قیمت بیت کوین
1,684,196,802تومان
64,404.00دلار
4.80
قیمت اتریوم
62,327,886تومان
2,383.43دلار
9.80
قیمت بایننس کوین
15,128,326تومان
578.51دلار
2.70
قیمت ریپل
50,470تومان
1.93دلار
24.39
قیمت کاردانو
39,487تومان
1.51دلار
15.78
خانه  »  ترید و سرمایه گذاری  »  سیستم مالی غیرمتمرکز (دیفای)  »  بایننس ارن (Binance Earn) چیست؟ چگونه می‌توان از طریق صرافی بایننس سود کسب کرد

بایننس ارن (Binance Earn) چیست؟ چگونه می‌توان از طریق صرافی بایننس سود کسب کرد

بایننس ارن (Binance Earn) چیست؟ چگونه می‌توان آر طریق صرافی بایننس سود کسب کرد

آیا علاقه‌ای به معامله ارزهای دیجیتال ندارید اما همچنان به دنبال افزایش دارایی رمزنگاری خود هستید؟ اگر سودی که بانک محلی شما برای حساب پس اندازتان ارائه می‌دهد، به اندازه کافی هیجان انگیز نیست؟ خوب، مطمئناً در مجموعه محصولات بایننس ارن (Binance Earn) چیزی جذابی خواهید یافت.

بایننس ارن (Binance Earn) چیست؟ چگونه می‌توان از طریق صرافی بایننس سود کسب کرد

بایننس ارن (Binance Earn) چیست؟ چگونه می‌توان آر طریق صرافی بایننس سود کسب کرد

بایننس ارن (Binance Earn) چیست؟ چگونه می‌توان آر طریق صرافی بایننس سود کسب کرد

بایننس ارن حساب پس انداز ارزهای دیجیتال شما است. در اینجا، گزینه‌های زیادی برای کسب درآمد منفعل با دارایی‌های دیجیتال خود پیدا خواهید کرد.

مقدمه

شاید با این جمله معروف توسط وارن بافت، سرمایه گذار بزرگ روبرو شده باشید:

اگر در هنگام خواب راهی برای کسب درآمد پیدا نکردید، تا زمان مرگ کار خواهید کرد.

بایننس ارن راهی عالی برای افزایش پس انداز شما در حالی که کاملاً خواب هستید است. شما با این سرویس مطمئن خواهید بود که بودجه شما همه کارها را برای شما انجام می‌دهد. تعدادی گزینه مختلف وجود دارد که هرکدام فرضیات خاص خود را در مورد مشخصات ریسک، افق زمانی و بازده مورد نظر شما دارند.

خواه فقط سکه‌های اثبات سهام (PoS) خود را سهام گذاری کنید. یا وجوه خود را برای سود قرض دهید یا با خیال راحت آنها را از طریق صرافی بایننس به یک سرویس دیفای (DeFi) واریز کنید، این صرافی شما را تحت پوشش قرار می‌دهیم. بنابراین، بیایید ببینیم بایننس ارن چه پیشنهادی دارد.بایننس ارن چیست؟

بایننس ارن مجموعه کاملی از محصولات مالی است که می‌توانید از آن‌ها برای افزایش دارایی‌های رمزنگاری خود استفاده کنید. شما می‌توانید آن را به عنوان حساب پس انداز رمزنگاری خود تصور کنید. تفاوت حساب پس انداز  معمولی با این حساب این است که رمزنگاری توانایی بسیار بیشتری دارد!

اجازه دهید دسته‌های اصلی بایننس ارن را مرور کنیم تا بتوانید بفهمید که کدام یک از آنها بیشتر به سبک سرمایه گذاری شما بستگی دارد.

پس انداز انعطاف پذیر (Flexible Savings)

پس انداز انعطاف پذیر به شما امکان می‌دهد سود وجوه خود را کسب کنید. استفاده از آن واقعاً آسان است و جای تعجب نیست که انعطاف پذیری بالایی به شما می‌دهد! در هر زمان می‌توانید وجوه خود را واریز کرده، سود کسب کرده و از آنها استفاده کنید.

بنابراین، اگر مقداری پول در کیف پول اسپات (Spot Wallet) خود نگهداری می‌کنید، چرا آن را به حساب پس انداز انعطاف پذیر واریز نمی‌کنید؟ از آنجایی که هر زمان می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید، این وجوه در زمان استراحتتان برای شما سود خواهند داشت.

توجه داشته باشید که در روز مشترک شدن در پس انداز انعطاف پذیر، میزان سود محاسبه نخواهد شد. در عوض، اولین سود پرداختی از روز بعد پس از اشتراک شما محاسبه می‌شود.

پس انداز ثابت (Fixed Savings)

پس انداز ثابت بازدهی بهتر اما انعطاف پذیری کمتری برای دسترسی به وجوهتان را به شما ارائه می‌دهد. تفاوتی که در اینجا وجود دارد این است که شما یک دوره از پیش تعیین شده را برای وجوه خود تعیین می‌کنید تا در آن دوره سود کسب کنید. چرا این بهتر است؟ خوب، این به شما نرخ بهره بالاتری نسبت به پس انداز انعطاف پذیر می‌دهد، زیرا نرخ بهره و نرخ سود هر دو ثابت هستند.

زمان عضویت در پس انداز ثابت می‌تواند از 7 تا 90 روز متغیر باشد. بنابراین، اگر می‌دانید برای مدت زمان مشخصی به منابع مالی دیگری احتیاج ندارید، می‌توانید برای کسب درآمد بالاتر آن‌ها را قفل کنید.فعالیت‌های وام دهی (Lending activities)

فعالیت‌های وام دهی رویدادهای ویژه‌ای است که هر از چند گاهی در زیر برگه فعالیت‌ها ظاهر می‌شود. این موارد معمولاً دارای محدودیت هستند، به این معنی که باید سریعاً مشترک شوید. این‌ها حتی می‌توانند بازده بالاتری نسبت به پس انداز ثابت داشته باشند.

به غیر از بازدهی بالاتر، می‌توان گفت که این محصولات وام کاملاً مشابه پس انداز ثابت هستند. اما، از آنجا که فقط گاهی اوقات در دسترس هستند. شما اگر، همگام با آنچه اتفاق می‌افتد بتوانید فعالیت کنید، پاداش بیشتری دریافت خواهید کرد. برای به دست آوردن این موقعیت‌ها حتماً به سربرگ اعلامیه‌ها در اکانت خود توجه داشته باشید!

سهم گذاری یا استیکینگ (Locked Staking)

با قفل کردن سکه‌های اثبات سهام در کیف پول اسپات بایننس خود، می‌توانید پاداش‌های کلان از سهام خود را کسب کنید. با این حال، راهی برای کسب پاداش بیشتر در هنگام خرید نیز وجود دارد.

اگر متعهد شوید که سکه‌های PoS خود را برای دوره‌هایی از 7 تا 90 روز قفل کنید، می‌توانید پاداش بالاتری کسب کنید. این اساساً تفاوت بین پس انداز منعطف در برابر پس انداز ثابت است فقط این بار با سهم گذاری انجام می‌شود.

علاوه بر این، برخی از سکه‌ها به شما امکان می‌دهند یک سهم گذاری انعطاف پذیر نیز انجام دهید، جایی که بودجه خود را برای سهام تعهد می‌کنید، اما اگر بخواهید همچنان توانایی برداشت را دارید.

لانچ پول (Launchpool)

تاکنون، احتمالاً درباره لانچ پد بایننس (Binance Launchpad) شنیده‌اید، درست است؟ این یک سکوی راه اندازی توکن است که پروژه‌های امیدوار کننده می‌توانند از طریق فرایند موسوم به پیشنهاد اولیه مبادله (IEO) توسط پایگاه کاربر بایننس تأمین مالی شوند. احتمالاً شما همچنین در مورد ییلد فارمینگ، یا استخراج نقدینگی، جایی که کاربران وجوه خود را در استخرهای نقدینگی قفل می‌کنند، در ازای “استخراج” توکن جدید شنیده‌اید.

بنابراین وقتی IEO می‌گذارید و ییلد فارمینگ را ارائه می‌دهید، چه چیزی به دست می‌آورید؟ در لانچپول می‌توانید BNB، BUSD و سایر ارزهای رمزپایه خود را قفل کنید تا سهمی‌از توکن جدیدی که در بایننس راه اندازی می‌شود بدست آورید. بعضی اوقات، توکن‌ها حتی همزمان در لانچ پد و لانچ پول راه اندازی می‌شوند.

لانچ پول یک روش عالی برای بدست آوردن مقداری درآمد منفعل است. در این سرویس هزینه دریافت توکن‌‌‌های جدید تنها قفل کردن توکنهای شما است. حتی در این صورت، می‌توانید در هر نقطه از رویداد از آنها استفاده کنید.مدیریت دارایی (Asset Management)

برگه است منیجمنت (Asset Management) به شما امکان دسترسی به برخی از محصولات پس انداز پیشرفته را می‌دهد. جای نگرانی نیست، استفاده از اینها هنوز هم بسیار آسان است. بیایید ببینیم آنها چگونه کار می‌کنند

بایننس لیکویید سوآپ (Binance Liquid Swap)

لیکویید سوآپ یا مبادله نقدینگی نوع خاصی از صرافی است که دارایی‌ها را به جای دفتر سفارش، طبق فرمول ریاضی قیمت گذاری می‌کند. اگر مقاله یونی سوآپ (Uniswap) ما را خوانده باشید، می‌دانید که این نوع پروتکل نقدینگی چگونه کار می‌کند. اصطلاح جالب دیگری برای آن استفاده می‌شود سازنده بازار خودکار (AMM) است.

