منو
خانه  »  تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال  »  یی ارن فایننس Yearn.finance آیا می تواند به قیمتی بالاتر از 38800 دلار برسد؟
یی ارن فایننس Yearn.finance آیا می تواند به قیمتی بالاتر از 38800 دلار برسد؟

یی ارن فایننس Yearn.finance آیا می تواند به قیمتی بالاتر از 38800 دلار برسد؟

سعید درویشی
1399/06/10
۰

قیمت توکن YFI یی ارن فایننس Yearn.finance با رسیدن به حجم 1 میلیارد دلاری در بازار به 38.8 هزار دلار افزایش یافت: آیا این ارز می تواند بالاتر برود؟ توکن YFI با کسب حجم بازار سرمایه ای بیش از یک میلیارد دلار با موفقیت به رکورد جدید 38.883 دلار رسید.

یی ارن فایننس Yearn.finance آیا می تواند به قیمتی بالاتر از 38800 دلار برسد؟

YFI توکن بومی پلتفرم یی ارن فایننس Yearn.finance در 24 ساعت گذشته بیش از 75 درصد افزایش یافته است و در بایننس جفت ارز (YFI /USDT) به رقم تاریخی 38،883 دلار رسیده است. این حرکت شدیدا صعودی همچنین باعث افزایش سرمایه در بازار توکن های دیفای به مبلغی بالاتر از یک میلیارد دلار شد.

یی ارن فایننس Yearn.finance آیا می تواند به قیمتی بالاتر از 38800 دلار برسد؟

یی ارن فایننس Yearn.finance آیا می تواند به قیمتی بالاتر از 38800 دلار برسد؟

معامله گران هیجان زده هستند اما آیا قیمت YFI یی ارن فایننس Yearn.finance بیش از ارزش آن است؟

احساس عمومی پیرامون YFI از طرف علاقه مندان به امور مالی غیرمتمرکزDeFi) ) ظاهراً مثبت باقی مانده است. یان لی ازگروه سرمایه گذاری IDEOVC ، عرضه ی پرشتاب محصولات توسط آندره کرونژ توسعه دهنده یی ارن فایننس Yearn.finance ، را به عنوان یک کاتالیزور بلند مدت مثبت برای YFI منتشر کرد.

در ماه گذشته، کرونژ محصولات مختلفی از جمله yinsure.finance را معرفی کرده است. بسیاری از سرمایه گذاران، از جمله فرد ارسام از پارادایم، بر پتانسیل بیمه دیفای برای تکامل در بازار بزرگ بعدی تأکید کرده اند.

توسعه سریع محصولات و همچنین جامعه فعال یی ارن فایننس Yearn.finance ، روند صعودی YFI را تقویت می کنند. لی نوشت:

سقف مقاومت بیت کوین آیا روی 12050 دلار شکسته خواهد شد؟ منتظر افزایش قیمت باشید.

“ما شاهد چیزی بزرگتر هستیم. با توجه به نوآوری و سرعت آماده سازی محصولات توسط آندره کرونژ، YFI سریعترین دارایی در حال پیشرفت یا نوآوری، در این دوره است. “


✅ شاید این مطلب نیز برای شما مفید باشد 🔻🔻🔻🔻🔻🔻


 

تحلیل گران چه می گویند؟

در دراز مدت، برخی از تحلیلگران می گویند که گردش مالی یی ارن فایننس Yearn.finance می تواند به چندین میلیارد دلار برسد. یکی از تحلیلگران بازار تایلر رینولدز، در صورت ادامه یافتن این بازار افزایشی، احتمال افزایش حجم بازار در محدوده ی 15 میلیارد دلار را بر اساس تجزیه و تحلیل جریان نقدی پیشنهاد کرد. او گفت:

“هر 500 هزار توکن YFI برابر است با حجم بازار 15 میلیارد دلاری که اگر در حدود 50 برابر FCF (جریان وجوه نقدی آزاد) معامله شود، باید 300 میلیون دلار برای دارندگان توکن سود تولید كند. این توکن در حال حاضر تنها 20 میلیون دلار تولید کرده است و با رشد yUSD / yCRV این رقم افزایش می یابد. با ورود سایر فرصت ها و محصولات جدید دیگر (مثلاً بیمه) ما تا 300 میلیون دلار FCF فاصله نداریم. “

با این حال، در روند طولانی مدت YFI خطرات متعددی وجود دارد. مشهودترین خطر وابستگی شدید یی ارن فایننس Yearn.finance به توسعه دهنده اصلی آن کرونژ است. فشار قابل توجهی برای این توسعه دهنده وجود دارد تا محصولات و ویژگی های جدید را به طور مداوم منتشر کند.

مانند همه توکن های دیفای، خطر کاهش بهره نیز وجود دارد. اگر بهره ی کلی در بازار دیفای کاهش یابد، تقاضا برای YFI و یی ارن فایننس Yearn.finance نیز می تواند کاهش یابد. بزرگترین تهدید برای بازده در فضای دیفای قیمت اترETH) ) است. اگر اتر به طور مداوم کاهش یابد و در نتیجه باعث شود که توکن های حاکمیت از بین بروند، بازده ممکن است به میزان قابل توجهی کاهش یابد.

افزایش خرید بیت کوین با سقوط دلار آمریکا و رکود اقتصادی محتمل است. نظر استیون روچ

متغیرهای کوتاه مدت مهم

در کوتاه مدت، دو متغیری که می توانند حرکت YFI را کاهش دهند، ارزش و نقدینگی آن است. از نظر ارزش قفل شده کل، YFI به ارزش بیش از 700 میلیون دلار رسیده است، که چیزی نزدیک به رقبایش است.

یک محقق ارز دیجیتال معروف به هاسو نیز گفت که در مقایسه با سایر جفتهای ثابت پروتکل دیفای کوی ، YFI بی نقص است. فرسودگی جفت YFI/ETH با LEND مطابقت دارد، اما فرسودگی فروشش با استیبل کوین ها بسیار بالا تر است.

هاسو نوشت:

” ممکن است رشدYFI در حال حاضر معرکه باشد، اما بسیار ناخوشایند است زیرا نقدینگی در جریان یی ارن فایننس Yearn.finance در صرافی ها بسیار اندک است. اگر سعی کنید 100هزار توکن بفروشید، مجبور می شوید 3٪ هم کم تر از قیمت دریافت کنید.

برای مقایسه، میزان فرسودگی فروش 100هزار توکنLEND (سکه دیگر دیفای با حجم بازار مشابه) در ازای دلار تنها 0.2٪ است. من فقط جفت ارزهایی که یک طرف آنها استیبل کوین است را بررسی کردم، انتظار ندارم که نقدینگی جفت YFI/ ETH نیز کم باشد. فرسودگی در فروش YFI / ETH ، نسبت به $ LEND ، بسیار کمتر است. “

مطالب مرتبط
بالاترین قیمت ماهانه بیتکوین به 11،700 دلار رسید
صعود به بالای 12000 دلار یا تجدید قوا در قیمت‌های پایین‌تر مساله این است
سقف مقاومت بیت کوین آیا روی 12050 دلار شکسته خواهد شد؟ منتظر افزایش قیمت باشید.
فرستادن دیدگاه
ما را دنبال کنید
ویدیو کلیپ های آموزشی
ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
فیلم آموزش بایننس
ویدیوی آموزشی تتر Tether
ویدیوی آموزشی مونرو Monero
آینده ارز دیجیتال کاردانو
ترید و سرمایه گذاری
دور زدن کارمزدهای اتریوم
پولکادکس (Polkadex) چیست؟ همه چیز در مورد صرافی غیرمتمرکز اکوسیستم پولکادات
کراکن Kraken اولین صرافی رمزنگاری که موفق به دریافت مجوز بانکی می‌شود
صرافی جمینی (Gemini)، همه چیز در مورد صرافی ارز دیجیتال دوقلوهای وینکلووس
ارز دیجیتال تنست (10Set) چیست؟ پل ارتباطی میان بازار سهام و کریپتوکارنسی