منو
بیت پارس  »  اخبار  »  اخبار بازار ارزهای دیجیتال  »  اخبار بیت کوین  »  کوین‌بیس 5٪ از کارمندان خود را به دلیل قانون “موضع غیر سیاسی” از دست داد
صرافی رمزنگاری کوین بیس (Coinbase) + راهنمای کامل ایجاد حساب کاربری

کوین‌بیس 5٪ از کارمندان خود را به دلیل قانون “موضع غیر سیاسی” از دست داد

سعید درویشی
1399/07/20
۰

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل کوین‌بیس ، اعلام کرد که 5٪ از کارگران شرکت تصمیم گرفته‌اند از بسته خروج سخاوتمندانه‌ای که هفته گذشته از طرف صرافی ارائه شده است، استفاده کنند. حدود 60 کارمند به دلیل سیاست بحث برانگیز جدید شرکت، صرافی رمزنگاری کوین‌بیس را ترک کرده‌اند.

کوین‌بیس 5٪ از کارمندان خود را به دلیل قانون “موضع غیر سیاسی” از دست داد

چند روز پیش، آرمسترانگ به کارمندان اطلاع داد که اگر با فرهنگ غیر سیاسی شرکت موافق نباشند، می‌توانند کار را ترک کنند. آخرین مهلت کارمندان برای گرفتن بسته خروج از شرکت چهارشنبه، 7 اکتبر بود. مدیر عامل شرکت اذعان کرد که این شرکت خط مشی مشخصی برای آنچه اظهارات سیاسی نامیده می‌شود، ندارد. بنابراین انتظار می‌رود کارمندان خود با قضاوت در مورد تمایلات خودشان بهترین تصمیم را بگیرند.

کوین‌بیس 5٪ از کارمندان خود را به دلیل قانون “موضع غیر سیاسی” از دست داد

آرمسترانگ گفت: هدف ما جستجوی تخلف نیست بلکه هدف ما حمایت از کارمندان در انطباق با این انتظارات روشن صرافی است.

به گفته آرمسترانگ در توضیح چگونگی عملکرد فرهنگ غیرسیاسی، مدیران شرکت “می‌توانستند کار بهتری انجام دهند”. این منجر به سردرگمی کارمندانی شد. که درست از “معنای فرهنگ غیر سیاسی ما در عمل” سر در نیاورده بودند.

مدیر عامل کوین‌بیس همچنین اذعان کرد که تعداد کارمندانی که این صرافی را ترک کرده‌اند، می‌تواند بیشتر باشد. چندین بحث سیاسی دیگر نیز هنوز وجود دارد. با این وجود مهلتی که برای استفادهٔ کارمندان از بسته اخراج در نظر گرفته شده بود، سپری شده است.


✅ بیشتر بخوانید…….. 🔻🔻🔻🔻🔻🔻


 

مدیر عامل کوین‌بیس گفت، او نگران این بود که این قانون بر روی کارمندانی که از نظر سیاسی در اقلیت هستند تأثیر بگذارد. با این حال به نظر می رسد او از نتیجهٔ این اتفاق خوشنود است. وی گفت: “ما فکر می‌کردیم تعداد افرادی که از نظر سیاسی در اقلیت هستند. بیشترین تعداد خروجی را نسبت به کل کارمندان داشته باشند که البته این اتفاق نیفتاده است.”

نظر مدیر عامل آرمسترانگ در باره خروج کارمندان

علی رغم این که تعداد نسبتاً زیادی از کارمندان کوین بیس این صرافی ارز رمزنگاری را ترک کرده‌اند. مدیر عامل این شرکت احساس می‌کند که در نهایت این امر به نفع کوین‌بیس است. این قانون به کل تیم کمک می‌کند تا متحدتر شوند و به‌هم نزدیک‌تر باشند. به اعتقاد او عدم وجود بحث‌های سیاسی در محل کار، کوین‌بیس را قدرتمندتر می‌کند.

