بود که این شرکت باید در هنگ کنگ باشد چون طی سال های گذشته در اکثر بیانیه های مطبوعاتی محل دفتر مرکزی خود را آنجا اعلام کرده بود.


✅ شاید این مقاله نیز برای شما جالب باشد 🔻🔻🔻🔻🔻🔻

آیا ارزهای دیجیتال برای دولت آمریکا می توانند مفید باشند ؟


Piancey با در دست داشتن سه آدرس- نمایندگی Bitfinex ، Tether و شرکت مادر iFinex – که از طریق اینترنت بدست آورده بود تصمیم گرفته بود به هر قیمتی شده سر از کار این کمپانی در بیاورد که البته این سفر برای او و دوستش در حدود 3000 دلار هزینه در بر داشت.

آنها به چه نتیجه ای رسیدند؟

هیچ چیز! آن دو به محل هر سه دفتری که به عنوان دفتر مرکزی شرکت ذکر شده بود، رفتند اما متوجه شدند که هیچ یک از دفاتر متعلق به iFinex ، Bitfinex یا Tether نیستند.

پیانسی، که این تجربه را “ناامیدکننده اما نه چندان غیرمنتظره” نامید، داستان خود در مورد این کند و کاو و اقامت بی ثمر را به خبرگزاری ” دکریپت ” ارسال کرد.

ما از او خواستیم که سعی کند برای توضیح قانع کننده ای با صرافی بیتفینکس Bitfinex تماس بگیرد.

همکار وی بنت تاملین (این دو با هم روی یک کتاب کار می کنند) برای Bitfinex نامه ای نوشت و این شرکت پاسخی را ارسال کرد که تقریباً رمزی بود.

جو مورگان، مدیر ارشد روابط عمومی Bitfinex ، در نامه ای که تاملین با خبرگزاری ” دکریپت ” به اشتراک گذاشت نوشته است :

“لطفاً در ادامه بیانیه مطبوعاتی اخیر را که نشان دهنده ساختار غیر متمرکز Bitfinex است، مطالعه کنید.

در این بیانیه مطبوعاتی جزئیات مربوط به مدل غیرمتمرکز این شرکت در مواجهه با انتشار کرونا ویروس شرح داده شده است که مربوط به زمانی خیلی قبل تر از همه گیری در هنگ کنگ بود.

در بیانیه مطبوعاتی، صرافی بیتفینکس Bitfinex گفته است این مدل کسب و کار غیرمتمرکز که كار از راه دور را به عنوان وسیله ای برای سازگاری با چالش های پیشامده توسط كروناویروس معرفی می کند برگزیده اند.

و عجیب تر اینکه، چگونگی ایجاد مدل جدید کسب و کار و به خدمت گرفتن نیروی کار متنوع تر، که شامل “مادران شاغل و معلولین” می شود نیز مورد بحث قرار گرفته است.

آنها توضیح دادند که چگونه این مدل در مورد مادرانی که باید از کودکان خود مراقبت کنند منعطف است.

کلودیا لاگوریو ، قائم مقام حوزه عملیات Bitfinex ، در این بیانیه گفته بود :

“ما در این زمان بسیار حساس مقاومت می کنیم.” “از نقطه نظر شخصی، این که بتوانیم در یک محیط امن و ایمن، خدمات خود را طبق معمول به مشتریان ارائه دهیم، یک موهبت است.”

وقتی تاملین در پاسخ آنها نوشت كه درخواست اصلی او درمورد وضعیت مکانی این کمپانی ها در دو سال گذشته است، Bitfinex دیگر پاسخی نداد.

در اینجا بیانیه مطبوعاتی صرافی بیتفینکس Bitfinex آمده است :

پایبند بودن به ایده آل های کسب و کارهای غیرمتمرکز می تواند به معامله گران کمک کند تا با کروناویروس مبارزه کنند.

ROAD TOWN ، جزایر ویرجین بریتانیا ، 18 مارس 2020

صرافی بیتفینکس Bitfinex، یکی از پیشرفته ترین پلتفرم های معاملات دارایی دیجیتال، با بیان اینکه موقعیت های شغلی این کمپانی از یک مدل غیر متمرکز استفاده می کنند، کار از راه دور را به عنوان ابزاری توانمند جهت سازگاری با چالش های پیشامده توسط کروناویروس می داند.

فضای بلاکچین به جلودار بودن در استفاده از فناوری های جدید شهرت دارد. این فصا همچنین به ایجاد مدل های جدید تجاری مشارکتی که دارای کارآیی های متنوعی است، کمک می کند و در نتیجه منجر به امکان استخدام نیروی کار متنوع تری شامل مادران شاغل و معلولین هم می شود.

مدل تجاری غیر متمرکز صرافی بیتفینکس Bitfinex که برای ارائه خدمات گسترده در سرتاسر جهان به مشتریانی از مناطق زمانی مختلف طراحی شده است در میان آشفتگی های اخیر بازار، عملکرد مطلوب کسب و کار را نشان داده است که این را تا حدودی به ساختار کار غیر متمرکز خود مدیون است.

مدل تجاری صرافی بیتفینکس Bitfinex به ارائه دهندگان متخصص خدمات، در سراسر جهان این اجازه را می دهد تا استعدادهای خود را به کار گیرند.

عبور به سمت استفاده از نیروی کار متخصص که مهارت، تجربه و ظرفیت همکاری مؤثری در مدل های دورکاری دارد، باعث افزایش قدرت این کمپانی شده است.

در حالی که این بیماری همه گیر باعث اختلال شدید در ارایه خدمات توسط مشاغل مختلف در سراسر جهان شده است Bitfinex شاهد تأثیر حداقلی آن بر توانایی ارائه خدمات به مشتریان خود بوده است.

بیتفینکس Bitfinex توانمندتر از همیشه

صرافی بیتفینکس Bitfinex به عنوان یک تیم چند زبانه در زمینه های مختلف، از جمله فناوری، مالی و حقوقی، یک فرهنگ “آسیب ناپذیری” را ایجاد کرده است که در آن به افراد ساعات کاری انعطاف پذیری برای پاسخگویی به مطالبات تجاری ارائه می شود.

فرهنگ Bitfinex همکاری از راه دور را با برنامه های مختلف ارتباطی در محل کار مورد استفاده قرار می دهد تا اطمینان حاصل شود كه کارمندان و پیمانكاران بصورت منظم در دسترس باشند.

در همین حال، پرسنل خدمات مشتری ها مناطق مختلف زمانی، این کمپانی را قادر می کند تا از ارایه همیشگی یک تجربه لذتبخش به مشتری اطمینان حاصل کنند.

کلودیا لاگوریو ، قائم مقام حوزه عملیات Bitfinex گفت:

“ما در این برهه ی بسیار دشوار و حساس مقاومت خواهیم کرد.”

“این از قبل برنامه ریزی شده است. شما آموزش دیده اید تا بتوانید از راه دور کار کنید ، بهره‌وری پرسنل ما تحت تأثیر کروناویروس قرار نگرفته است.

از دیدگاه شخصی، این که بتوانیم به طور معمول در یک محیط امن و ایمن تجارت را به مشتریان خود ارایه دهیم، موهبت است. این به ما کمک می کند تا در این شرایط نامشخص و ناپایدار که قبلاً هرگز آن را تجربه نکرده ایم، بصورت عادی رفتار کنیم. “

لاگوریو اضافه كرد كه دورکاری دارای مزایای دیگری است كه باعث می شود افراد بتوانند از تعادل كاری و زندگی بهتری استفاده كنند.

به عنوان مثال، مادران شاغل قادر به ادامه کار خود حین انجام وظایف مراقبتی از کودکانشان هستند و همچنین موانع محیطی از سر راه معلولین برداشته می شود.

علاوه بر اینها، فرصت کار برای یک شرکت فناوری و خلاق جهانی، دیگر محدود به کسانی که در مراکز اصلی تجارت در کشورهای توسعه یافته زندگی می کنند، نیست.

لاگوریو گفت:

“در صرافی بیتفینکس Bitfinex ، ما در یک محیط چند فرهنگی کار می کنیم که تبادل دانش و پیشرفت شخصی را ارتقا می بخشد و این امر کار کردن را برای همه به تجربه ای عالی بدل می کند.

” وی گفت: “به لطف فناوری، همه ابزارهای لازم برای کار و همکاری بی وقفه و بدون به خطر انداختن کیفیت و امنیت را داریم.

پرسنل در رویدادهای دورهمی و تمرینات گروهی حضور می یابند که بصورت مستقیم با آنها ملاقات می کنیم و با هم همکاری و معاشرت می کنیم.

این به مرور زمان به ایجاد روابطی می انجامد که کمک می کند کار و تعامل روزمره نرم تر و معنی دار تر شود. “

صرافی بیتفینکس Bitfinex با تاکید بر شهرت خود به عنوان مطمئن ترین و باکیفیت ترین پلتفرم معاملاتی در فضای کریپتوکارنسی، در هفته های اخیر خدمات بی عیب و نقصی را به مشتریان خود ارائه داده است.

در حالی که قیمت رمزارزها افت کرده اند، نکته قابل توجه این است که حجم معاملات بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده در Bitfinex طی یک دوره 24 ساعته با توجه به سقوط 50 درصدی قیمت بیت کوین، از 2 میلیارد دلار فراتر رفته است.

درباره صرافی بیتفینکس Bitfinex

Bitfinex که در سال 2012 تأسیس شد، یک پلتفرم معاملات ارز دیجیتال است که ارائه دهنده خدمات پیشرفته ای برای معامله گران ارزهای دیجیتال و دیگر ارائه دهندگان نقدینگی جهانی است.

علاوه بر مجموعه ای از ویژگی های پیشرفته معامله و ابزارهای ترسیم نمودار رفتار بازار، صرافی بیتفینکس Bitfinex امکان دسترسی به تأمین اعتبار نظیر به نظیر، بازار فرابورس و معامله مالی را برای مجموعه گسترده ای از صاحبان دارایی های دیجیتال فراهم می کند.

استراتژی Bitfinex بر ارائه پشتیبانی، ابزار و نوآوری بی نظیر برای معامله گران حرفه ای و ارائه دهندگان نقدینگی در سراسر جهان متمرکز است.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.bitfinex.com مراجعه کنید.

مطالب مرتبط
صرافی های غیر متمرکز یا دکس (DEX) که می توانند جایگزین ارزانتر یونی سوآپ (Uniswap) شوند
صرافی وایت لیبل بیریک (BIR) چیست و چه امکاناتی به شرکت ها می دهد؟
احراز هویت در کوینکس
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
جدایی FTX از بایننس: چه چیزی باعث شد که صرافی FTX از بایننس فاصله بگیرد؟
آلت کوین‌ها و توییتر: 3 توکن که با هجوم کاربران توییتری به شدت رشد کردند.
الگوی مگافون بیت کوین خبر از هدف 40 هزار دلاری این ارز می‌دهد
سولانا و اتریوم: آیا جایگزینی اتریوم در بازار دیفای و قراردادهای هوشمند واقعاً امکان پذیر است؟
بازار مشتقات بیت کوین: بازار اسپات این بار قیمت بیت کوین را هدایت می کند
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ترید و سرمایه گذاری
لیکوئید شدن (liquidation) به چه معناست؟ چگونه می‌توان از لیکوئید شدن جلوگیری کرد؟
پول توگدر (PoolTogether) چیست؟ پروتکل لاتری کریپتو بدون احتمال از دست دادن پول
صرافی بایننس
دسواپ (Deswap) چیست؟ اولین پروتکل وام دهی استیبل کوین مبتنی بر زنجیره‌ی پالی گان
کنترل احساسات هنگام معامله: چگونه در هنگام معامله و ترید با احساسات خود مواجه شویم؟