لیکویید سوآپ تا حدودی شبیه یونی سوآپ و سایر صرافی‌های غیرمتمرکز با AMM مانند کورو فایننس (Curve Finance) است. البته با این تفاوت که توسط صرافی بزرگ بایننس اداره می‌شود. این روشی ساده برای تبدیل سریع بین دارایی‌ها مانند پول ثابت با کارمزد کم و لغزش اندک است.

این عالی است، اما این چگونه مربوط به پس انداز است؟ خوب، همانند یونی سوآپ و سایر صرافی‌ها با AMM، شما همچنین می‌توانید یک بازارساز شوید. فقط یکی (یا چندین) نوع استیبلکوین‌‌‌های پشتیبانی شده را سپرده گذاری کنید و کسب سود خود را شروع کنید. چه کسی می‌داند، بازدهی که شما در اینجا می‌گیرید حتی ممکن است بیشتر از استفاده از سایر محصولات بایننس ارن باشد.پس انداز دوگانه (Dual Saving)

پس انداز دوگانه بایننس یک راه عالی برای کسب درآمد جانبی است، مهم نیست که قیمت به کدام سمت می‌رود. به شما این امکان را می‌دهد که سود خود را به حداکثر برسانید در حالی که خطر قیمت را به حداقل می‌رساند. اما سرویس چگونه کار می‌کند؟ بیایید یک مرور سریع داشته باشیم.

شما یک ارز دیجیتال را سپرده گذاری می‌کنید و بر اساس دو دارایی از آن سود کسب می‌کنید. شما دارایی خود را واریز می‌کنید و بازدهی را قفل می‌کنید، اما اگر ارزش دارایی شما در مدت زمان قفل شدن افزایش یابد، درآمد بیشتری کسب می‌کنید.

به سادگی، این راهی برای کنترل خطر است.

صندوق بایننس کوین (BNB Vault)

صندوق BNB یک جمع کننده بازده BNB است که با ترکیبی از پس انداز انعطاف پذیر، سهم گذاری دیفای BNB و لانچ پول بهترین بازده APY را به شما می‌دهد. شروع کار با صندوق BNB بسیار آسان است.

پس از ذخیره کردن BNB خود، دارایی‌های صندوق BNB را دریافت خواهید کرد. بهره در روز دوم محاسبه می‌شود و پاداش به صورت روزانه به حساب شما واریز می‌شود.

با استفاده از دو روش می‌توانید وجوه خود را در هر زمان بازخرید کنید: بازخرید سریع و بازخرید استاندارد. بازخرید سریع به شما امکان می‌دهد BNB خود را در همان روزی که درخواست می‌کنید، دریافت کنید. البته بهره متعلق به آن روز را از دست خواهید داد. بازخرید استاندارد در روز بعد وجوه شما را پرداخت می‌کند، اما همچنان حق بهره آن روز را خواهید داشت.

صحبت پایانی

این‌ها گزینه‌های مختلف برای کسب درآمد منفعل است! بدست آوردن سود از پس انداز بایننس برای کار شما هرگز آسانتر از این نبوده و بازدهی نیز می‌تواند بسیار خوب باشد. بایننس ارن به شما امکان می‌دهد محصولی را متناسب با سبک سرمایه گذاری خود انتخاب کنید، بنابراین می‌توانید آرام بنشینید و اجازه دهید وجوه شما کار خود را انجام دهند.

مطالب مرتبط
پروژه‌های برتر ارز دیجیتال، 4 پروژه با فاندامنتال قوی که در سال 2021 امکان رشد دارند
قانون گذاری دیفای: سال 2020 شکوفایی دیفای رقم خورد آیا 2021 سال قانونمند شدن آن است؟
ییلد فارمینگ yield farming یا سرمایه گذاری پربازده در دیفای چیست
فرستادن دیدگاه
 • Reza
  3 ماه پیش پاسخ

  سلام
  من مقداری bnb استیک کرده بودم ولی خود به خود وارد bnb vault شده
  الان نمیتونم برداشت کنم کسی هست کمکم کنه ؟

 • ما را دنبال کنید
  ویدیو کلیپ های آموزشی
  ویدیوی آموزشی پولکادات چیست
  فیلم آموزش بایننس
  ویدیوی آموزشی تتر Tether
  ویدیوی آموزشی مونرو Monero
  آینده ارز دیجیتال کاردانو
  ترید و سرمایه گذاری
  ریپل و دوج کوین توانستند اوج‌های تاریخی جدید ثبت کنند؛ آیا اکنون زمان برداشت سود است؟
  توکن (BETH) چیست و چگونه می‌توان از آن استفاده کرد؟
  نحوه‌‌ی بازیابی ارزهای دیجیتالی که در صرافی بایننس به شبکه‌ی اشتباه منتقل شده‌اند
  راهنمای شروع به کار در صرافی بایننس (Binance Exchange) با توجه به تغییرات سال 2021
  بررسی ربات Shrimpy : ربات تریدر ارز دیجیتال برای مدیریت پورتفولیو اجتماعی