مدیر عامل شرکت اظهار داشت که مأموریت این شرکت صرفاً تمرکز بر درآمدزایی نیست. آن‌ها می‌خواهند کوین‌بیس را به “مکانی عالی برای کار” تبدیل کنند.

با این وجود، آرمسترانگ اعتراف کرد که رشد سود و درآمد تنها راهی است که این صرافی رمزنگاری می‌تواند تیم خود را بر اساس آن بسازد. سیاست جدید شرکت یکی از المان‌های مورد نیاز برای دستیابی به مأموریت کلی شرکت را توسعه خواهد داد.

کوین‌بیس از آمیختن تجارت و سیاست خودداری کرد

هفته گذشته، صرافی رمزنگاری کوین‌بیس اعلام کرد که این شرکت تحمل آمیختن سیاست با تجارت در محل کار خود را ندارد. آرمسترانگ یک بسته جدایی سخاوتمندانه به کارمندانی که احساس می‌کنند نمی‌خواهند برای این شرکت کار کنند ارائه داد.

دلیل این کارمندان برای جدایی عدم علاقه به کار در شرکتی که بحث‌های سیاسی را غیرمجاز اعلام کرده بود، است.

مدیر عامل کوین‌بیس پیش از انتخابات ریاست جمهوری پیش رو و بحران همه گیر جهانی، با ارسال پستی به کارکنان توصیه کرد که در مورد ارزشهای اصلی شرکت بطور کامل مشاوره کنند.

طبق این پست، کارمندان به وضوح نیاز دارند تا بتوانند در مورد نحوه پاسخگویی شرکت به امور مختلف جامعه از جمله سیاست راهنمایی شوند.

آرمسترانگ تأکید کرد که تمرکز صرافی‌ها به جای سیاست (فعالیت اجتماعی) بر ساخت محصولات از جمله ارزهای رمزپایه و کار تیمی است.

با این حال، این پیام پاسخ‌های بحث برانگیز چندین شخصیت برجسته عمومی، از جمله جک دورسی مدیرعامل توئیتر را به همراه داشت. این کارآفرین علناً با این سیاست مخالفت کرد. و ادعا کرد که فعالیت در زمینه ارزهای دیجیتال به طور کامل درگیر شدن در فعالیت‌های اجتماعی است.

رمزارزها به طور کلی برای جلوگیری از سلطهٔ قدرت‌های متمرکز بر روی فرهنگ و زندگی مردم به وجود آمدند. ولی به نظر می‌رسد در این مسیر با انحرافاتی روبرو شدند.

مطالب مرتبط
بیت کوین 60 هزار دلاری در هفته آینده دیده می‌شود؟ 5 نکته‌ای که باید در هفته آینده زیرنظر داشت
بکت Bakkt در آخرین تاریخ انقضا باعث کاهش 65٪ حجم معاملات آینده بیت کوین می شود
رکود بیت کوین زیر 50 هزار دلار، بهبود شرایط اقتصادی مانع رشد بیت کوین
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
جدیدترین مقالات
بازگشت نهنگ‌های بیت کوین با خرید 1.6 میلیارد دلاری باعث افزایش قیمت شده است
متاورس (Metavers) یا برنامه‌های چند جهانی چیست و چه جایگاهی در صنعت بلاک چین دارد؟
بهبود احساسات بازار: بیت کوین با رشد قیمت توانست تسلطش را بر بازار افزایش دهد
فراتر از بیت کوین: آینده دارایی‌های دیجیتال بسیار بزرگتر از اولین ارز دیجیتال است
ترید مسئولانه ارز دیجیتال: نکات مهمی برای کاهش ریسک در معاملات ارز دیجیتال
ویدیو کلیپ های آموزشی
یونی سواپ ورژن 3 فردا راه اندازی می‌شود؛ آیا این می‌تواند نقطه اوج جدیدی برای دیفای باشد
به روزرسانی یونی سواپ (Uniswap) در تاریخ 5 می 2021 به نسخه 3 انجام می شود
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether