قیمت بیت کوین
۷۷۰,۲۴۲,۴۱۵تومان
31,641دلار
8.31
قیمت اتریوم
۳۱,۳۲۳,۸۴۶تومان
1,286.26دلار
9.25
قیمت تتر
24.381تومان
1دلار
0.02
قیمت پولکادات
۴۰۰,۸۷۴تومان
16.46دلار
8.63
خانه  »  تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال  »  تحلیل تکنیکال  »  تحلیل تکنیکال آلتکوین ها  »  افزایش 50 درصدی قیمت ریپل در آغاز آلت سیزن همزمان با استراحت بیت کوین

افزایش 50 درصدی قیمت ریپل در آغاز آلت سیزن همزمان با استراحت بیت کوین

افزایش 50 درصدی قیمت ریپل در آغاز آلت سیزن همزمان با استراحت بیت کوین

افزایش دو رقمی قیمت برای آلتکوین‌هایی مانند استلار (Stellar) و ریپل (Ripple) نشان از آغاز دوره جدید آلت سیزن دارد. این در حالی است که قیمت بیت کوین همچنان آرام و تسلط آن بر بازار در حال کاهش است.

افزایش 50 درصدی قیمت ریپل در آغاز آلت سیزن همزمان با استراحت بیت کوین

افزایش 50 درصدی قیمت ریپل در آغاز آلت سیزن همزمان با استراحت بیت کوین

افزایش 50 درصدی قیمت ریپل در آغاز آلت سیزن همزمان با استراحت بیت کوین

در حالی که بیت کوین با مقاومت 18،500 دلار دست و پنجه نرم می‌کند، ارزش بیشتر آلتکوین‌ها در حال رشد است. ریپل و استلار با افزایش‌های دو رقمی عظیم به بالاترین قیمت‌های خود در سال 2020 رسیده‌اند. در نهایت، سلطه BTC در چند روز گذشته 8 درصد کاهش یافته است.شواهد حاکی از آغاز آلت سیزن است

بازار آلتکوین ها اخیراً در حال رشد چشمگیری است. در 24 ساعت گذشته وضعیت افزایش قیمت‌ها تشدید شده است و ریپل و استلار بار دیگر یکه تاز صحنه افزایش قیمت‌ها هستند.

ریپل پر قدرت به میدان آمده است

XRP از دیروز 50٪ دیگر ارزش خود را افزایش داده است. ریپل حتی قبل از اینکه کمی اصلاح شود و به قیمت فعلی کمی بالاتر از 0.70 دلار برسد، تا نزدیک 0.80 دلار فزایش قیمت یافت بود. در مقیاس هفتگی، XRP با افزایش 135 درصدی روبرو شده است. این ارز اکنون از نظر حجم بازار به جمع سه ارز برتر بازار بازگشته است. این بالاترین قیمت XRP از اواسط سال 2018 است.

افزایش 50 درصدی قیمت ریپل در آغاز آلت سیزن همزمان با استراحت بیت کوین

نمای کلی بازار ارزهای دیجیتال

استلار نیز دیروز توانست افزایش قیمت ریپل را تعقیب کند و 60٪ به ارزش خود افزوده است. XLM در هفته گذشته تقریباً 100٪ افزایش یافته و بیش از 0.16 دلار معامله می‌شود.

اتریوم همچنین به بالاترین قیمت سالانه خود برابر 620 دلار در صرافی بایننس رسید. اگرچه قیمت ETH کمی اصلاح شده است، اما دومین دارایی بزرگ دیجیتال همچنان بالای 600 دلار است.

باقی آلتکوین ها نیز به مهمانی آغاز آلت سیزن پیوستند. بیت کوین کش نیز یک درصد دو رقمی یعنی 17٪ افزایش پیدا کرده است. در نتیجه، BCH با یک جهش به 345 دلار رسیده است. کاردانو (9٪)، بایننس کوین (8٪)، چین لینک (4٪)، پلکادات (4٪) و لایتکوین (2٪) نیز به رنگ سبز معامله می‌شوند.

هاریزن (40٪)، ورج (35٪)، اورکید (32٪)، نانو (26٪)، بیت کوین گلد (25٪)، ترون (22٪)، دوج کوین (21٪)، و نم (20٪) تنها چند سکه دیگر با افزایش قیمت دو رقمی است.

افزایش 50 درصدی قیمت ریپل در آغاز آلت سیزن همزمان با استراحت بیت کوین

نمودار حجم کلی سرمایه بازار رمزارزها

در کل، حجم کلی بازار ارزهای دیجیتال به بیش از 560 میلیارد دلار رسیده است. همین چند روز پیش، این معیار به زیر 500 میلیارد دلار افت کرده بود.سلطه بیت کوین در حال کاهش است

پادشاه ارزهای دیجیتال نیز اخیراً در حال استراحت است. بیت کوین آخرین رکورد سالانه خود را در حدود 19،000 دلار روز شنبه ثبت کرد. با این حال، از آن زمان دارایی متوقف شده و یک روز بعد حتی به 17400 دلار نیز کاهش یافت.

نمودار قیمت بیت کوین

بیت کوین سطح 18000 دلار را پس گرفت و حتی تلاش کرد تا 18800 دلار افزایش یابد، اما متوقف شد. این بهبودی BTC را در حدود 18،500 دلار قرار داده است. بیت کوین در مقیاس 24 ساعته کمی افت قیمت داشته است. البته در زمان نوشتن این مقاله بیت کوین از مقاومت 19000 دلار عبور کرد.

در نتیجه، آلتکوین ها توانسته‌اند سلطه بیت کوین را بر بازار کاهش دهند. معیار مقایسه حجم بازار BTC با تمام آلتکوین ها به حدود 60.5٪ کاهش یافته است. این در حالی است که هفته گذشته این معیار به 68٪ رسیده بود. این نشان دهنده آغاز یک آلت سیزن جدید در بازار ارزهای دیجیتال با رهبری ریپل و استلار و افزایش قیمت‌های بیش از 100 درصدی است.مطالب مرتبط
افزایش قیمت اتریوم همزمان با کاهش اندک تسلط بیت کوین؛ بازار به آلت‌ها روی خوش نشان می‌دهد؟
بسته حمایتی ترامپ با مخالفت روبرو شد، بیتکوین در سطح 11400 دلار آرام گرفت
گاوهای خستگی ناپذیر بیتکوین قیمت را به 15600 دلار رساندند، آلتکوین ها شروع به حرکت کردند
فرستادن دیدگاه

ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی صرافی کوینکس
ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی چیست
ویدیوی آموزشی بیت کوین چیست
فیلم آموزش بلاک چین
آموزش بیت کوین به صورت ساده
ترید و سرمایه گذاری
بیت کوین و دیفای با یکدیگر بازار ارزهای دیجیتال را رو به پیشرفت رهبری می‌کنند
درآمد منفعل ارزهای دیجیتال: چگونه از اندوخته‌های خود درآمد کسب کنیم؟
سفارشات صرافی بایننس؛ چگونه معامله در صرافی بایننس را شروع کنیم
قانون گذاری دیفای: سال 2020 شکوفایی دیفای رقم خورد آیا 2021 سال قانونمند شدن آن است؟
سقوط بورس چیست و چگونه رخ می‌دهد؟ همه چیز درباره اصطلاح دوشنبه سیاه